| Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Nowszy wątek | Starszy wątek |
| Samochód zastępczy |
|
Witam ostatnio miałam nieszczęśliwy wypadek, nic poważnego się nie stało. Załatwiam formalności z odszkodowaniem, mój brat mi powiedział że mogę sobie załatwić samochód zastępczy z oc sprawcy. Czy jest to do zrobienia ?
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Samochód zastępczy |
|
Bez problemu. Przerabialismy to pare mies temu. Zglos takie zapotrzebowanie u swojego agenta ubezpieczeniowego albo w firmie oc sprawcy i maja swoje kontakty. Ciebie nic nie interesuje, bo firma wypozyczajaca wystawia fakture ubezpieczalni i to ich problemy. Ty dostajesz auto i oddajesz po sprawie. Przy okazji szybciej ida sprawy jak masz auto i musza za nie placic :)
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Samochód zastępczy |
|
Dokładnie. Wszystko u ubezpieczyciela się załatwia.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Samochód zastępczy |
|
Pamiętaj tylko aby dokładnie przeczytać umowę wypożyczenia i zwrócić uwagę na udziały własne
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Samochód zastępczy |
|
Udało się wszystko szczęśliwie załatwić. Pomogła mi firma automobilis.pl/ pozałatwiać wszelkie formalności i doradzali mi na bieżąco. Polecam
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Samochód zastępczy |
|
kolejny troll je...any. Palant reklamuje firemkę z Lublina .
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Samochód zastępczy |
|
Po takich \"awariach\" na drodze człowiek docenia swoje auto. Pamiętam jak koleżka jakiś miesiąc temu miał problem gdy w tyłek wjechała mu jakaś \"drogowa blondynka\" . Dostał właśnie zastępcze, a sam jeździ Mazdą CX-5. Auto ogólnie hardcore jak dla mnie, niesamowite wykonanie, perfekcja designu, a komfort jazdy na najwyższym poziomie. Jak się przesiadł na auto zastępcze to płakał autentycznie. Tu przyzwyczajony do komfortu, do G-Vectroing Control , do napędu na 4 koła, wyświetlacz headp up na przedniej szybie ma w tej maździe. A tu wsiadł i mówi - sajgon.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Samochód zastępczy |
|
Moje doświadczenie z https://gorentalcars.pl/ w Warszawie było bardzo pozytywne. Auto zadbane, proces wynajmu szybki, a zwrot kaucji bezproblemowy. Duży plus za profesjonalizm
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Samochód zastępczy |
|
Polecam https://gorentalcars.pl/ każdemu, kto potrzebuje auta w Warszawie. Rezerwacja online była intuicyjna, a odbiór i zwrot samochodu przebiegły sprawnie. Obsługa bardzo pomocna i nastawiona na klienta
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Samochód zastępczy |
|
Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem samochodu, to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę firmy SakuraMotors - auta z japonii zajmującej się importem i sprzedażą samochodów z Japonii. Zakup samochodu z Japonii może być wygodny i bezpieczny przy odpowiednim wsparciu.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Wyświetlaj drzewo | Nowszy wątek | Starszy wątek |