piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
BOTOX

Które gabinety kosmetyczne lub dermatologiczne w Łomży wykonują zabiegi Botoxem?

Proszę o informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Na Małachowskiego za apteką (w nowych blokach) widziałam szyld

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Czy to jest na Małachowskiego 8?

Widziałam taki wpis na innym forum, ale nic więcej na ten temat nie znalazłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Witam, jest to gabinet dermatologii estetycznej. Podaje namiary http://www.botox.lomza.pl/. Przyjmuje tam dr szterling-jaworowska. naprawdę polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Dziękuję Wam bardzo, już się umówiłam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

chyba w Cosmeo na kazanskiej tez to oferuja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Ceutica, ale chyba klientów dużo mają bo ceny podskoczyły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

To na pewno zabieg nie dla każdego. A jakie są skutki uboczne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Autor: misz.masz (---.internetdsl.tpnet.pl) Data: 10-11-11 09:17

Które gabinety kosmetyczne lub dermatologiczne w Łomży wykonują zabiegi Botoxem?

Proszę o informacje.
................................................

Najlepiej zapytać siostry Godlewskie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

W Łomży to raczej bym z takim zabiegiem nie ryzykowała. Jeżeli już się zdecydujesz na taki zabieg, poszukaj dobrych klinik w większych miastach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Szukaj gabinetów Magicznej Kliniki, mają sporo lokalizacji, dobre ceny a efekty po zabiegach mega. Poszukaj opinii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Tych gabinetow Magicznej liniki w calej Polsce jest sporo, taki mobilny model działania jest eksttra bo w ten sposób więcej klinetów ma okazję by skorzystać z ich usług ( a ich ceny naprawdę nie są wygórowane biorąc pod uwagę specyfikę medycyny estetycznej). Sama korzystałam już 2 razy i polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Jak dla mnie magiczna klinika wymiata wszystko cenami i precyzją. Zawsze tam wykonana jest analiza potrzeb, ceny i jakości usług. Wszystko dokładnie wytłumaczone i opowiedziane co i jak będzie wykonane na jakich preparatach. Teraz widziałam cenę 499zł za usta .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Faktycznie ten botox robi takie cuda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

umów sie ze mna powonchasz pałe i ci usta urosno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

wiem, że w magicznej klinice mają zabiegi z wykorzystaniem botoksu i kwasu hialuronowego. Poza tym mają wiele zabiegów odmładzających. Ja jestem zwolenniczką medycyny estetycznej, ale oczywiście wszystko z umiarem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Zależy kto robi, jak robisz z głową to jest super efekt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Polecam darmowy, funkcjonalny kalendarz online dla salonów kosmetycznych, fryzjerskich, klubów fitness https://wpadaj.pl/. Jest to niezwykle prosty w obsłudze system do zapisów i rezerwacji miejsc w różnego typu gabinetach związanych branżą piękności. Ten bezpłatny, wirtualny pomocnik do obsługi branży beauty ułatwi zarządzanie państwa salonem i sprawi, że praca w nim stanie się przyjemniejsza i dużo prostsza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Dobre jest to, że dojeżdżają do pacjentów tj. można skorzystać z ich usług niezależnie, gdzie się mieszka bo przyjmują w większości dużych miast.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Botoks? No nie wiem, czy bym się zdecydowała, ale kwas hialuronowy to co innego, bo efekt nie jest stały. Botoks jakoś źle mi się kojarzy nie wiem jak Wam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Można dbać o siebie na różne sposoby, wydaje mi się, że botoks to nie jedyne wyjście, chyba, że zmarszczki są głębokie to wtedy tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Zastanawiam się nad wizytą w Magicznej Klinice, kto tam przyjmuje? Chodzi mi o zabieg wypełniana zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Z tego, co wiem Dr. Halina Darevianko przyjmuje w Magicznej Klinice, ale nie tylko. Odezwij się do nich na fanpage, tam szybko odpowiadają, także wydaje mi się, że w ten sposób najszybciej uzyskasz informacje na temat poszczególnych zabiegów oraz specjalistów, którzy tam przyjmują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Jeśli botoks, to tylko w Magicznej Klinice w Łomży. Wiem, co mówię, bo byłam u nich na tym zabiegu. Zależało mi na wypełnieniu bruzd i zmarszczek mimicznych, bo były bardzo głębokie. Ich zabieg przyniósł efekty i jestem bardzo zadowolona. Teraz moja twarz jest młodsza o kilkanaście lat. W końcu znów czuję się piękna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

marysia95, generalnie w Magicznej Klinice mają specjalistów. Kadra rzetelna, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Idź do nich, a z pewnością przyjmie Cię kompetentna osoba i zaproponuje odpowiedni zabieg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Maggie705 – na jakim byłaś zabiegu? Chodzi mi głównie o jakość, a myślę nad zabiegiem na nadpotliwość. Męczy mnie to schorzenie, zwłaszcza na dłoniach. Zdziwiłam się, że taką przypadłość też można leczyć botoxem. Masz jakieś informacje na temat tego zabiegu? Bo widziałam, że Klinika go wykonuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Macie w tym roku jakieś plany, jeżeli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Ja znowu idę na kwas hialuronowy na wypełniania zmarszczek. Coraz poważniej zastanawiam się także nad modelowaniem żuchwy, moja koleżanka była na takim zabiegu i mega wygląda, twarz prezentuje się lepiej. Co uważacie? Może ktoś z Was ma za sobą taki zabieg? hm?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Modelowanie żuchwy? Wow to już chyba grubo, chociaż taki zabieg to też nie jest na stałe w sumie. jak można to czemu nie :) trzeba próbować jak są możliwości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

No dość powszechny zabieg teraz, bardzo dobre efekty daje i nie jest na stałe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

No właśnie to nie jest na stałe, raczej tak jak botoks, także można próbować i eksperymentować. Modelowanie żuchwy, nosa, wypełnianie zmarszczek to wszystko robi się odpowiednimi preparatami. Wprawna ręka lekarza tez się liczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Ja miałam okazję być w Magicznej Klinice, ale w Krakowie. Jednak myślę, że tutaj miasto nie ma dużego znaczenia, ponieważ ta klinika, z tego, co sprawdzałam, jest bardzo chwalona w każdym miejscu. Myślę, że zainteresuje Cię informacja, że w MK przede wszystkim używa się nowoczesnych metod.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Botox to zabieg medyczny. Dla Twojego zdrowia....unikaj kosmetyczek a zró to dobrze u lekarza, który ma wiedzę jak to robić zgodnie ze sztuką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

O tym właśnie zapomniałam wspomnieć - to najważniejsze kwestia i warto o tym pamiętać! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Czasem zamiast botoksu można też skorzystać z innych opcji i zabiegów :) Wszystko zależy od tego, co mamy do poprawienia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Wygładzac zmarszczki byłam w klinice Dermed w Łodzi u dr Doroty Żukowskiej, znakomita jest. Z czystym sumieniem mogę ją polecac dalej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

A jaki zabieg konkretnie planujesz? Bo jeśli chodzi o kwas hialuronowy, to słyszałam, że modelowanie ust i korekta nosa są skuteczne, a co ważne, efekt jest odwracalny, więc gdy będziesz chciała powrócić do naturalnego wyglądu, to jest to możliwe. Oba te zabiegi wykonuje Magiczna Klinika w Łomży. Ceny są w porządku, myślę, że będziesz zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Ja właśnie myślę nad korektą nosa, bo podobno można szybko poprawić kształt nosa, także może w końcu moja samoocena się poprawi. Tylko zastanawiam się, czy jeden zabieg wystarczy, czy raczej kilka sesji? Szczerze mówiąc, boję się bólu, a nie chcę też później dochodzić do siebie przez kilka tygodni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Jeśli chodzi o korektę, to zabieg będziesz musiała powtarzać co jakiś czas, żeby efekt utrzymał się przez kilka miesięcy. Możliwe, że wystarczy tylko jeden zabieg, a może się okazać, że jest potrzebna dodatkowa sesja. Na szczęście lekarze w Magicznej Klinice mają doświadczenie, doradzą Ci coś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Toksyna botulinowa jest bardzo dobra na lwią zmarszczkę i wiem, ze chyba przy niektórych problemach ortopedycznych jest tez stosowana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Elka90, a co powiesz o ich personelu? Bo zabieg ten moze nie jest jakiś skomplikowany, ale wykonuje go wykwalifikowany lekarz czy kosmetyczka? Wolę mieć pewność, że jestem w dobrych rękach i nie będzie żadnych komplikacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Magiczna Klinika ma samych wyspecjalizowanych specjalistów, dlatego każdy zabieg wykonuje lekarz albo wyspecjalizowana osoba. Mówię Ci, zapisz się, bo na pewno będziesz usatysfakcjonowa. Jak masz jeszcze jakieś obawy, to pytaj śmiało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOTOX

Polecam Czary na Zmary, otworzyli salon na Kazańskiej w \"Artystycznie\"
Szybko i sprawnie, nie mam porównania co do stosowania botoksu ale skusiła mnie cena. Jestem mega zadowolona i na bank wrócę do nich. Obsługa sympatyczna i bardzo rzeczowa, znają się na rzeczy :) Ja się dowiedziałam przez fanpage ale widzę że mają też stronkę: www.czarynazmary.lomza.pl

Gorąco polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org