czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Właściciele psów przy ul. Sybiraków i Szmaragdowej!

Ludzie czy możecie sprzątać po swoich czworonogach? Sama posiadam psa i uwierzcie, nie wiele kosztuje sprzątnąć po nim i wrzucić do śmieci torebkę. Nie ma w tym żadnego wstydu.
Tragedia, która odgrywa się na trawnikach, szczególnie po zniknięciu śniegu, to jednen wielki dywan usłany kupami waszych piesków! Kupcie im pieluchy i niech robią w domu!
Poza tym mam dosyć wycierania bucików swoim małym dzieciom, które wbiegają na trawnik pod blokiem, za każdym razem gdy wyjdą z domu!
Mało tego zauważyłam, ze większość kup zostawiają małe pieski. Ja sprzątam po dużym i nie ma problemu a tu trzeba patrzeć gdzie się stawia nogę!!! Nie wspomnę o tym, ze mieszkam na parterze i delikatnie mówiąc denerwuje mnie usłany kupami trawnik centralnie pod oknem sypialni!
Jestem bliska wywieszenia ogłoszenia na drzwiach klatki schodowej, zgłoszenia tego do administracji budynku. Jeżeli nic się nie zmieni będę zmuszona usiąść w oknie (pracuje w domu wiec czas mam) i robić zdjęcia. Może ściana wstydu na klatce schodowej coś zmieni ☺️

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów przy ul. Sybiraków i Szmaragdowej!

Popieram Ciebie, większość ludzi to fleje, nie sprzątający po psach, trawniki, chodniki wyglądają potem jak pole minowe. O tak jak tu...

https://youtu.be/lwZq10GPByo

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów przy ul. Sybiraków i Szmaragdowej!

Też jestem za tym tak samo mieszkam na parterze i widok jest okropny ,i wiem kto nie sprząta po swoich czworonogach, i tego tak nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów przy ul. Sybiraków i Szmaragdowej!

przypilnować, zebrać odchody po buractwie, dyskretnie odprowadzić pod drzwi, a potem wysmarować klamkę, zamek, wizjer , a na koniec samemu wypróżnić się na wycieraczkę takiej łajzy. Na ruch miasta, bądź administracji osiedla nie ma co liczyć, wszak kultura tego NARODU dawno już zeszła na psie odchody, dlatego nie razi to już nikogo, za wyjątkiem nielicznych ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów przy ul. Sybiraków i Szmaragdowej!

Albo poczekać aż się ociepli, tak aby 4 litery nie zmarzły i zrobić o tak..

https://youtu.be/WUgI6XPK22A

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów przy ul. Sybiraków i Szmaragdowej!

Popieram!!! Ktoś się powinien w końcu dobrać do tyłków śmierdzieli z kundlami!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów przy ul. Sybiraków i Szmaragdowej!

Wszyscy co trzymają psy w mieszkaniach to wiesniaki.Pies powinien mieć wybieg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów przy ul. Sybiraków i Szmaragdowej!

mieczyslaw098 sam jesteś wiesniak. Nie każdy pies potrzebuje wybiegu, poza tym są ludzie mieszkający w blokach aktywni bardziej od tych w domach a psy często towarzysza im w wypadach rowerowych, długich spacerach czy innych wycieczkach i niejednokrotnie maja lepsze warunki do życia niż te psiaki trzymane na łańcuchach czy w zamkniętych kojcach! Reasumując! Milcz jak nie masz pojęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów przy ul. Sybiraków i Szmaragdowej!

Nie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów przy ul. Sybiraków i Szmaragdowej!

Zgadzam się z Tobą kaśka2 .Czasami pieski żyjące w blokowisku mają większą swobodę i lepsze warunki niż te przy domkach.Ale gówna na trawnikach są nie do zniesienia.Trza coś z tym zrobić.Tylko co?Na spółdzielnię nie ma co liczyć(chyba że na podwyżki)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Właściciele psów przy ul. Sybiraków i Szmaragdowej!

To prawda strach wejść na trawnik tyle, tego. :/
A sprzątanie po pupilach to obowiązek właściciela. To nic uwłaczającego. Serio! Dbacie o pieski, chodzicie z nimi do weta, kupujecie karmę, szkoda żeby ktoś was nazywał brudasami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org