niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
obdukcja

zona ma obdukcje na ponad rok wstecz i twierdzi ze zostala przeze mnie pobita

zadnej takiej sytuacji nie bylo

dodatkowo nie bylo jej u mnie w domu tylko przyjechala 3 dni jakos pozniej od daty niby pobicia.

dodatkowo napisala ze zostala pobita kulami lekarskimi, gdzie wypadek mialem za pol roku i kule tak samo.

sprawa dziwna, co robic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obdukcja

Ale jaja ...a czy chodziła na rehabilitację ? zna lekarzy ? przyjrzyj się dokładnie
co robiła jak z tobą nie była ...odpowiedź może cię zdziwić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obdukcja

11 dni od daty \"bicia\" byla obdukcja na 2 siniaki 15 x 15 reka i 10 x 10 noga. to byla zima. widzialem na wigilie ze miala, to mowila ze u tesciowej ze schodow spadla. ale nie takich rozmiarow. rehabilitacji nie miala bo nie bylo po co, a lekarzy to nie wiem czy zna, ale 11 dni to siniaki jakby byly to juz chyba slady po nich, logicznie biorac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obdukcja


weź się chłopie ogarnij i takich rzeczy nie załatwiaj na ogólnym forum !!!
jeżeli sam tego nie ogarniasz idź do prawnika,


obdukcja nie jest dokumentem stwierdzającym kto ją ewentualnie pobił ...
kwestia czy zgłosiła na Policję, czy ma świadków, a jak nie zgłosiła to dlaczego ....

generalnie nie tu takie rzeczy !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obdukcja

Rurek, nie popadaj w panikę. To po pierwsze. Po drugie, jak żona złoży zawiadomienie to udaj się do adwokata, a nie zasięgaj informacji na forum. To po drugie. A po trzecie, od złożenie zawiadomienia do skazania wyrokiem długa droga. Nie przesadzaj i nie myśl o tym jeśli nie jesteś winny. Spokojnego sobotniego wieczoru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org