niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Darek zespół Contra Disco Apel...

Cześć Łomżyniacy,czy kojarzycie taki zespół z paru ładnych la Contra Disco,skład Stasiek.W,Marek R i Darek,fajny zespół,dwóch pierwszych panów żyje sobie na codzień ok,raz na wozie raz pod wozem ale Darek gdzieś tam przepadł,nikogo nie chcę obrażać ale znam tego Pana i z tego co wiem zostawiła go żona,podobno jest z dziećmi w Anglii,Darek popadł w alkoholizm niema co ukrywać,ja jako zwykły i przeciętny człowiek chciałbym mu pomóc ale nie sam,pragnę zaapelować do wszystkich Łomżyniaków i nie tylko...może robię z siebie pajaca ale chciałbym pomóc Sarkowi zejść na tę prostą drogę.zależy mi żeby żył normalnie,czy ktoś ho widział może?może robię z siebie głupka ale chcę poprostu pomóc,Darek to jest naprawdę super gość ale trzeba mu pomóc,nie każdy wychodzi na prostą drogę....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darek zespół Contra Disco Apel...

Sorki za błędy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darek zespół Contra Disco Apel...

Wątpię czy mu już można pomóc przecież on już w siąk w ten temat kupę lat temu jeszcze w Łomży.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darek zespół Contra Disco Apel...

Zresztą jak by się dało to brat by to ogarnął,ale niestety sprawa przechlapana.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darek zespół Contra Disco Apel...

elo witaj ja mam kontakt napisz do mnie pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darek zespół Contra Disco Apel...

elo johnyb chcesz ten kontakt?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org