czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ceny żywności rosną

Zauważyliście, jak w ostatnich dniach wzrastają ceny żywności?
Mleko - prawie 3 zł. Masło prawie 6 zł, często więcej. Jaja prawie po 80 gr. Czy to szaleństwo się gdzieś zatrzyma?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny żywności rosną

chcieliśta podłej zmiany, to mata :) a będzie jeszcze drożej , wzrosną opłaty za energię, paliwo, codę, CO, rosną ceny leków , rosną podatki ...
za kiełbasę wyborczą 500+ dla patologii, ktoś musi zapłacić - socjalizm w najgorszym wydaniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny żywności rosną

Z jednej strony dali 500+ to z drugiej strony muszą ludzi wydoić normalne chyba.

Ale i tak uważam że to najlepsza opcja która rządzi od czasów transformacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny żywności rosną

Teraz to już 300+, niedługo 100+, a za 5 lat...
Dobra zmiana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny żywności rosną



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny żywności rosną

eee a gdzie mój obrazek???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny żywności rosną

Oooo na forum cenzura. Nawet obrazka nie można już wkleić niezgodnego z linią ideologiczną admina. Admin pójdzie spać to wkleję w każdym wątku z PiSem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny żywności rosną

Wlepiaj, oby ciekawe były ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny żywności rosną

a kiedy te ceny nie rosly???? urodziliscie sie przed godzina ...........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny żywności rosną

Obciążenia podatkami dosyć mocno wzrasta, nie powinno tak być. Nagle na rynku pojawiło się ponad 20 mld zł wolnej gotówki, to i ceny żywności i innych artykułów pierwszej potrzeby wzrosły. Sorry, ale tak działa gospodarka, że jak czegoś nagle przybywa na rynku, to wartość tego czegoś spada.
Np taki podatek bankowy sprawił, że koszta usług bankowych wzrosły. Widać to po małej ilości tych darmowych kont bankowych. Po rankingach typu http://bankowe-konta.info/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny żywności rosną

Wzrost cen to norma u nas :| nic się nie poradzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny żywności rosną

Ceny wszystkiego rosną :/ trzeba się teraz nieźle nagimnastykować aby nie skończyć jako bankrut robiąc zakupy spożywcze. Ostatnio mamy ten sam problem w domu i zaczeliśmy z mężem czytać różne porady na temat oszczędzania (bo co innego robić?) i wpadliśmy na ten artykuł http://100dia.pl/jak-na-zakupy-wydawac-mniej/ niby logiczne ale na wiele z tych rzeczy do tej pory nie zwracałam uwagi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny żywności rosną

Też to zauważyłem. Zauważyłem to zwłaszcza po słodyczach - ich ceny też są większe. Kiedyś bardzo je lubiłem, jednak postanowiłem połączyć zdrowe żywienie z oszczędnościami i poszukałem informacji o tym czym zastąpić słodycze. Takie porady są bardzo przydatne w zmianie żywienia ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org