sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Martwica wątroby

Dotyczy to zwłaszcza ludzi którzy nadużywają alkoholu. Np we Francji w której pijesię głónie winko, nie mają problemu z miażdżycą (bo wino jednak pomaga ja likwidować). Mają za to problem z martwicą wątroby, bo wino dosyć mocno bociąża ten narząd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Martwica wątroby

No i co? Pewnie zaraz pojawi się reklama...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Martwica wątroby

dawaj tą reklamę, nie pierdol już

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Martwica wątroby

Ha ha ha... a reklamy ni ma...może chłopina naprawdę cierpi, a z tym piciem to
różnie bywa kiedyś pracowałem w Austrii...i oni tam wszyscy degustowali, dzionek
zaczynali od herbatki - pół kubka drugie pół to czysty rum ...o 9 godz pili dwa fule
i butel wina na twarz.. obiad butel wina... kolacja z 5 fuli i butel wina...dałem radę
przepracować pół roku wysiadła mi wątroba i zaczęła boleć trzustka ...a Austryjacy
dziadek który miał rentę z wafen SS bo jeździł czołgiem w Powstaniu Warszawskim
a Babka jego żona też w bardzo podeszłym wieku i obojgu etylina służyła prócz mnie
...a jak se wypili to opowiadali jacy to pijacy z ruskich i Polaków ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Martwica wątroby

Andrzeju Piotrowski z Nowogrodu,
ty też przecież za kołnierz nie wylewasz,
na ten sinoczerwony kolor na ryju, to musiałeś w życiu parę groszy wydać :)
a i jakby ścisnął ten twój czerwony kartoflowy nochal, to i z ćwiartka bimbru by ukapała :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Martwica wątroby

O wątrobę należy dbać i nie dopuszczać do jej ciężkich chorób, ponieważ pełni ona bardzo ważna funkcję w organizmie. Warto wspomagać jej pracę zwłaszcza po uszkodzeniach wątroby spowodowanych chociażby alkoholem. W niestrawności po spożyciu ciężkostrawnych posiłków. Tutaj pomocny będzie sylimarol cena . Działa on również wspomagająco w dolegliwościach po przebytych chorobach wątroby.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Martwica wątroby

Sztaudynger pisał: \"Dotąd zdrowia cudze piłem, aż własnego się pozbyłem\" ;)
Ale czasem choroba wcale nie dotyka tych którzy spożywają więcej. Jest taka ilość przyczyn \"naturalnych\" związanych z naszym odżywianiem (np wędzone wędliny, a w zasadzie związki w nich zawarte, powodują schorzenia wątroby, a nawet raka), że trudno generalizować. Są ludzie, którzy piją regularnie, ale z umiarem i dożywają późnej starości, co nie oznacza, że alkohol jest dla wątroby obojętny. Sylimarol może nie pomóc ;)

---
Nie ma nic przyjemniejszego, niż czytanie ulubionego Bloga :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org