czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Polka pojechała sama do Egiptu , wylądowała w Hurghadzie o godz1 w nocy i udała
się do miejscowości Marsa Alam oddalonej około 270km od lotniska , jazda musiała
trwać około 4godzin już w dniu przyjazdu rano około godz8 rezydent hotelu wykonuje
zdjęcia i film na którym P.Magda leży na wejściu do swojego pokoju i zasłania głowę
rekoma, na zdjęciach widać jak leży na łózku w szlafroku nie zawiązanym tak jakby ktoś
Ją ubrał do tego filmu , taki film jest przekazany do narzeczonego z aparatu rezydenta
w ciągu dnia przysyłane sa esemesy też z tego nr Na zdjęciach widać ślady na rękach
jakby od krepowania ,twarz jest nienaturalnie czerwona oczy zaciśnięte jakby na siłę
Narzeczonym jest Markus Włodarski syn dziennikarza gazety Wyborczej.Na drugi dzień Pani
Magda zostaje wymeldowana przez rezydenta z hotelu i pod przymusem zawieziona na lotnisko
w celu wylotu do Polski (kłamstwo), na lotnisku nie może przejść odprawy (sa poszlaki że do niej
nie doszło) bo jest psychiczna ...Przed lotniskiem tylko w starej części zostaje zrobiona telekonferencja
z Markusem który to nagrywa i wrzuca do internetu (rozmowa wg operatora trwa 21 min1s Markus wrzuca
14m36s wcześniej jest rozmowa z tym samym nrdł56s ,)tę wideokonferencję można obejrzeć na internecie
w 6m12 sekund słychać wyrażnie jak Madzia mówi przez zaciśnięte zęby ZGWAŁCILI MNIE potem jest wożo
po hotelach bo ponoć nie ma miejsca (kłamstwo) następnie zostaje zawieziona do szpitala w Marsa i tam
i tam lekarz orzeka schizofrenię a oni nie zajmują się takimi pacjentami i rezydent wiezie Magdę znów do
szpitala w Hurghadzie gdzie o 4rano wyskakuje z okna szpitala.i ginie ,podobny przypadek ma inna Polka
2,5r wcześniej w przypadku obu Pań szpital określa że na skutek schizofrenii popełniły samobójstwa...
Sekcja zwłok już została wykonana (tv klamie bo twierdzi że ma być) stwierdzono rany głowy klatki piersiowej
zapadnięcie płuca niewydolność nerek rany na rekach i nogach ( wg świadkow szpital jest dwupiętrowy)
W/g mojej wiedzy została wielokrotnie zbiorowo zgwałcona , wiązano jej rece i nogi, te uszkodzenia wewn
trzne i zewnętrzne nie mogły powstać od skoku z wys około3 m a sa skutkiem wielokrotnego pobicia .Film
który oglądaliśmy w tv został nakręcony przez jej gwałcicieli i morderców
Admin nie kasuj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Siostra mi wysłała smsa abym zerknęła na WP gdzie jest filmik z rozmową z rodzicami Magdy, straszne i smutne, młoda dziewczyna miała życie przed sobą:( A wczoraj oglądałam konferencję z detektywem Rutkowskim, który także wyklucza chorobę psychiczną i samobójstwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

To jest przestroga przed wyjazdem do tego kraju jest duża pewność ,że narzeczony
ją sprzedał a ten co miał jechać po nią , którego ojciec Madzi opłacił nazywa się Maciej
Solski na jego stronie są wierszyk napisany o mordowaniu pięknych dziewic , paleni nimi
w ognisku i pochwała cloud nine - narkotyku który popularnie nazywany jest tabletką gwałtu...
Dziewczyna znała go od 2 do 3 miesięcy i nie wiedziała co to za bydlaki ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Aby ten post nie zniknął to wklejcie go i wyślijcie znajomym niech roześlą po swoich...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Ciapate robią co chcą!! W niemczech dochodzi do gwałtów i wiele innych przestępstw przez tych.... s.... w.Polska jako kraj z tradycjami super postępuje , że tej dziczy nie bierze. Tak trzymać!! Jeśli pełowcy są za przyjęciem tych ... to niech jadą do nich i się z nimi bratają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Mój mąż po obejrzeniu filmiku gdy jej chłopak z Nią rozmawiał stwierdził że za spokojna z jego strony ta rozmowa była i te nagrywanie drugim telefonem, gdzie nikt wtedy w takiej sytuacji nie myśli o takich rzeczach. Kurczę a mi jednak tak trudno w to wszystko uwierzyć, że ktoś w tym momencie być może właśnie produkował sobie alibi. Mam nadzieję że mimo wszystko uda się znaleźć winnych śmierci tej dziewczyny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

De jak słuchałaś tej rozmowy to wejdź na 6minutę i 12 sekund usłyszysz jak dziewczyna
jest przerażona i mówi przez zęby ZGWAŁCILI MNIE potem w 11min 30 sek słychać
jak szepta tłoni ( to oni) , była przerażona i bała się mówić przy nich...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie


ale sraczki dostałeś z tą Magdaleną Żuk .... weź coś na wstrzymanie bo bielizny ci czystej nie starczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie


nikt jej tam na siłę nie wysyłał, każdy wie co tam się może przytrafić białej kobiecie ... gdyby nie pojechała, tpo by żyła ....


szczekacie na tych brudasów a codziennie kebaby wpierdalacie .... żałosne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Tomek to ci \" mądre\" wytłumaczenie...Mam nadzieję że nie masz córki, a jak masz to pomyśl czy gdyby to Ciebie spotkało też byś tak sobie odpowiedział. Żałosny to jest Twój wpis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Etanol ja nie korzystam z portali społecznościowych, nie posiadam konta, a myślę że to jest na tzw \"pejsbuku\"? Potem będę miała możliwośc będąc u koleżanki z jej konta, więc posłucham i zerknę na ów wierszyk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Nie odpisuj to myślący inaczej toto nie rozumie ,że dziewczynę sprzedali porwali
zgwałcili i zabili i to to stwierdza ,że sama ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Wpisz facebook Magdalena ŻUK to znajdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Tak dla takich to sama sobie winna, cóż poradzić, tacy też po tej ziemi chodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Odsłuchałam jeszcze raz ich rozmowę na spokojnie, masz rację Etanol- kuźwa to straszne.Najgorsze że Ona przeczuwała że już nie wróci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Ona biedulka nie przeczuwała ona była pewna jak zaczęli ją wozić po hotelach -pomyśl
po to aby Ją sprzedawać a napisali w papierach ,że nie mogli znaleźć dla niej miejsca
do spania skur...syny i cały czas piszą ,że była agresywna widać na filmie ,że była przerażona
w szpitalu na izbie przyjęć biła się z pielęgniarką i lekarzowi złamała nos wyrwała się
i wyskoczyła z okna , kłama ku..wy bo nigdzie na świecie nie ma izby przyjęć wysoko
a jest zawsze na parterze , co u dych małp znaczy 1 pietro bo u nich nie ma parteru
Jak czytałem te egipskie papiery z informacją o Madzi to miałem takie uczucie ,że
ten co ją woził ją gwałcił bił i sprzedawał ją dla wszystkich co chcieli , a potem tak
ja skatowali i zawieżli do szpitala , gdzie konował napisał ,że wyskoczyła z 1 lub 2
piętra to po naszemu z okna parteru , lub z 1 pietra wysok. max 3m z takiej wysokości
to ja mohę skoczyć i nic mi nie bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Wczoraj gdy oglądałam konferencję z Rutkowskim, On również zwrócił na to uwagę że w Egipcie parter jest liczony jako pierwsze piętro, nie tak jak w Polsce, stwierdził że tam była trawa a ona była młodą wysportowaną kobietą. Obawiam się tylko jednego że po tej sekcji zwłok w Egipcie u Nas w Polsce nie da im się za wiele już ustalić i za śmierć tej dziewczyny nikt tam nie zostanie osądzony,wiadomym jest na jakie niebezpieczeństwo narażona jest tam samotna kobieta, a tu na dodatek blondynka o niebieskich oczach.Rutkowski skarżył się również na teraźniejszą współpracę z konsulami:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Tak ten konsulat RP to ma nas Polaków w bardzo bardzo głębokim poważaniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Pytanie czemu nic nie powiedziała... bała się oprawców którzy stali za nią... mówiła niewerbalnie ale mało osób o tym wie-widzi....bała się co cokolwiek powiedzieć żeby nie stało się \"to\" raz jeszcze. W sumie jasno wskazała oprawce... pytacie jak to? a tak to wypowiedziała słowo \"EM\" (a nie M) ten cały rezydent jest podobno arabem mógł nie skojarzyć że \"EM\" tzn \"M\" jak Mahmoud

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

W egipskich papierach , a pisał je ten mahmut stwierdził ,że umówił się z Madzią ,że
jak mówi do niego to mówi z - taką bajdę wymyślił, Ona cały czas była pod jego władzą
wszędzie była przerażona , jest oświadczenie jednej Ukrainki która ją widziała i pisze
ona ,że ktokolwiek z obsługi ją spytał czy wszystko w porządku to odpowiadała z przerażeniem
w oczach ,że ok i zaraz była zabierana przez tego łacha.W dokumentach które dostaną
te mundre z melicji jest napisane ,że jak nagrywali ten filmik to śmieli się z zachowania
Madzi , jest to następne kłamstwo bo cała rozmowę przetłumaczono i mówią ,między soba
ze ona nie chce się uspokoić i chłopak tą rozmową Ją uspokoi , potem odbiera tel
i mówi ,ze tak jest kpt mam tą przesyłkę...następnie wulgarnie mówią ,że na koniec to załatwią
jej takiego wielkiego ku...sa , na 10 stronach same kłamstwa i stwierdzenia że chora
psychicznie i taki będzie raport
Normalnie tragedia , jak Polskie MSZ olewa nas Polaków ten łach nikogo się nie bał
skatował dziewczynę w biały dzień zabrał jak rzecz i zamordował przy swoich 3 kumplach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Cieszcie się, że PO nie rządzi. Oni chcieli sprowadzić do Polski i osiedlić tu na stałe 250.000 arabów i murzynów. Wtedy takie mordy działy by się i w Polsce jak teraz w europie zachodzniej

-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Ja u ciapayych się nie stołuję i wielu moich znajomych tak samo postępuje. Polska dla Polaków!!
>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Zróbmy wszystko by łajdaki z PO nie doszły do władzy.


Oni tylko czekają na to by sprowadzić do Polski setki tysięcy murzynów i niebezpiecznych muzułmanów. Jak tylko dojdą do władzy to osiedlą ich w Polsce na nasze utrzymanie, bo oni nigdzie nie pracują!





Polacy będą musieli pracować na zasiłki socjalne dla murzynów tak samo jak biedni europejczycy zmuszeniu przez lewaków w unii europejskiej

-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

A ciekawe gdzie mój znajomy Stransky ? może coś wiesz o tej sprawie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

to do mnie?

-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Nie pisałem do Stranskiego a on jako znany miłośnik muslimów może coś o tej sprawie
wie , ale chyba dzisiaj ma wolne he he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Ale fotka wypisz wymaluj jakby od Stranskiego:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

nie wiem co to jest stranskiego ani jaki to ma związek ze mną czy z tematem
faktem jest, że świnie z PeŁo chcą zrobić z Polski afrykę, azję czy inny syf
chyba nie ma co do tego wątpliwości?

-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Nie mamy absolutnie żadnych wątpliwości; ) I wiemy nawet kto tak naprawdę stoi za islamizacją Europy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Sku****yny...
To byl gwalt i morderstwo - moim zdaniem
Dla nich to może \"normalka\"a dla nas szooooolk :-(
Współczuję z całego serca....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Boże.... A ja Se chciałam podróżować jak ona... Bo lubie podróże... Juz nigdy sie sama nie rusze....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Wisienka, nie mów nigdy. Po 70-tce spokojnie będziesz mogła się ruszyć sama. Chociaż pewnie i tak nie do końca. Skoro jakiś tam czarniawy mógł zgwałcić starego paralityka w Szwecji, tzn. że oni nawet starą kanapę i motopompę by wydymali.
A tak w ogóle, powinnaś wraz z Kamilą, pojawiać się często na politycznym. Aby wspomóc w walce z antypolską i antychrześcijańską prymitywną hołotą.
Jest tam taka wataha około 10-ciu upośledzonych i skurvionych, opłacanych antypolskich trolli, którzy kicając aż z siebie o mało nie wyjdą.
Aby z tego kraju jakim jeszcze jest Polska, zrobić tęczowy burdel i islamski pierd*lnik. Nazywając to postępem.
Starają się w ogóle nie wymieniać słowa Polska i Polacy. Dla nich to jakiś kraj i suweren. Tyle że, cholera kogo mają na myśli.
Dla tej bandy każde znane i znaczące wiele polskie nazwisko to nic nie warte. Zaraz w poskokach wyszukują że Dobieski to miał syfa, Kościuszko to, a Piłsudski tamto. Dla nich autorytety to Soros finansujący skurvysynów, Gross za kasę szkalujący polski naród, Tusk który jeszcze więcej gospodarki zlikwidowałby, aby stołek dostać i radość Anielci sprawić.
Homoseksualiści to postęp ogromny. A islamczycy z kolei, to wzbogacenie kulturowe na niewyobrażalną skalę.
Banda psychicznych idiotów. Czasami nie wiem, czy bardziej debile, czy bardziej sprzedajni?

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Panie kalam a co ta Pańska polityka ma do biednej zgwałconej i zamordowanej
Magdy ? nie oczekuje odpowiedzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Najpierw dali jej tabletki gwałtu aby była grzeczna i nie świadoma co robi , została zgwałcona , następny etap to dali jej prochy lub zastrzyk aby była agresywna - zrobili z niej chorą psychicznie . Nie wiem co za szpital jest aby ją ratować to dają jej wypaść przez okno .

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Szanowny panie c2h5oh, wbrew pańskim oczekiwaniom jednak odpowiem.
Mniej więcej tyle samo, co powyższa wypowiedź Kamili ma wspólnego z Magdą. Tzn. abyśmy \"zrobili wszystko aby łajdaki z peło nie doszły do władzy\".
Jeśli pan rozumie co mam na myśli?

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

U waga jest dowód w postaci nagrania ,że w obecności Magdy kiedy rozmawiała z
Markusem ktoś z wyrażnie po polsku mówi słowo CIEKAWSKI chodzi o to że markus
wypytuje pod koniec rozmowy słychać znów ten sam głos mówiący po polsku tonem
rozkazującym WSTAJEMY możliwe ,że wśród morderców był POLAK !!!! który kon
trolował tę rozmowę , Ku..wa Masakra !!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Każdy, kto zagłosuje na s_synów z PO będzie miał na rękach krew Polaków i Polek. Te łajdaki nawet się z tym nie kryją ale otwarcie o tym mówią. PO przy władzy = islamizacja i afrykanizacja Polski

-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

alkohol spytaj De.bilkę czy czytała na Twitterze informację :

GrzegorzMesserszmidt on Twitter:

“Polski ślad w sprawie dot.śmierci Magdaleny Żuk.Dziewczyna była gwałcona przez trzech młodych Polaków z Wrocławia.Jeden to syn europosła PO!” :))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Dziwię się, że PO nie zostało jeszcze zdelegalizowane jako inne organizacje zbrodnicze

-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Na fb powstało sporo grup o tym. Np Magdalena Żuk zagatkowa smierc Polki w Egipcie, Co sie stało w Hurghadzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Picza ty jesteś aż tak głupi? Nie nie czytałałam, wystarczy że ty czytałeś i ciebie jak widać to nie wzrusza.Kuźwa gwałt to gwałt czy przez Polaka czy innego popaprańca,kara powinna być identyczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

przytkało ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Jak ci się przytkalo to weź od Ziomniaksa wazeliny przejedź po rowie a potem zażyj opakowanie laxigenu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe fakty w sprawie zamordowanej Polki Magdaleny Żuk w Egipcie

Jasnowidz o śmierci Magdaleny Żuk. Co stało się w Egipcie?
Jego zdaniem Magdalena Żuk miała nagły atak psychozy.


WAŻNE !!!!warto wysłuchać ....

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/jasnowidz-o-smierci-magdaleny-zuk-co-stalo-sie-w-egipcie/71kgn6p

... prawie 9 MINUT wywiadu,

i LOGICZNE WYTŁUMACZENIE !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org