niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PSS Fenix na Wojska Polskiego?

Czy Wam też nagminnie się zdarza, że do Waszego rachunku doliczane są rzeczy których nie kupowaliście? A to reklamówka a to jajka a to ketchup? Sytuacja co najmniej nagminna, że aż zaczynam nabierać podejrzeń iż celowa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSS Fenix na Wojska Polskiego?

Niektórzy zapominają co mają kupić i wtedy zdają się na fachowca.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSS Fenix na Wojska Polskiego?

Hmm. Dlaczego po stwierdzeniu zdarzenia od razu nie interweniujesz ? Pewnie masz rację, ale czemu ktoś ma oberwać za domniemaną krzywdę ? Przynajmniej w moim przypadku 99% to przemęczenie osoby naliczającej rachunek. Nie kasuj lokalizacji, być może dlatego tam robisz zakupy bo są rozsądne ceny, ale niestety odbywa się to kosztem komfortu pracy sprzedawców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSS Fenix na Wojska Polskiego?

Kilka razy mi się to zdarzyło i moim zdaniem zdecydowanie nie jest to pomyłka przemęczonej sprzedawczyni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSS Fenix na Wojska Polskiego?

od Sikorskiego i Spokojnej w kierunku Ostrołęki Fenix to jedyny sklep który ma pełny asortyment i duże stoisko w mięsem i wędlinami. Innego sklepu nie uświadczysz.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSS Fenix na Wojska Polskiego?

tabasco, a kto powiedział, że nie interweniuję? Raz sprawdziłem odruchowo i okazało się, że potwierdziło się to co powiedziała znajoma. Od tamtej pory zawsze sprawdzam paragon, wracam i słyszę to samo, przepraszam. Tylko pytanie czy o to chodzi żebym za każdym razem musiał pilnować czy mnie ktoś nie oszukał? Wczoraj przy zakupach za 97zł było to 10,90zł, ostatnio przy 25zł, 4,50zł. Dziwne też to, że zdarza się to tylko w przypadku 2 ekspedientek, u innych nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSS Fenix na Wojska Polskiego?

Zdarzało się kiedyś, przestałam chodzić do tego sklepu między innymi przez te \"pomyłki\" ale także, dlatego że sprzedawczynie tam są zwyczajnie wredne (nie wszystkie). Wiele nieprzyjemnych komentarzy, sytuacji, burkania pod nosem i komentowania wyglądu. I nie, nie należę do tej grupy klientów upierdliwych i uważających się za pana \"płacę i wymagam\", wiem jak to jest pracować z klientem i uważam, że trzeba sprzedawców szanować ale w tym sklepie to oni nie szanują innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSS Fenix na Wojska Polskiego?

To nie są pomyłki, bo np. te same pozycje na paragonie widnieją 2 razy, ale nie ilość sztuk 2 tylko są 2 pozycje nabite osobno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSS Fenix na Wojska Polskiego?

Dokładnie tak jak piszecie zdarza się to tym samym paniom kiedyś robiłam systematycznie zakupy jo miałam najbliżej jednak jak zmieniłam sklep o wiele mniej place za zakupy. Moje zdanie to takie ze jest najdroższy sklep panie niekoniecznie sympatyczne no i to dopisywanie do rachunku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSS Fenix na Wojska Polskiego?

Dziwne, kupuję tam od wielu lat i nigdy mi się nie przytrafiła taka przykra przygoda. Staram si być miły i uśmiechnięty do Pań sprzedawczyń i zawsze odwdzięczają się tym samym.
A teraz zastanawiam się jak One dopisują wam do paragonu, skoro wszystko jest skanowane czytnikiem?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSS Fenix na Wojska Polskiego?

No właśnie jak? A sprawdzasz paragony? Bo ja też byłem zadowolony zawsze, do momentu kiedy sprawdziłem pierwszy raz. Nie zmienia to faktu, że nadal robię tam zakupy, ale uważam, że ktoś powinien się tym tematem zainteresować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSS Fenix na Wojska Polskiego?

To wina czytnika a kto ma się zainteresować jak w dobrą stronę ten czytnik działa?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSS Fenix na Wojska Polskiego?

opowiadacie bzdury bo obsługa jest na wysokim poziomie i panie są bardzo miłe problem leży gdzie indziej. Sklep jako jedyny w okolicy robi kasę niesamowita poza tym ma najwyższe ceny w mieście. Pomimo to kasa ta nie jest inwestowana w unowocześnienie sklepu . Zrobienie elewacji po tylu latach to żaden wielki cud biorąc pod uwagę ,ze wyposażenie sklepu i warunki pracy tych pań są skandaliczne. Stare czytniki, stare czytniki do płacenia kartą , tempe noże i krajalnice to problemy z którym te kobiety za marne grosze musza się borykać codziennie . Te pomyłki w rachunkach to właśnie wina starego zdezelowanego sprzętu. Uwagi i pretensje winny być nie adresowane do tych kobiet tylko do pierdzistołków z PSS którzy kasę na sklepie zarabiają ale pojęcia nie mają o jego dobrej organizacji i wyposażeniu.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSS Fenix na Wojska Polskiego?

czasami mam wrażenie , że pierdzistołkom wcale na tym sklepie nie zależy pomimo faktu ,że jest to złota żyła. Ja na miejscu akcjonariuszy PSS przyjrzałbym się tej sprawie bo to w ich własnym interesie chyba leży dlaczego złota kura znosząca jaj musi je znosić w kiepskim kurniku.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSS Fenix na Wojska Polskiego?

Ja tam kupuje od 20 lat i mogę powiedzieć dobry sklep miła obsługa a że konkurencja nie śpi to inna sprawa,są tam polskie artykuły takich firm;Mleczarnia Piątnica, masarnie Łepkowscy,Podgórze,dobre warzywa, chleb z Piątnicy i Jeziorka WSZYSTKIE PANIE MILE I UCZCIWE. Tak trzymac. W dzisiejszych czasach opluwanie drugiego czlowieka jest normalnoscia


Dzieki ze mamy taki sklep na Lomzycy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSS Fenix na Wojska Polskiego?

A kto tu kogo opluwa? Może mam chwalić za to, że zdarza mi się zapłacić za coś, czego nie kupiłem? Obsługa jest taka jaka jest, ja nie narzekam bo nigdy mnie tam nic nieprzyjemnego nie spotkało, tylko że temat nie dotyczy akurat tego i nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Ja wiem, że tam pewnie pracują Wasze mamy, koleżanki, ciocie a może i Wy same ale skoro jest problem ze sprzętem, to wystarczy to powiedzieć i uprzedzić by sprawdzić albo nawet sprawdzić samemu czy wszystko jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSS Fenix na Wojska Polskiego?

jajakja; Było pójść do kierownika sklepu a nie publicznie obrażać ludzi, tam pracują żony matki i wszyscy czytają dzisiaj jest taka moda żeby tylko niszczyć tych co są wspaniali i wrażliwi. Jako mieszkaniec Łomżycy przepraszam Panie tam pracujące.

asdfgh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSS Fenix na Wojska Polskiego?

Pokaż gdzie ja kogoś obraziłem? Jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Rozumiem, że tam pracujesz, albo ktoś Ci bliski? stąd ta zabawa w adwokata?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org