czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Freestyle Football

szukam kogoś,kto trenuje ten sport,potrzebna mi taka osoba do teamu,do krecenia razem klipów,no i do treningów,najlepiej żeby ta osoba miała juz to troche obcykane,chociaz podstawy, ATW rzeczjasna,HAT ,TATW,CROSNOVERY,HEADSTALL, no i inne proste triki,nie chwaląc się mam pierwsze miejsce w województwie w tej dziedzinie,chyba,że ktos sie kryje po kątach nie pokazywal sie nigdzie i jest odemnie lepszy:P,jutro dam link do mojego klipu a narazie piszcie!

Ewelinka ;*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Freestyle Football

Ja bym był chetny...odezwij sie do mnie na gg: 7371138



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Freestyle Football

http://s003.wyslijto.pl/?file_id=90001931118399785036


daje link do strony ,na której możecie ściągnąc mój filmik i zobaczyć troche moich umiejetności;) pozdrawiam

Ewelinka ;*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Freestyle Football

nice nice prosze prosze taki młody a taki zdolny , szacuneczek oby tak dalej :D

ja sie nie nadaje , jedyny sport jaki uprawiam to zmienianie biegów :]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Freestyle Football

nie jestem taki młody:P te 12 w nicku to tylko przypadek,nick Greg byl zajety, naprawde mam 17 lat,moze i wyglądam młodo:P niski jestem mam 170 wzrostu:P hehe

Ewelinka ;*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Freestyle Football

na tyle mylslałem 16-17 lat :D i tak młody, całe życie z piłka przed Tobą heh pozdro powodzenia ze znalezieniem ekipy ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Freestyle Football

jakby ktoś chciał pokaz Freestylu na jakims festynie,przedstawieniu,koncercie,czy czym kolwiek ja jestem chetny :D zbiore tylko ekipe i chetnie zagramy:D

Ewelinka ;*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Freestyle Football

To ludzie jak ktoś chętny zgłaszać sie do mnie (gg: 7371138) Albo do ,,Greg12'' Wiek jest nieważny ale najlepiej od 12 lat...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Freestyle Football

Zapraszamy na nasze forum http://www.freestylelomza.fora.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Freestyle Football

Szczerze mówiąc, dowiedziałem się o tym mieście przez przypadek. Znajomy powiedział mi, że Tykocin to urokliwe miasteczko położone w województwie podlaskim. Słynie przede wszystkim z pięknego zabytkowego centrum, które przyciąga turystów z całej Polski i zagranicy. I mnie udało się znaleźć tykocin zdjęcia, które zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Urzeka uliczkami, kolorowymi kamieniczkami, ciszą i klimatem tego miejsca. Tykocin to także ważne miejsce dla historii Polski, gdyż znajduje się tu jedna z najstarszych synagog w kraju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org