piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Miód

Witam gdzie kupie dobry miód wielokwiatowy macie kogoś u kogo można było zakupić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miód

Wszyscy pszczelarze chrzczą miód.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miód

zapraszam na e-mail: damiko30@gmail.com posiadam swój Miód Z rodzinnej pasieki.Na e-mailu podam swoje dane gdyż nie będe ich publikował. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miód

idz na ks anny ryneczek przypraw przy tax z certyfikatem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miód

assan18 nie mierz wszystkich swoją miarą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miód

Kupuję miód u tych samych pszczelarzy od lat i jestem zadowolony. Miód bardzo dobry, a jak ktoś pisze o tak zwanym \"chrzczeniu miodu\" to powinien wiedzieć, ze pszczoły muszą być dokarmiane. Wiem coś o tym więcej, mieliśmy 40 pniową pasiekę. Miód który kupuję znam i jestem pewien właściciela. Namiary tylko na priv.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miód

assan18: miałeś chłopie kłopoty w młodości Ty zawsze na NIE. Pozdrawiam jak zwykle nic nie wnoszącego gorąco.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miód

No i awantura :) znajdź kogoś kto ma kilka uli i miód robi na własny użytek - wtedy masz pewne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miód

Nie wszyscy widocznie nie masz dobrego dostawcy. Moja znajoma dla dzieci kupuje tutaj miód https://zielonysklad.pl/24-miody-i-produkty-pszczele , mówi że jest naprawdę dobry i nie jest chrzczony, słuchajcie więcej zaufania do producentów i dystrybutorów ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miód

ja czasem kupuję w dużym sklepie spożywczym jeśli mają dobre ceny, a tak to najczęściej u pszczelarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org