sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Internet Łomża polowa

Witam, jaki dobry, stabilny internet do 70zł polecacie mi w Łomży na ulicy Polowej? Interesowałem się ofertą vectry, jednak liczę na waszą opinię odnośnie działania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Łomża polowa

Ja na polowej mam z introlanu swiatlowodem. Dziala dobrze i przystepnie cenowo jak za takie predkosci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Łomża polowa

Ja tam vectrę mogę polecić chociaż wiem, że ludzie narzekają. U mnie 100 mega śmiga po wifi bezproblemowo. Syn miał w introlanie i nie był do końca zadowolony, bo coś mu tam w grach nie za bardzo działało. Podobno najlepsze jest ist, ale w tym rejonie chyba niedostęne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Łomża polowa


VECTRA - internet, tv, telefon

Przedstawiciel Handlowy - W.K. 506930248

Wyslij sms zgłoszeniowy o tresci \"vectra\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Łomża polowa

Gościu, a co ja z tego będę miał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Łomża polowa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Łomża polowa

Dzięki za odpowiedzi, a ktoś może wypowie się co do działania netii w Łomży? Jednak chyba się skuszę na vectrę. A na vectrze nie ma problemów ze stabilnością że się samo rozłącza, lub coś w tym stylu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Łomża polowa

Nie daleko mój kolega od ciebie mieszka i ma z Netii za 49.08 miesięcznie jest zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Łomża polowa



Przedstawiciel Handlowy NETII - W.K. 506930248

Zapraszam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Łomża polowa

Jak nie vectra to netia. Do wyboru do koloru. Co jeszcze sprzedajesz? Ubezpieczenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Łomża polowa

vectre mialem rok temu i czesto byly problemy zazwyczaj w weekendy , a dodzwonic sie do nich z usterka graniczy z cudem wiec zrezygnowalem, kolega ma z vectry na moniuszki i jakos specjalnie nienarzeka, wiec zalezy gdzie jakie lacza maja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Łomża polowa

vectra to badziew, co powiesz na internet mobilny, mam T-mobile pod stacjonarny i fajnie chodzi, jak coś, mozna przełączyć do laptopa lub wsadzić do telefonu (karta sim), ewentualnie cyfrowy polsat. Po co się wiązać kablem. Jak na kabel, zaryzykowałbym netie, vectra to badziew.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org