czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Play zlodziejska sieć komórkowa

Jak w temacie. Czy ktoś z Was też dostaje dziwnie powiększone rachunki od tego też operatora Play? Zrezygnowałem z przedłużenia umowy bo kolejna nie spełniała moich oczekiwań. Miałem nadplate na koncie i zamiast zapłacić abonamentu 13 zl po odliczeniu korekty przyszło do zapłaty 77zl. Dzwoniłem na infolinie i poslalem tam wiazanke bo mi tu jakieś herezje opowiadają. Zlodziejska sieć. Po 6 latach żeby tak traktować klienta, sprawa idzie dalej do rzecznika praw konsumenta. Niech to będzie ostrzeżenie dla innych przed ta siecią.

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play zlodziejska sieć komórkowa

77 to nie dużo ale co se pogadałeś to twoje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play zlodziejska sieć komórkowa

Co innego obiecują (gwarantują) a co innego w umowie wpisują i jeśli nie przeczytasz maczkiem pisanej umowy przy spieszącym się kurierze to później musisz płacić za to co ci wstawili. Oszukują. Każdy orze jak może.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play zlodziejska sieć komórkowa

A2MOBILE - jedyne słuszne rozwiązanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play zlodziejska sieć komórkowa

Od Ładnych paru lat jestem w Play i bez najmniejszych powodów do narzekań. Obecnie kończy mi się drugi rok abonamentu za który wraz z wziętym od nich Samsungiem, płacę 60 zeta miesięcznie. Gadanie do wszystkich sieci i sms,y bez limitu plus 4 giga danych. A bywało że zeszłego roku w maju i czerwcu, potrafiłem przegadać 4000 minut miesięcznie i wysłać 500 sms,ów. Ani razu mi nie zawyżono rachunku.
Zresztą, z poziomu komputera wchodzę czasami na Play 24, gdzie na bieżąco sprawdzam połączenia, faktury, oraz wykorzystaną ilość danych. Zdarzało się również że coś tam zakupiłem w sklepie Play. Wówczas wiedziałem za ile i tyle było więcej na fakturze.
Ale też pamiętam gdy pewna i to wydawałoby siękumata dziewczyna, otrzymawszy coś sms,em lub mms,em tapnęła sobie w coś tam za zgodą oczywiście. A potem biegła do Venedy i salonu Play, gdyż na rachunku za miesiąc, pojawiło się dodatkowe 120 zł. W dodatku to coś co sobie tapnęła, związane było z Biedronką.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play zlodziejska sieć komórkowa

To ja już teraz wiem dlaczego mój tata za moją komórkę płaci po 160pln. zamiast tak jak jest w umowie po 68 :) Będę musiała mu to roztłumaczyć , może być trudno :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play zlodziejska sieć komórkowa

Dlaczego tak duzo placicie? przeciez az sie polki uginaja od ofert max 30pln bez limitu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play zlodziejska sieć komórkowa

Umowę najlepiej podpisać w punkcie obsługi, wtedy nikt Cię nie oszuka. Kiedyś miałem podobną sytuację w Orange, przedłużałem umowę przez telefon i okazało się że płacę za usługi których nie zamawiałem.
Od 6 lat jestem w Play i nie mam żadnych problemów z rachunkami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play zlodziejska sieć komórkowa

Antrax, pytasz dlaczego np 60?
Dlatego że abonament był w cenie 30 zł, jednak w ofercie wraz z Samsungiem A3 było 60 zł plus nieduża dopłata w gotówce.
Po wszelkich wyliczeniach i obliczeniach wychodziło w sumie o 100 zł taniej niż gdybym kupił nowy A3 na Allegro i wziął abonament za 30 zł.
No i w salonie Play, otrzymałem nowiutki telefon w fabrycznie zaklejonym pudełku. A z tymi z Allegro, to wszyscy wiemy że różnie bywa.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play zlodziejska sieć komórkowa

Mi natomiast skończyła się umowa w Orange . Nie zaproponowano mi nic fajnego dla wieloletniego klienta tylko to co dla nowego.. więc przeniosłem nr do Play i zobaczymy jak będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org