czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Naturalne kosmetyki

Stosujecie? A jeśli tak, to gdzie się w nie zaopatrujecie? Bo słyszałam, że są dużo lepsze, niż te zwykłe, z drogerii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

zależy o jakie kosmetyki chodzi?
naturalne olejki ze stron internetowych z naturalnymi kosmetykami (z certyfikatami) albo np. biochemiaurody - naturalne, zrobsobiekrem ; jesli chodzi o podkłady ja ze sklepu z kosmetykami azjatyckimi ale te lepsze (ciężko dostępne tylko w necie- i szukam)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Znajomy w Warszawie prowadzi sklep z kosmetykami naturalnymi i ma powodzenie - nie narzeka na brak klientów i zarobki. Myślałam nawet o rozpoczęciu takiej działalności w rodzinnych stronach, on kupuje hurtem na http://jmcpoland.com/ - same sprawdzone, świetne marki. Oczywiście musiałabym ruszyć tez z e-sklepem. Testowałam kilka produktów, jestem pod wrażeniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

W drogeriach też można kupić naturalne kosmetyki. Trzeba tylko czytać składy produktów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Małe dzieci często mają problemy ze skórą która jest bardzo delikatna. Dlatego warto pomyśleć o odpowiedniej emulsji do kąpieli. U nas sprawdza się ta https://aptekaprima24.pl/oilatum-bab...-kapieli-500ml Skóra po niej jest miękka i nawilżona. Wcześniej skóra schodziła płatami. Oilatum ma bardzo dobry skład więc naprawdę warto w niego zainwestować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Od jakiegoś czasu też zainteresowałam się tematem kosmetyków naturalnych i słyszałam, że dobre kosmetyki są z babuszki Agafii, ale nie próbowałam ich jeszcze osobiście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Trzeba uważać przy wyborze naturalnych kosmetyków - ja zawsze stawiam na te, które mają odpowiednie certyfikaty. Sam napis ,,naturalne\" niestety o niczym nie świadczy :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Kupiłam kilka kosmetyków od Babuszki Agafii i ciężko mi jeszcze stwierdzić jakie są, ale nie mam po nich uczulenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

RadosnaIlonka podziel się opinią jeśli zobaczysz jakieś efekty. Dobrze, że nie uczulają, ale miałam nadzieję, że można po nich liczyć na coś więcej ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

moja dziewczyna przerzuciła się na tylko naturalne kosmetyki i bardzo sobie chwali. Mówi, że jej się bardzo cera poprawiła, ale znów narzeka, że są droższe w porównaniu z tymi, którymi mozna kupić w drogerii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

A robicie samodzielnie kosmetyki, czy kupujecie gotowe? Ja się zastanawiam nad samodzielną produkcją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Myślałam o tym, ale niestety kompletnie nie na tym nie znam. Wolę nie eksperymentować na swojej skórze, tym bardziej że mam już sprawdzone kosmetyki z których jestem zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Hej. Koleżanka mnie ostatnio uświadomiła jaka chemia jest w kosmetykach i tych nawet drogich! Straszne.. Zaczęłam zatem się zagłębiać w skład przed zakupem kremu:) Teraz używam nawilżający krem marki Calluna Medica. Odpowiada mi konsystencja i skład kremu - sama natura! Będę się trzymać tej linii:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Oczywiście, że tak. :) Zawsze sprawdzam skład i kupuję tylko te kosmetyki z dobrym składem. Jeszcze nie są u nas aż tak bardzo popularne, ale szeroki wybór jest w aptece Melissa, więc zazwyczaj tam robię zamówienie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

W końcu wypróbowałam sama te szampony i są w porządku, ale szału nie ma, spodziewałam się lepszego efektu. Jeśli chodzi o inne kosmetyki naturalne, to używam olejku z pestek malin i bardzo dobrze nawilża skórę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Hildegard Braukmann - kilka produktów przetestowanych. Normalna cena i fajna jakość. Wiele zależy od tego, jakie macie oczekiwania co do tych kosmetyków. Np. polecam ich mydło i krem przy cerze wymagającęj. Ale to też wymaga sprowadzenia i oceny czy to na pewno pod was rozwiązanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Widziałam ostatnio naturalne kosmetyki z Syberii korzystacie z takich?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Ja mam maseczkę Agafii, jestem bardzo zadowolona ;) Syberyjskie kosmetyki mają to „coś”, bardzo dobrze działają na skórę. A moim ostatnim odkryciem jest polska firma AVA Laboratorium, kupiłam m.in. krem z ekstraktem z zielonej herbaty i u mnie się świetnie sprawdza :) Będę testować inne produkty.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Prawdziwie naturalne produkty do higieny osobistej można łatwo spotkać w przyrodzie i bez problemów ulegają biodegradacji. Wiele linii produktów wychodzi poza to, jeśli chodzi o ochronę skóry i ziemi. Coraz częściej produkuje się je przy użyciu odnawialnej energii wiatrowej w celu zmniejszenia ilości dwutlenku węgla, a wszystkie oleje są zbierane bez degradacji ziemi. Szklane butelki po kosmetykach nadają się również do recyklingu. Coraz częściej są to produkty na problemy od kurzych łapek i linii mimicznych po egzemę i trądzik różowaty. Bez względu na problem, czyste olejki organiczne zapewniają imponujące rezultaty. Używając naturalnych preparatów roślinnych, które są bogate w niezbędne dla skóry składniki odżywcze i przeciwutleniacze, można pomóc odżywić skórę i skutecznie ją naprawić. Organiczne produkty do pielęgnacji skóry, zamiast przesuszania lub usuwania naturalnej równowagi skóry przy użyciu chemikaliów i syntetyków, działają w harmonii ze skórą.

Dlaczego organiczna pielęgnacja skóry działa lepiej? Ponieważ składniki są mniej szkodliwe. Dlatego warto szukać sprawdzonych i naturalnych produktów organicznych. Lista składników powinna być łatwa do zrozumienia ze słowami łatwo rozpoznawalnymi. Jeśli znajdziesz listę chemikaliów i słów, których nie możesz wymówić, wiedz, że istnieje lepszy produkt, który przekłada się na lepsze zdrowie skóry. Polecam zajrzeć jeszcze do artykułu https://drakka.pl/zadbana-i-naturalna-kobieta-czuje-sie-bardziej-atrakcyjna/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Naturalne kosmetyki to takie, które zrobisz sobie sama, w necie jest sporo przepisów i porad na ten temat.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

etno trollu spadaj stąd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

odradzam powyższe pseudo firemki, których nie stać na profesjonalną reklamę a płacą trollom by wklejali ich linki. Strach pomyśleć jaką jakość oferują takie bieda-firmy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Chyba nigdy nie słyszałeś o SEO i marketingu interetowym i to ile trzepie się na tym kasy. idź do takiej firmy i poproś o reklamę, pewnie twoje konto zapłacze z rozpaczy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Ja zamawiam w necie kosmetyki naturalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Dagger dla mnie to nie reklama tylko oszukiwanie klienta. Zachwalanie produktu od hasłem\" my kupililusmy i jest zaje... \" Produktu którego zapewne na oczy się nie widziało to oszustwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

A skoro oni mogą zachwalają za kasę to ja odwrotnie - odradzam za darmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

z naturalnych kosmetyków mogę polecić markę Weleda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

A samodzielne robienie kosmetyków? Co o tym myślicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

No samodzielne robienie kosmetyków jak najbardziej jest spoko, ja ostatnio kupiłam sobie praskę do tłoczenia oleju i właśnie z siemienia lnianego mamjuż naturalne fajne kosmetyki. Zobaczcie takie mały produkt http://zdrowiaczar.pl/wytlaczarka-oleju-praska-tlocznia-prasa-do-oliwy-na-zimno-p-245.html a oleje mozecie używac i do swoich recznie robionych kosmetyków czy przykładowo do jedzenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

A ja od swojej dermatolog wiem, że nie mogę kombinować z domowymi sposobami i chodzę do niej dbać o skórę. Mi przy wypadających włosach pomogła z dermaheal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Naturalne kosmetyki są świetne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

żona kupuje kosmetyki naturalne w internecie ale z tego co wiem, to w drogeriach też można kupić dobre kosmetyki, tylko czytać sklad i już .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

stosuje regularnie i wydaje mi się, że moja skóra jest w lepszej kondycji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Odradzam powyższą reklamę. Drogie i słabe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Tak to prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Jeśli chodzi o naturalne kosmetyki świetne olejki zamawiam w tym sklepie Pachnąca kraina, szczególnie lubię olejek do ciała Busajna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

stosuję od jakiegoś czasu i szczerze bardzo poprawiają skórę, zamawiam wszystko na necie bo mogę przebierać w markach i jest najtaniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Ja też lubię zamawiać w sklepie internetowym. Naturalne kosmetyki są naprawdę świetne i widać po nich efekty. Przez internet zamawiam marki Rento. Ale lubię też markę Lirene.

Sauna dla zdrowia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Lirene ma naturalne kosmetyki? Nie wiedziałam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Nie używam dużo kosmetyków, ale jak tak to już zazwyczaj jakiś peeling do twarzy i balsam do ciała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Czesc wszystkim, czy ktos moze zasugerowac dobry niedrogi kosmetyk, ktory mozna kupic online. Wiele sklepow jest juz zamknietych, a moja kosmetyczka robi sie pusta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Do pielegnacji skóry dzieci bardzo dobrze sprawdzają się kremy Dexeryl. Mamy jeden do mycia i drugi do smarowania. Córeczka ma skórę skłonną do podrażnień i przesuszania. Po kuracji dexerylem problemy znikają, a skóra jest nawilżona bardzo dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Osobiście bardzo lubię naturalne produkty, nawet moje mydła w domu od https://biozdrowy.pl/pl/naturalne-mydla-w-plynie/ mam również naturalne z wysokiej jakości składem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Nawiasem mówiąc, mówię również, że w przeszłości miałem nieprzyjemne doświadczenie kosmetyczne, ale potem podjąłem decyzję o użyciu odpowiedniego źródła Krem na dzień z dermaskill. Więc tutaj możesz również spojrzeć na najlepszy makijaż dla siebie i mogę powiedzieć, że może być bardzo przydatny. Wystarczy otworzyć link i zobaczyć, jak przydatny jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Ja się zdecydowałam z tego względu, że miałam problemy skórne przez drogeryjne kosmetyki. Mam dość wrażliwą skórę i zauważyłam, że po niektórych naturalnych kremach mój koloryt zaczął się ujednolicać, a buzia nie jest już taka podrażniona. Także Ja polecam spróbować, bo widzę zauważalną różnicę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

z naturalnych takich typowo naturalnych czyli skladowo 97% naturalnego pochodzenia skladnikow to uzywam bielendy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

tez stawiam na bielende ale ostatnio mialam problem z jej kupieniem i kupilam dermedic.. tez jest super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

no to na necie zamow :D ja zamawiam na notino https://www.notino.pl/bielenda/?exp=bielenda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Poszukaj sobie informacji o Bionigree. To polska marka kosmetyków do włosów i skóry głowy z najbardziej naturalnym składem jaki jest tylko możliwy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Zdecydowanie, może też dlatego, że sobie sama sugeruję, że takie kosmetyki działają. Placebo także ma udowodnioną skuteczność. Zdecydowanie lepiej czuję się psychicznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Z naturalnych kosmetyków polecam Olejek Busajna, i nawilża wspaniale skóre ale i ujedrnia pomaga na rozstępy, cellulit , zmarszczki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

W drogerii również dostaniesz naturalne kosmetyki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Moja żona preferuje kosmetyki naturalne lub koreańskie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

ja kupuje naturalne z bielendy :) tanie, latwo dostepne i sklad 97% naturalnego pochodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Tylko tak, stosując kosmetyki naturalne, należy też wziąć pod uwagę, czy na jakiś skłądnik nie jesteśmy czasem uczuleni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Mi najbardziej z naturalnych kosmetyków podeszły te polskiej marki APIS. Mają naturalny , sprawdzony skład . Są wydajne i w przystępnej cenie. Warto zeknąć na apis-sklep. pl , a z pewnością kazdy znajdzie tam coś dla siebie bo wybór mają szeroki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Fajna linia jest z Bielendy w 95 % naturalny skład żele i balsamy do ciała. Uwielbiam ten z rabarbarem i wanilią, linia Coctail

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Świadomość ludzi w kontekście kosmetyków jest coraz większa. Dawniej wszystkim zależało na tym, aby mieć kosmetyki tanie. Teraz natomiast zwraca się uwagę głównie na skład. Moim zdaniem naprawdę dobry skład, bo w pełni wegański posiadają kosmetyki od Herbapol Polana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

dla mnie fajna jest bielenda ma fajne serie np skin mask maseczki czy diamentowe lipidy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Tak, naturalne kosmetyki są dla mnie odrobinę mniej drażniące

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Ja jakiś czas temu zaczęłam robić sama swoje naturalne kosmetyki, mam skórę AZS i przejście na w pełni naturalne składu odmieniło moją skórę. Polecam :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Naturalnych kosmetyków teraz jest naprawdę bardzo dużo tylko trzeba wiedzieć gdzie je kupować. Ja przewaznie swoje zamamwiam na https://concept13.com.pl bardzo fajna drogeria z naturalnymi kosmetykami wysokiej jakosci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Jeśli chodzi o kosmetyki do rzęs, to ja zawsze zamawiam tutaj i jestem zawsze zadowolona:) https://naturallashes.pl/laminacja-brwi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

No fakt, nie ma nic lepszego, niż naturalne mydełko, a nie to co w marketach dają... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Bardzo lubię naturalne kosmetyki, ale zawsze czytam składy i szukam obecności ekocertyfikatów, bo bardzo często sprzedawcy piszą, że ich produkt jest naturalny, ale skład fatalny... od sprawdzonych marek - Lavera, Dr Hauschka , Levrana, Logona, Annemarie Borlind)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Heja kochani, a czy przykładowo kupowaliście może tutaj na https://swederm.com/ już jakieś kosmetyki? Powiem wam, że wydają mi się naprawdę dobre.... A zwróciłam uwagę właśnie na ich skład, także wszystko nieźle wygląda - także wydaje mi się, że opłacałoby się je kupić.... A wy co sądzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Ja korzystam już tylko z naturalnych kosmetyków. Po przeczytaniu tekstu o tym jakie naturalne kosmetyki warto stosować, sprawdźcie, bo naprawdę warto, http://www.morzeurody.pl/jakie-kosmetyki-naturalne-do-twarzy-warto-stosowac/ i po wprowadzeniu olejów, glinek i odpowiednich kremów nie ma problemów z przetłuszczaniem cery czy zaskórnikami. Świadoma pielęgnacja jest naprawdę ważna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Bardzo wiele osób też zachwalało sobie działanie jakie posiadają olejki eteryczne . Ogólnie wyróżniają się one wysoką skutecznością i przede wszystkim można je kupić w atrakcyjnej cenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Jak jesteś w wieku 30 – 45 lat i trochę więcej to wypróbuj kosmetyki wegańskie, wyłącznie certyfikowane, można powiedzieć bardziej luksusowe preparaty przez https://www.rheasklep.pl/ i porównaj sobie wydajność samodzielnie ze zwykłymi wynalazkami z drogerii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego gabinetu kosmetologii estetycznej w Szczecinie, to osobiście mogę wam polecić sprawdzić ofertę na stronie - https://www.deuclinic.pl .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org