poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dentysta

Szukam dentysty dobrego....ludzie pomozcie bo juz sily brak....jak nie naciagacze i zdrowe zeby lecza to partacze i jeden po drugim poprawia i jeszcze zle ...sytucja jest taka ze trzeba wymienic plomby amalgantowe...zostaly tak zrobione ze robi sie pod nimi prochnica mimo ze sa cale (podobno polozone bez podkladu od razu amalgament na zab ) jesli kogos polecacie to prosze od razu o orientacyjne ceny za wymi ane plomby na biala

mick#07

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta

Ja od lat leczę u pani Jakubowskiej na Wyszyńskiego. Tylko prywatnie leczy. Koszt 1 zęba to 100-120 zł. To kobieta z doświadczeniem, nie partaczy. Jestem zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta

Polecam poznanskiego starszego na długiej. jeśli mamy jakieś wątpliwości, czy ząb trzeba leczyć, pokaże Ci wszystko przez kamerę na ekranie, gdzie ogniska próchnicy. Koszt, 100 zł za ząb. Kanał wiadomo, drożej.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta

słyszałem dobre opinie o rusieckim, ale nigdy nie poszłem przez długi czas oczekiwania (miesiąc). Podobno bardzo dobry, nowoczesne urządzenia, ma The Wand (znieczulenie komputerowe). Raz byłęm z bolącym zebem jedynie tam, znieczulenie The Wand, na prawdę fajne. Wszystko czujesz, a ząb znieczulony :), zero bólu.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta

wkradł się błąd, raz tam byłem w awaryjnej sytuacji, nigdy nie byłem na planowanej wizycie :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta

Jak dla mnie Rusieccy najlepsi. Czas oczekiwania na wizytę niestety długi - około miesiąc, nie wiem czy w ogóle przyjmują nowych pacjentów, ale można spróbować. Koszt wymiany plomby około 150 zł, cena za jeden kanał jak się nie mylę 200 zł. Tanio nie jest, ale myślę że warto

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org