piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
usłyszany

Warto o tym mówic, nawet jesli niektórzy nie rozumieją. Są tacy którzy kiedyś to docenią.Masz dar ,zeby pomagać i nie marnuj tego.Swiat umiera od nadmiaru zła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usłyszany

nawiedzona ?
zmień lekarza, albo niech ci zwiększy dawkę psychotropów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usłyszany

Zartujesz sobie stary , jestem prosty człowiek nie potrafię gadać tak jak wy .Ale wiem co mówię ,żarty mi nie w głowie. Kochasz mi powiedzieć że coś ze mną nie tak. Lepiej być nawiedzonym niż ?????????????? Sam sobie odpowiedz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usłyszany

Uważaj, żebyś nie skończyła samobójem, jak twój literacki bohater Walter Alf
od którego to przybrałaś sobie swój nick ,

a wiesz , że to najprawdopodobniej Walter Alf , zamordował rycerza Konrada Wallenroda ? - był wtedy jego giermkiem i później podstępnie przybrał jego imię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usłyszany

teraz opowiedz , jak zaszkodziła ci odnowa w duchu świętym ?


Temat :wybaczać czy nie wybaczać?
Autor: walteralf (---.dynamic-ww-11.vectranet.pl)
Data: 06-05-17 18:32

W ostatni piękny czwartkowy wieczór szłam ulicą, na farnej pozdrowiłam p.Bielicką, a na dwornej spotkałam księdza. Chciałam z nim zagadać, ale on z wielkim obruszeniem syknął : pani jest pijaczką i ladacznicą. Tą pijaczkę mogłabym mu wybaczyć bo każdemu się zdarza.No ale za ladacznicę czułam się urażona....

... może ksiądz miał rację :)

w innym temacie pisałaś : Skrzywdził on moją duszę i cialo... ??

nie kumam, duszę jeszcze rozumiem, ale ciało ?

to co ci zrobił ? dał klapsa czy wykorzystał seksualnie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usłyszany

jak sama pisałaś, ksiądz ci powiedział , że jesteś pijaczką i ladacznicą

może jednak mówił prawdę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usłyszany

Kochajmy ludzi bo tak szybko odchodzą, niestety w imię miłosci warto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usłyszany

Bardzo się cieszę ze miałam okazję Cię poznać , usłyszany.A pan panie speech nie czepiaj się słów, jak zwał tak zwał a dziecko wylali z kąpielą.Jeżeli znałeś sprawę BLękitnego wieloryba mogłeś wcześniej napisać może byś komuś pomógł. Mówisz o mnie że jestem nawiedzona, to co powiesz o księdzu który na mszy mówi, że widzi człowieka stojącego na moście, ja zrozumiałam że chce skoczyć. Za dwa dni słyszę ,że z narwi wyłowiono zwłoki młodego człowieka.Nie mogłam w to uwierzyć. Księza nazywaą to darem proroctwa.Ich też nazwiesz nawiedzonymi. A jasnowidza Jackowskiego też nazwiesz nawiedzonym?To po c0 ufasz jego słowom. Wiesz doskonale , ze istnieje materia i coś jeszcze. A ja wiem że tego ostatniego lepiej nie dotykać.Powiem Ci jescze raz, czuje się pokrzywdzona przez działalność księdza na odnowie i mam zamiar szukać innych ofiar.Dlatego pierwszy raz odezwałam się na forum.Ten człowiek żniszczył mi duszę i ciało po prostu moje spokojne , harmonijne życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org