sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Psi neurolog.

Czy ktoś może polecić dobrego psiego neurologa?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psi neurolog.

Ostrołęka, Lecznica Sara, ul. Baśniowa 4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psi neurolog.

Sprawdzony neurolog na własnym czworonogu? Nie chcę kolejnego pseudo weterynarza, jeśli obecny weterynarz mi nie pomoże po kolejnym paklaku po którym mi próbuje uratować psa to stwierdził że będzie potrzebny neurolog i długie leczenie. Mam nadzieję że jednak wyciągnie mi psa z choroby już raz go uratował, ale szukam gdyby co...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psi neurolog.

Znam dobrego psiego psychologa i w dodatku niedrogi za kilka stów pogada z twoim pupilem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psi neurolog.

Kawosz to zaprowadź swojego jak potrzebuje psychologa;)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psi neurolog.

Mogę polecić dr Olkowskiego w Milanowku, klinika z rezonansem i tomografem lub dr Lenarcika z Warszawy. Jeśli potrzebne namiary mogę podac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psi neurolog.

Poproszę.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psi neurolog.

Poda Pani e-mail podeśle za chwile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psi neurolog.

Już poczytałam i znalazłam namiary na internecie gdyby co...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psi neurolog.

Ok, jak do dr Olkowskiego moze Pani dzwonić na kom wtedy bedzie szybszy termin, można sie z nim dogadać, mnie przyjmował późnym wieczorem. Zdrówka dla psiaka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psi neurolog.

Dziękuję, mam jednak cichą nadzieję,że będzie dobrze dziś pies jest po 4 zastrzykach zobaczymy co będzie rano i doktor zadecyduje czy kieruje do neurologa.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psi neurolog.

A co sie dzieje, jak mogę spytać. Moja miała zespół przedsionkowy, głowa przekrzywiona, zaburzenia w równowadze. Wyglądało to tragicznie. Wogole nie bez szwanku ale wyciągnęła sie z bardzo ciężkiego stanu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psi neurolog.

Pies jest po kastracji z powodów zdrowotnych, po zabiegu automatycznie zaczęly się problemy z okiem, leczony bez poprawy,zmieniliśmy lekarza tylko pokręcił głową, pies był źle leczony nie na to podane leki, ma uszkodzoną rogówkę, zmienił leki z okiem jest deko lepiej, ale doszły zaburzenia równowagi,opadnięta jedna strona wargi, a to amstaff i jest tak że nawet przy jedzeniu pokarm mu wypada bokiem z pyska. Dziś po wizycie lekarz stwierdził że pies doznał paraliżu połowy ciała, kiedyś mieliśmy to samo po szczepieniach i wtedy nam psa wyciągnął z tego.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psi neurolog.

Moja tez miala problemy z okiem, tu moge z czystym sumieniem polecic klinike dr Garncarza i dr Elwire Buczek, w moment uratowala oko. Ciagnelam ja za uszy bo wlasnie po operacji ropomacicza zaczela sie sodoma tak wiec jezeli potrzeba prosze pisac, moge polecic dobrych specjalistow w Wawie. Jeszcze raz zdrowka i wytrwalosci dla Pani. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psi neurolog.

Nie wiem jaka diagnoze postawil Pani doktor ale prosze poczytac o zespole Hornera bo podobnie wygladaja opisywane przez Pania objawy. Albo tez o zespole przedsionkowym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psi neurolog.

Z okiem jest lepiej, już nie ma codziennie rano go zamkniętego, martwi mnie te jego potykanie się. Dziękuję i także pozdrawiam.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psi neurolog.

Czytałam już wiele o tym, może to być i ataxia, dotyka te psy, ale mam nadzieję że to nie to, bo tu ratunku brak, a już jednego psa musieliśmy kiedyś uspać, tylko z innych powodów,ten był kupiony dla córki po części po stracie tamtego.Doktor nie postawił diagnozy oprócz tego że to paraliż, a powodów jego może być multum, łacznie z uczuleniem na podawane leki po zabiegu.Pies kiedyś zareagował paraliżem na składnik szczepionki. Dopiero jutro zobaczy jak zareagował na leki i w którym kierunku szukać przyczyny.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psi neurolog.

Pies uszkodził sobie rogówkę bo po operacji nie został mu założony automatycznie kołnierz, pies gdy czekał na mnie drapał oko, gdy go odbieraliśmy zauważyłam to odrazu i na moje pytanie co jest psu w oko, uslyszałam że drapał i czy doliczyć mają mi kołnierz, czy chcę kupić. Kuźwa pewnie że chciałam i dokupiłam, ale co z tego jak pies już swoje zrobił i nikt nie zrobił nic wcześniej aby się nie drapał.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org