sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Album na prezent

Postanowiłam wraz z siostrą stworzyć prezent dla dziadków i zrobić im album z naszymi zdjęciami. Znalazłam kilka ładnych, które bierzemy pod uwagę. Czy powinnyśmy w albumie umieścić tylko i wyłącznie nasze zdjęcia? Czy może wypada jednak dodać też reszty członków rodziny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Album na prezent

Możecie skupić się na Waszych zdjęciach i dodać 3-4,na których są wszyscy :) To prezent od Was, więc myślę, że macie dużą dowolność :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Album na prezent

Super pomysł na prezent. :) Ja planuję kupić babci coś z wełny, bo bardzo lubi robótki ręczne. Szukałam nawet na http://welnabawelna.pl/wloczka-katia-cotton-merino-bawelna-z-welna-merynosa i postanowiłam zamówić sobie druty. Może się czegoś nauczę od babci. :) Z pewnością będzie jej bardzo miło, kiedy zobaczy, że się postarałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Album na prezent

Postawiliśmy na zdjęcia rodzinne i wraz z pomocą albumu, który kupiliśmy z https://www.murrano.pl/ powstał piękny prezent :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Album na prezent

spadaj m.e.n.d.o.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Album na prezent

A moi dziadkowie marzą na przykład o przejażdżce Porsche :) Chyba zrobię im taki szalony prezent :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Album na prezent



NIEDŁUGO NA TYM FORUM BĘDĄ SAME TROLLE INTERNETOWE I SPAMERZY !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org