piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Anielskie Wzgórze

Co sądzicie o sali weselnej Anielskie Wzgórze w Kupiskach? Jak jedzenie? Smakowało? Obsługa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anielskie Wzgórze

Bylismy na chrzcinach, chyba z 3-4 weselach w tej sali. Obsluga mila i profesjonalna. Jedzenia duzo i smacznie, ale to zapewne zalezy tez od ilosci zamowionych dan itd. Poza tym na sali i dalej czysto, wszystko ogarniete jak nalezy. Ogrod i plac zabaw pelny w ciepla noc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anielskie Wzgórze

Anielskie wzgórza to mnie się kojarzy z pogrzebem raczej podobnie jak chóry anielskie itp. Karczma Piekiełko to jest to !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anielskie Wzgórze

Czy masz na myśli może salę pana Kuzi?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anielskie Wzgórze

Najlepsza sala w okolicy. Pyszne świeże jedzenie, profesjonalna obsługa, elegancki wystrój. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anielskie Wzgórze

Tak, to sala Pana Kuzia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anielskie Wzgórze

W takim razie przyłączam się do oceny powyżej jak napisał kkkmk jedyny minus to ta nazwa!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anielskie Wzgórze

fanka ... forumowy troll i debilka :)
...szpetna baba bez bolca, dostaje pierdolca :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anielskie Wzgórze

Z ciekawością przeczytałem post o ANIELSKIEJ GÓRZE :):) nie, nie jestem mieszkańcem Kupisk i nigdy nie byłem. Ale historią regionu się interesuję. Owa nazwa nie wzięła się znikąd. Zresztą, żeby niepotrzebnie nie pisać, starczy wejść na stronę internetową i poczytać. Dla niewiedzących i nieznających powinno stać się jasne i nader przyjemne, że właściciel ocalił górę od zapomnienia. Polecam link:
http://www.anielskiewzgorze.com.pl/anielska-gora/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anielskie Wzgórze

haha

... a kto wysmarował ten artykuł , jak nie właściciele : rezerwacje tel: 507 617 858
e-mail: biuro@anielskiewzgorze.com.pl

gościu, a znasz takie powiedzenie :
...\" podczepiło się gvwno do okrętu i krzyczy : płyniemy ? \"

PS: nie wypowiadam się na temat jedzenia , obsługi ect...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anielskie Wzgórze

Nie właściciele, tylko osoba zainteresowana organizacją przyjęcia weselnego w tym miejscu. POZDRAWIAM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anielskie Wzgórze

fiolkowaaa, czytaj tekst ze zrozumieniem, komentarz odnosił się do słów Autor: nukat i podanego przez niego linku
ty to wysmarować możesz co najwyżej kanapkę masłem, a nie artykuł :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anielskie Wzgórze

Speech jestes tak glupi czy tylko udajesz? To jest strona sali, na ktorej wlasciciel opisuje skad pomysl na nazwe, a ty bredzisz jakies farmazony. Poucz sie troche historii regionu, a bedziesz wiedzial o czym mowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org