poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sala weselna

czy jest w okolicach łomży Śniadowa ostrołęki jakaś sala weselna gdzie można skorzystać z własnego cataryngu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

zadzwoń 606764374

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Chyba catering a nie cataryng ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Sala przy Gminnym Ośrodku Kultury w Miastkowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

na ile osób jest ta sala w miastkowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

ponawiam temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

zajrzyj sobie tu! ja polecam tę salkę. Zarówno ze względów estetycznych jak i organizacyjnych mnie nie zawiedli. Cenowo dobrze wyszłam, wydałam tyle ,ile było umówione. Zadzwoń do nich i spytaj się o własny catering



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Ja od razu jak znalazłam salę weselną, to szukałam przepięknych ozdób na nią i nie oszczędzałam kasy. Girlandy na stół, serpentyny czy balony http://godanparty.pl domówiłam jeszcze mieszadełka do drinków i słomki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Jeśli szykuje się dobre weselicho to polecam Wam fotobudka dąbrowa górnicza. Bardzo fajna dodatkowa atrakcja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Jest kilka sal weselnych, gdzie można swoje jedzenia podawać ale nie wiem czy akurat koło Łomży. Przy Mońkach u Wałęsy wiem, że można i koło Białegostoku w Kiszukówce też. Tam zresztą nie ma innej opcji bo nie mają swojej kuchni. Można zamówić jedzenie ze swojego źródła lub z 5 Dębów w Supraślu.

www.kbfoto.com.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Wacek123aa napisał(a):

> Jest kilka
> sal
> weselnych, gdzie można swoje jedzenia podawać ale nie
> wiem czy akurat koło Łomży. Przy Mońkach u Wałęsy wiem,
> że można i koło Białegostoku w Kiszukówce też. Tam
> zresztą nie ma innej opcji bo nie mają swojej kuchni. Można
> zamówić jedzenie ze swojego źródła lub z 5 Dębów w
> Supraślu.
>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Musiałam zrobić mały poczęstunek na terenie Białegostoku dla 40 osób (szwedzki stół, poczęstunek na stojąco) i doszłam do wniosku, że poszukam zamówię catering w Białymstoku lub w okolicy. Miałam catering z \"5 dębów\" - parę dań + desery, kilka butelek wina. Nie polecam. Żałowałam bardzo. Np. polędwiczki z kurkami brzydko pachniały, były jakby z nieświeżego mięsa, itd. Desery malutkie, przypominające \"cudeńka\" z marketu, \"zalatujące\" sztucznością, itd. Niektórym smakowało, ale moje łomżyńskie podniebienie jest bardziej wymagające, przynajmniej wymagam świeżości.
Zdecydowanie smaczniejsze jedzenie i tańsze miałabym, gdybym zamówiła catering w \"Gracji\" w Kupiskach, nawet z dowozem do Białegostoku byłoby lepsze i tańsze. Wiem co mówię, bo byłam tam na sylwestra, tam zorganizowaliśmy wesele syna, a potem chrzciny wnuka. Te \"5 dębów\" jest przereklamowane, polecono mi ich, ale się zawiodłam. Mądry Polak po szkodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Moim zdaniem dobra sala weselna musi kosztować. Wówczas jakość tego miejsca będzie odpowiednia.
_________________________________
Pisanie prac z socjologii - blog

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org