czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tani,dobry akumulator....

Gdzie,za ile ?? Dzieki i pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani,dobry akumulator....

mieczkoś997 weź Z CIągnika Najlepiej:):):)Nic Nie Zapłacisz jak Dziadek Jest Dziany;) Pozdro Man!!!

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani,dobry akumulator....

"Centra"- polecam. Jeśli chodzi o cenę to zależy jakiej pojemności akumulatora szukasz a tanio jest w motoryzacyjnym na Mickiewicza i Małachowskiego oraz zajrzyj po hurtowniach na Al.Legionów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani,dobry akumulator....

Hmm no już mi trochę jaśniej :) Dzięki Nicram



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani,dobry akumulator....

takie rzeczy to tylko w Erze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani,dobry akumulator....

Tylko TOPLA luks akumulatory

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani,dobry akumulator....

Ile akumulatorów tyle opinii,ja zawsze kupuje VARTA.
CENTRA mi kiedys wytrzymała kilka tygodni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani,dobry akumulator....

Musisz kupic dwa - jeden tani drugi dobry :]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani,dobry akumulator....

Dobre ceny są w hurtowni Point S w byłym POM-ie przy Szosie do Mężenina. Akumulatorów nie ma dobrych i tanich. Są albo dobre , albo tanie. Obsługa tam jest fachowa i Ci wyjaśni oraz wymieni akumulator (musisz zdać stary) . Ja osobiście zawsze kupuję Vartę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani,dobry akumulator....

Witam, sądząc po twoich postach - kup z zarekwirowanych przez policję samochodów ;)

pozdrawiam
MirekO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani,dobry akumulator....


po co przepłacać? kup dobry i tani:

http://www.allegro.pl/4142_akumulatory.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani,dobry akumulator....

Ja osobiście jestem zdania,że lepiej dorzucić te kilkadziesiąt peelenów i kupić solidnego Boscha lub Vartę i cieszyć się nim wiele lat,aniżeli zmieniać co drugą zimę jakieś tanie g*wna.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani,dobry akumulator....

mieczkoś997 czy masz aż tak ciężką dupe że niemożesz się pofatygować do sklepu i się zapytać????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani,dobry akumulator....

Ciekawe jak ty się zaraz za wszystkim fatygujesz tu i ówdzie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani,dobry akumulator....

tumanie pieprzony rusz dupsko z komendy i przejdz sie po sklepach motoryzacyjnych!

pozdro
frycek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani,dobry akumulator....

ja mam Exide. jest dobry...bo niedawno zakupiony
a ten akumulator to oczywiście do samochodu?!
bo jeśli do roweru to nie wiem :D

jestem ... sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani,dobry akumulator....

Polecam przy Pozńańskiej po drugiej stronie bowaru nowo otwarty sklep akumulatory centroskie najtańsze w łomży!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani,dobry akumulator....

Przy poznańskiej najtaniej np. ak-55 170 zł a na przy Mickiewcza taki sam 190zł i w innych miejscach tyle samo a jak do disla większy np ak-74 to nawet różnica jest 30 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani,dobry akumulator....

W firmie akumulatorpoznan w poznaniu na ulicy krokusowej mają teraz spore przeceny na Centrę oraz Boscha także warto chyba tam zajrzeć. Można także zamówić przez internet jeżeli akurat nie mieszkamy w Poznaniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani,dobry akumulator....

Pewny i bezpieczny zakup dla każdego klienta Akumulatory Gdańsk o charakterze stacjonarnym sprawi, że zakup akumulatora lub prostownika będzie bardzo pewny oraz bezpieczny. To istotne, ponieważ na miejscu o poradę można spytać doświadczonego sprzedawcę. W sklepie pracują osoby solidnie przeszkolone, które będą umiały wytłumaczyć zainteresowanym różnice pomiędzy akumulatorami przeznaczonymi do samochodów z bogatym wyposażeniem, a tych, które użytkowane są w pojazdach z wyposażeniem standardowym.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani,dobry akumulator....

Andrzej d.ebilu jeden przestań już pracować. Ten twój bieda sklepik i tak zamknięty zaraz będzie jak płacą takim d.ebilom by ich zachwalali na forach z drugiego końca Polski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani,dobry akumulator....

Se do jaj niech podłączy te akumulatory

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org