czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Właściciele psów przy ul. Sybiraków i Szmaragdowej!

Ludzie czy możecie sprzątać po swoich czworonogach? Sama posiadam psa i uwierzcie, nie wiele kosztuje sprzątnąć po nim i wrzucić do śmieci torebkę. Nie ma w tym żadnego wstydu.
Tragedia, która odgrywa się na trawnikach, szczególnie po zniknięciu śniegu, to jednen wielki dywan usłany kupami waszych piesków! Kupcie im pieluchy i niech robią w domu!
Poza tym mam dosyć wycierania bucików swoim małym dzieciom, które wbiegają na trawnik pod blokiem, za każdym razem gdy wyjdą z domu!
Mało tego zauważyłam, ze większość kup zostawiają małe pieski. Ja sprzątam po dużym i nie ma problemu a tu trzeba patrzeć gdzie się stawia nogę!!! Nie wspomnę o tym, ze mieszkam na parterze i delikatnie mówiąc denerwuje mnie usłany kupami trawnik centralnie pod oknem sypialni!
Jestem bliska wywieszenia ogłoszenia na drzwiach klatki schodowej, zgłoszenia tego do administracji budynku. Jeżeli nic się nie zmieni będę zmuszona usiąść w oknie (pracuje w domu wiec czas mam) i robić zdjęcia. Może ściana wstydu na klatce schodowej coś zmieni ☺️

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Właściciele psów przy ul. Sybiraków i Szmaragdowej!   
kaśka2 03-02-18 10:37 
 Re: Właściciele psów przy ul. Sybiraków i Szmaragdowej!   
Kasia.. 03-02-18 11:20 
 Re: Właściciele psów przy ul. Sybiraków i Szmaragdowej!   
Radek1981 03-02-18 11:59 
 Re: Właściciele psów przy ul. Sybiraków i Szmaragdowej!   
blondloczek1 03-02-18 12:03 
 Re: Właściciele psów przy ul. Sybiraków i Szmaragdowej!   
Kasia.. 03-02-18 12:10 
 Re: Właściciele psów przy ul. Sybiraków i Szmaragdowej!   
popes 03-02-18 13:29 
 Re: Właściciele psów przy ul. Sybiraków i Szmaragdowej!   
mieczyslaw098 03-02-18 14:38 
 Re: Właściciele psów przy ul. Sybiraków i Szmaragdowej!   
kaśka2 03-02-18 15:44 
 Re: Właściciele psów przy ul. Sybiraków i Szmaragdowej!   
Dr. Steel Hammer 03-02-18 16:25 
 Re: Właściciele psów przy ul. Sybiraków i Szmaragdowej!   
cukierek1 04-02-18 01:20 
 Re: Właściciele psów przy ul. Sybiraków i Szmaragdowej!   
BetaSkarpeta 05-02-18 13:53 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org