czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Odszkodowanie

Witajcie forumowicze
Mam do Was pytanie
Byłam uczestnikiem wypadku samochodowego. Wina kierowcy innego auta. Otrzymał on mandat. Ja natomiast dostałam licznych obrażeń ciała i do tej pory się lecze.
Chciałabym się dowiedzieć czy mogę się od niego domagać odszkodowania? Czy może powinnam zgłosić się o pomoc do kancelarii?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Kancelaria ogoli cię jak baca owce :)Odszkodowania możesz dochodzić od sprawcy z jego OC.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

505322625 dzwoń to pomogę

:) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Kancelaria bierze swoją zapłatę dopiero po otrzymaniu odszkodowania. Z góry nic nie bierze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

po pierwsze
Zbierz cala dokumentacje medyczna
po drugie
Dokończ etap leczenia
po trzecie
Poszukaj kancelarii która specjalizuje się w takich sprawach
po czwarte
Na pewno cie nie ogolą z kasy bo biorą zapłatę dopiero po
przyznaniu odszkodowania lub wyroku sadowym . Wysokość opłaty dla
prawnika jest określana w umowie miedzy tobą a kancelaria/prawnikiem,
dobra kancelaria bierze ok 20 % tego co wyciągną od ubezpieczyciela i to im zależy żeby wyciągnąć jak najwięcej bo prawnik na tym zarabia.
po piate
Nie słuchaj trolów na forum co g.... wiedza i skorzystaj z usług profesjonalistów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Coś tu nie pasuje, skoro się leczysz to raczej był to wypadek i sprawca ne mógł być ukarany mandatem. Postępowanie karne i wyrok dla sprawcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

W moim przypadku było tak, że dalej się lecze a sprawca został ukarany mandatem. Niby tak nie powinno być ale tak się dzieje. Odszkodowanie się należy ale ja osobiście nie polecam kancelarii Universus z Łomży. 25% od kwoty odszkodowania i 270 zł opłaty wstępnej a jednak Pan który jest wlascicielem nie jest nawet radca prawnym i nie za dobrze zna się na wszystkich zagadnieniach. No i kwota odszkodowania która otrzymałem poprzez tego Pana jest bardzo niska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

wypad trollu z tą reklamą do Białegostoku !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

604 421 451 pomoże na bank.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Najlepiej to znaleźć agenta z EuCO. Dla mnie tylko ta firma działa mega profesjonalnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

z odszkodowaniami zawsze są duże problemy dlatego dobrze zgłosić się do dobrego prawnika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

polecaj m.e.n.d.o u siebie w malborku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

pool nie rozumiem Twojej agresji w moim kierunku. Jeśli potrzebna jest pomoc prawna to dlaczego mam nie polecać dobrej kancelarii, z którą było mi dane współpracować, bo prawnik z niej prowadzi sprawy na terenie całego kraju ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Korzystanie z pomocy kancelarii przy uzyskaniu odszkodowania to kiepski pomysł. Tyle się za pomoc zapłaci, że sama kwota odszkodowania pójdzie na spłatę prawnika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

też tak słyszałem chociaż nie potwierdziłem tego więc nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości. ja w kazdym razie korzystałem z firmy która zajmuje się odzyskiwaniem niedopłaty do odszkodowań z oc sprawy w wypadku samochodowym . oni się economist nazywają, ja dostałem do nich numer od mojego mechanika 882 000 883 . bo naprawiałem samochód u znajomego i mimo że po znajomości mi nieco taniej wziął za robociznę to i tak kasy nie starczyło na wszystkie części. za mało mi wypłacili. no to tych fachowcom z economist przedstawiłem sprawę i oni też potwierdzili że się więcej należy, podziałali w temacie i wywalczyli dopłatę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Tobie pomogli bo zatrudnili cię jako trolla byś ich zachwalał. Skoro nie stać ich na profesjonalizm w tej kwestii to jak wygląda ich profesjonalizm w sprawach odszkodowań ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Zapewne taki sam. Nalezy unikać takich firm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Dzień dobry, ja w tej sprawie polecę kontakt z https://lexicolegal.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org