niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dofinansowanie z Unii?

Cześć wszystkim, potrzebuję porady znawców biznesu :)
Zajmuję się grafiką komputerową. Do tej pory przyjmowałam zlecenia na dane prace, w zdecydowanej większości były dobrze odbierane przez zleceniodawców i ostatnio zleceń pojawia się coraz więcej. Momentami mam ich już zbyt dużo i sama nie daję rady. Rozważałam zatrudnienie kogoś do pomocy i wtedy wpadłam na pomysł rozkręcenia większego biznesu. Mogłabym zatrudnić nawet kilka osób, ewentualnie czegoś przyuczyć, tyle że na to potrzeba pieniędzy na pracowników i sprzęt dla nich. I przeszło mi przez myśl zgłoszenie się do programu dofinansowań z Unii Europejskiej. Byłaby szansa na zdziałanie coś na tym polu? Powinnam skierować się do jakiś doradców czy pośredników? Co myślicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dofinansowanie z Unii?

myślimy trollu , że pytaj u źródła , czyli tam gdzie takie dofinansowania z Unii możesz otrzymać ,

jesteś grafikiem komputerowym, czyli i z internetem obeznana a nie umiesz zapytać wujka google ?

... z takim podejściem do własnej działalności gospodarczej, czarno widzę twój biznes :)))

haha tylko czekać, jak za jakiś czas wklei link :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dofinansowanie z Unii?

A może po prostu zapisz się na jakieś szkolenie traktujące o tym temacie. Słyszałam, że w Warszawie szkolenia na ten temat prowadzi ta firma. Jeżeli potrzebujesz fachowej pomocy, to chyba będzie najlepsze rozwiązanie.

Jestem wielka! całe 150 cm w kapeluszu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dofinansowanie z Unii?

A spotkał się ktoś kiedyś z taką firmą http://www.kcfe.pl/aktualnosci/jak-pozyskac-dofinansowanie-fundusze-europejski/ ? Chyba o coś takiego mi chodziło, ale nie chcę brać pierwszej lepszej znalezionej w google



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dofinansowanie z Unii?

Pewnie, fajnie że chcesz iśc do przodu a nie stać w miejscu jak wielu Polaków niestety, którym wystarczy to co mają i nie chcę iść po swoje. O dofinansowanie zawsze warto się starać. Najlepiej z jakąś firmą lub kancelarią prawną zagadać na ten temat - z pewnością pomogą załatwić formalności. Ale na początek możesz też poczytać na ten temat artykuły. Ja polecam ten - http://www.radca-prawny-czapczynski.pl/wsparcie-inwestycyjne-2018-roku/ - wychodzi od kancelarii więc rzetelny i fachowy. A do tego napisany prostym językiem. Szybko zrozumiesz temat wsparcie inwestycyjnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org