niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Śliskie drogi!

Czy ktos wkoncu beknie za stan jaki panuje na drogach,slizgawica i kolejny wypadek a piaskarek nie widac!!!czy naprawde zaoszczędzenie paru groszy jest ważniejsze niż ludzkie życie??????

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śliskie drogi!


przecież piaskarki jeżdżą ...

śnieg padał większość dnia, topi się i jest ślisko ...

bo jest zima i nie wiem czego można w tym nie rozumieć ...

nie odśnieżą wszystkiego na raz ....

pierwszego dnia jak spadł śnieg już mi gówniarz w dupę wjechał ... bo mu abs nie zadziałał.


na brak myślenia i wyobraźni piaskarki nie pomogą ....


a i są tacy co twierdzą, że opony letnie i zimowe to wymysł niemieckich Żydów i zmowa zakładów wulkanizacyjnych :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śliskie drogi!

Jak ci wjechał w dupę to wcale nie znaczy że mu abs nie zadziałał. Raczej za blisko jechał, albo za szybko. Wbrew pozorom abs wcale nie skraca drogi hamowania, a na śliskim wręcz ją wydłuża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śliskie drogi!

Na śliskie drogi najlepsze jest odpowiednie ogumienie. Również dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Czasami, kiedy na ciebie patrzę, mam wrażenie, że spoglądam na odległą gwiazdkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śliskie drogi!

Jak piaskarki nie pomogą to lepiej niech wcale nie sypią.A tych ludzi wysłać na bezrobocie ,nie wiem za co biorą pieniądze.

Kasę przeznaczyć na 500+

Są tacy co widzą więcej piaskarek od kiedy PIS rządzi...i co ciekawe te osoby nie mają samochodów.
A może te piaskarki leją wodę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śliskie drogi!

Taki mamy klimat :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śliskie drogi!

Jak wyzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org