poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wesele w KORONIE

czyz ktoś wie, czy na weselach w koronie podają jedzonko smaczne i czy dużo?
i gdzie najlepiej jest mieć wesele?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w KORONIE

Nie byłem na weselu w koronie ale z tego co słyszałem jest całkiem nieźle. W tygodniu mają niezłą i niedrogą kuchnie także myślę że i na imprezach jest podobnie. Byłem na weselu w Budach Czarnockich to mogę powiedzieć że jest extra. Nie polecam Wenecji, niedobre i ubogie jedzenie ogólnie klimat nieciekawy. Podobno w Retro jest ciekawie warto się dowiedzieć.

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w KORONIE

Podają tylko frytki z ketchupem z lider price i kompot z banana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w KORONIE

W Nowogrodzie jest dobry dom weselny..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w KORONIE

i mam jeszcze pytanko, czy ma ktos numer telefonu do zespołu BOSS lub DIVERS
z góry dziękuję bardzo za rady i pomoc
ja własnie tez obstawiam budy czarnockie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w KORONIE

Słyszałem że w Rysiu jest fajnie. Ale czy to prawda to nie wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w KORONIE

ja byłam na 18stce w Wenecji 'dom weselny na krasce' było nieźle koło 180 osób,nie było ciasno i dobre jedzenie :)

....Uwiodła mnie przepaść jednego spojrzenia....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w KORONIE

ja polecam sale w kisielnicy bylem juz tam na dwoch weselach i bardzo mi sie podobalo zarcia jest tam full i bardzo smaczne do tego przynajmniej jak dla mnie bardzo ładna sala Polecam naprawde!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w KORONIE

W Koronie czekałem na obiad 40 minut i kelnerka dwa razy podchodziła w międzyczasie i pytała czy zechcemy coś innego bo tego z zamówienia nie ma juz :-( tragedia.

Pozdrawiam wszystkich :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w KORONIE

Podpowiem Ci a decyzję podejmiesz sama: jedzenie musi byc smaczne, ładna sala (jedzenie i tańce na jednej), miła obsługa. Co tyczy się ilości sama decydujesz ile dań i co, tylko za tym idzie kasa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w KORONIE

My mieliśmy wesele w Budach Czarnockich i wszystko było w porządku. Sala trochę mi się nie podobała, ale ważniejszy był fakt, że można wyjść na zewnątrz, zrobić grilla, nie martwić się, że dzieci wybiegną na ruchliwą ulicę, itd. Musieliśmy jednak zamówić salę z prawie rocznym wyprzedzeniem, nie wiem jak jest teraz (braliśmy ślub rok temu).
Grał BOSS, i tutaj wszystko było bez zarzutu. Także polecam i miejsce, i zespół.

Pozdrawiam i życzę udanej imprezy,
kaschia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w KORONIE

Droga kaschiu nie wiem czy zauważyłaś na swoim weselu ale ten "grill" to jest jedna wielka lipa i fuszerka! bo on nawet nie jest rozpalany tylko potrawy sa wyjmowane z kuchenek elektrycznych i tylko wykładane przy grillu na talerze wiec nie jest to nic specjalnego. Jak dla mnie to była to sytuacja bardziej śmieszna i powtarza sie cały czas bo byłem juz na 3 weselach tam. Ale ogólnie jest w porządku:)


Fajne miejsce na wesele to "Jendrusiowa zagroda"

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w KORONIE

Hmmm... 1,5 roku temu byłam na weselu w Koronie. Było beznadziejnie - był czerwiec, sala bez klimatyzacji i właściwie bez przewiewu (okna tylko po jednej stronie )- po godzinie wszyscy siedzieli na dworze i nikogo nie było na sali - a chyba nie o to chodzi... Obsługa też beznadziejna - siedzieliśmy przy końcu stołu a kelnerzy zaczeli obsługiwać od ludzi naprzeciwko nas i szli w kierunku drugiego końca stołu, więc my głodni siedzieliśmy przez ok. 25 minut i patrzyliśmy jak ludzie siedzacy naprzeciwko nas kończą już jeść swoje dania. To naprawdę może zdenerwować!!!! No i te wysokie schody - niebezpieczne dla biegających dzieci, staruszków i wszystkich osób "pod humorem".
Polecam dom weselny w Nowogrodzie Pasjonata - miałam tam swoje wesele i naprawdę nie znalazłam ani jednego problemu - wszystko było wspaniale :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w KORONIE

co do obsługi, polecam Fadom. Byłam tam ostatnio na weselu i obsługa była na naprawdę wysokim poziomie. Kelnerki cały czas w ruchu. Ciągle wymieniały sztućce i talerzyki na czyste! To mi się podoba, bo jeszcze się z tym nie spotkałam. Owszem, wymienią ci talerzyk raz czy dwa i to wszystko. A sztućce masz do wszystkiego: i do ciasta i do śledzia:) Także /fadom mile mnie zaskoczył pod tym względem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w KORONIE

napiszcie ile biorą za osobę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w KORONIE

Byłam na weselu w "Koronie" w pażdzierniku,Duża sala,klima jest!,obsługa i jedzonko w porządku.Nie mogliśmy narzekać.Polecam.Moi drodzy...na weselu dużo zależy od młodych i gości.Na takie imprezy chodzi się po to by się BAWIC,a nie siedzieć z nosem w talerzu.Rzadna orkiestra nie rozrusza smutasów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w KORONIE

czy ktoś wie ile biora w koroinie za osobę???????????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w KORONIE

Autor: łewap (---.lom.vectranet.pl)
Data: 11-10-06 17:13

Słyszałem że w Rysiu jest fajnie. Ale czy to prawda to nie wiem.


W Rysiu wrażene robi sala z lustrami. Można sobie ładnie dopasować klimat i dekorację;)
Generalnie Retro odpada, nie ma się tam nigdy z nikim dogadać. Poprostu jesteś odsyłany od sasa do lasa. Dziękuję.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w KORONIE

a w rysiu ile?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w KORONIE

oj kiedyś było około 75 zł...a teraz nie mam pojęcia. Ale sale są przyjemne i przede wszystkim na uboczu. NO i dla bardziej wymagajcych z czystym sercem polecam Topole. Świetna obsługa i dobre jedzonko i dużo!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w KORONIE

Jak ktoś wyżej wspomniał kuchnia w Koronie jest uboga, Rysia nawet nie bierz pod uwage. Polecam za to: Karczmę pod topolami w Konopkach Starych, Jędrusiową Zagrodę, ewentulanie hotel Baranowski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w KORONIE

A gdzie ta Jędrusiowa Gospoda

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org