środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pompa ciepła powietrze-woda

Cześć ma ktoś może zainstalowaną pompę ciepła powietrze-woda jako główne źródło ogrzewania? i może powiedzieć jak to się sprawuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła powietrze-woda

Od 2 lat jest ok, jak używasz rozsądnie w 2 taryfie ( większość zużycia ) to wychodzi taniej niż pellet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła powietrze-woda

A jaka powierzchnie masz do ogrzania i jakiej firmy sprzet?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła powietrze-woda

Ja mam z odwiertów i z całą stanowczością polecam. Działa już drugi rok. Bardzo tanio wychodzi w drugiej taryfie a podłoga ciepła ciągle, nawet w pierwszej. W sezonie grzewczym za dom 300m wychodzi ok 200 zł miesięcznie

Jedziesh, dajesh...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła powietrze-woda

Dokładnie sama pompa ciepła jak widać jest nadal bardzo ciekawą opcją lecz na pewno warto jest również się poważnie zastanawiać przed jej zakupem. Nie wiem czy słyszeliście, ale jak się dowiedziałem to właśnie pompy ciepła Kaisai są chińskiej produkcji a ja byłem przekonany, że są produkowane w Japonii. W sumie niezłe zaskoczenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org