piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Odszkodowanie

Jakiś czas temu miałam lekki zabieg po którym nie miało być śladu a przez błąd chirurga mam dziesięciocentymetrową bliznę. Będę się starała o zadośćuczynienie za błąd medyczny. Mieliście w życiu kiedyś taką sytuację?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Każdy lekarz ma obowiązkowe ubezpieczenie OC zawodu ,powinnaś zgłosić się do tego lekarza i poprosić o nr. polisy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Tylko pytanie, czy ubezpieczyciel nie będzie chciał Cię oszukać i zaproponuje zdecydowanie niższą rekompensatę niż Ci przysługuje...

Dlatego zamiast się użerać i liczyć na dobrą wolę, postanowiłem działać inaczej i szukałem firmy odszkodowawczej, która będzie mnie reprezentować w walce o sprawiedliwość.

Poświęciłem kilka tygodni na gruntowne zapoznanie się z ofertami, a przede wszystkim opiniami klientów. I tak mój wybór padł na Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych i zdecydowanie tego nie żałuję

Od samego początku zauważyłem, że znają się na swoim fachu i bardzo profesjonalnie podeszli do mojego problemu. Pokazali mi, że mam naprawdę duże szanse na wywalczenie wysokiego odszkodowanie i teraz wspólnie szykujemy się na batalię sądową. I jestem dobrej myśli!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Znam osobę, która miała, sądziła się ze szpitalem o odszkodowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Walka ze szpitalem o odszkodowanie jest na pewno długotrwała, ale masz gwarancję, że otrzymasz należne Ci odszkodowanie, a nie tylko jego namiastkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Wydaję mi się że walka będzie łatwa dzięki http://prawapacjenta.org/ wiele wartościowych rzeczy tam się dowiedziałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie


Autor: kornelka434 (---.actus-info.pl)
Data: 05-02-18 10:38

Jakiś czas temu miałam lekki zabieg po którym nie miało być śladu a przez błąd chirurga mam dziesięciocentymetrową bliznę. Będę się starała o zadośćuczynienie za błąd medyczny. Mieliście w życiu kiedyś taką sytuację?



Autor: kornelka434 (---.play-internet.pl)
Data: 07-02-18 15:24

Wydaję mi się że walka będzie łatwa dzięki http://prawapacjenta.org/ wiele wartościowych rzeczy tam się dowiedziałam.


Jest pytanie jest odpowiedź!!

Admin nie śpij !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Żenada...

Ludzie chcą jej pomóc, wypisują porady, a okazuje się, że to tylko prymitywna reklama.



antyon napisał(a):

>
> Autor: kornelka434 (---.actus-info.pl)
> Data: 05-02-18 10:38
>
> Jakiś czas temu miałam lekki zabieg po którym nie miało
> być śladu a przez błąd chirurga mam
> dziesięciocentymetrową bliznę. Będę się starała o
> zadośćuczynienie za błąd medyczny. Mieliście w życiu
> kiedyś taką sytuację?
>
>
>
> Autor: kornelka434 (---.play-internet.pl)
> Data: 07-02-18 15:24
>
> Wydaję mi się że walka będzie łatwa dzięki
> http://prawapacjenta.org/ wiele wartościowych rzeczy tam się
> dowiedziałam.
>
>
> Jest pytanie jest odpowiedź!!
>
> Admin nie śpij !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org