czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mechanik bmw

Szukam mechanika do silnika bmw m54 b22 chodzi mi o sprawdzenie ustawienia rozrzadu i vanosa.

czarny...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik bmw

a coś się dzieje ? czy profilaktyka ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik bmw

mam błąd wałka wydechowego

czarny...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik bmw

vanos na 100% i jak nie był rozrząd wymieniany to też do wymiany na 100% też zagra rozrząd przy odpalaniu rano po nocy. Zapraszam razem z częściami wymienię szykuj dużo kasy nie ma wyjść pośrednich albo drogo i dobrze albo sprzedaj niech ktoś inny się martwi tego się nie robi w kompletnie bo wymienisz część a nie wszystko i dalej będzie grało nikt kto to robi i się zna nie wymieni tego kompletnie partacze po łebkach i za miesiąc znowu do nich pojedziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik bmw

Wiesz moze lepiej poszukaj silnika M52TU28 starszy od M54 ale mniej klopotow ja mam taki w swojej trzeci rok latam poza odma i olejem i przewodem vanosa nic wiecej nie robilem w tym silniku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik bmw

I momentu wiecej i. Mocy tez moze warto przemyslec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik bmw

Andre695 ty chyba sobie żartujesz. swapa robić z m54 na m52 to nie tylko słupek ale i wiązka, osprzęt i przeprogramowanie kompa wiec jakie koszta w porównaniu do wymiany rozrządu nawet z czujnikiem.
Sprawdź kolego czarny na dobrym kompie czujnik a jeśli zmieniałeś i nie chodzi to być może ze zamiennik jest włożony a bmw lubi w większości ori zwłaszcza jeśli siedział siemens

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik bmw

A co do mechanika to na dobrą diagnostykę polecam Pana Tomka ze Starej Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik bmw

a ja szukam kogoś do wymiany tulei wahacza tył tzw \"progowe\" który wymieni mi je bez demontażu całego zawieszenia. bmw e36

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik bmw

Boguski Andrzej w Jarnutach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik bmw

Do bmw polecam mechaników na starym dworcu, obok diavolo. Jeżdżę od lat i nigdy nie miałam reklamacji.

Jeżeli nie będziesz miał wyj*bane na wszystko, wszystko będzie miało wyj*bane na ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik bmw

a oprócz tych dwóch powyżej? bo z nimi mam niedobre wspomnienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik bmw

M@ster ja mogę Ci ewentualnie polecić Pana Krzyśka za okruszkiem obok mechaniaka tylko licz się z tym że kolejki mają długie ale to o czymś świadczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik bmw

a gdzie to jest dokładnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org