czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Projektant wnętrz

Szukam projektanta wnętrz możecie polecić kogoś godnego zaufania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektant wnętrz

Witam, po co ci płacić projektantowi a potem wykonawcy mebli, mi projekt zrobił stolarz potem zabudowy i jestem zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektant wnętrz

sam to zrob... najpierw prosta wizualizacja a potem dopasowywanie szczegolow. Polecam program sweet home znajdziesz go na necie za darmo. Projektant zazwyczaj ma wydumane wizje i rzeczy ktore nie zawsze sa tanie a czesto gesto bez tych tzw szczegolow calosc nie wyglada juz tak dobrze jak powinna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektant wnętrz

Poprzednicy mają rację. Moje najgorzej wydane 5 tys. na dom. Całe szczęście ze zrobiłem tylko jeden poziom. Sa tacy co na projekt wnetrz wydali 20.000 pln i się dopiero wściekają :). Nie powiem bo z 50% skorzystałem ale pewnie przysiąść i sam bym wszystko zrobił bo projektant tez robił wszystko wg wytycznych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektant wnętrz

gvwnozjady , odpowiadać na pytanie, znacie? polecacie? to dajcie namiary ,

nikt was nie pyta o zdanie czy warto brać projektanta czy nie ?
... jak kogoś stać, jego broszka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektant wnętrz

Dzięki za podpowiedź ale jak ktoś by podał namiary na jakiegoś projektanta było by super.Chciałbym sie zorientować jakie koszty takiego projektu by były :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektant wnętrz

Widzisz najprawdopodobniej nikt nie poleca, bo każdy ma jakieś zastrzeżenia do swoich. Ja też swojego nie polecę niestety. Co do kosztów to tak około 50 PLN/m2.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektant wnętrz

Pani Ewa Ramotowska- polecam

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektant wnętrz

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektant wnętrz

Weź projektanta nie słuchaj bumów i dusigroszy. Nie jest też powiedziane że zapłacisz 5000,- jak piszą bo to zależy od zakresu prac. Inaczej zapłacisz za projekt inaczej za projekt z nadzorem i pomocą w zakupach mebli czy materiałów. Ja korzystałem z projektanta 6 lat temu i do dziś widzę plusy jego pracy i rozwiązań jakie zaproponował.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektant wnętrz

Nauczcie się anonimowe pi...y internetowe, że forum jest do wyrażania opinii i ja mogę mieć takie zdanie (poparte zresztą faktem współpracy z projektantem), a ty możesz mieć inne i to nie jest powód do obrażania kogoś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektant wnętrz

Wielu jest projektantów na rynku. Nie każdy jednak styl jest w stanie przypaść na do gustu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektant wnętrz

Jeżeli realizacja ma być na terenie Łomży, zapraszam do kontaktu: indoor.dnp@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektant wnętrz

Nie - wychodzę z założenia, że sama najlepiej wiem, co mi się podoba i co jest dla mnie praktyczne.
Fakt, że gdybym dzisiaj miała zaczynać remont (a zaczynaliśmy 10 lat temu, prawie wszystko robiąc samodzielnie; nie uniknęliśmy kilku błędów), parę rzeczy zrobiłabym inaczej, ale ma to też związek zarówno z możliwościami technicznymi, jak i finansowymi, a niekoniecznie z tym, że coś zostało zaplanowane źle.

Ciekawe dekoracje można samodzielnie znaleźć w sieci, na przyklad tutaj:
https://wallcolors.pl/plakaty/5067-plakat-rycina.html

W sklepie mają rewelacyjne plakaty oraz fototapety.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektant wnętrz

Gdybyście szukali rolet czy innych zakryć na okna to polecam wam zainteresować się firmą rolety na okna ja zamawiałam tutaj do swojego biura rolety typu dzień i noc. Oczywiście macie także inne rozwiązania. Pewne jest to że firma wykona je jak najlepiej. Bardzo rzetelni ludzie. Polecam ich serdecznie. Ja jestem bardzo zadowolona z ich pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektant wnętrz

Projekt salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki online? Jakie koszta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektant wnętrz

Poszukuję odpowiedniego karnisza i listwy https://e-interior.pl/sztukateria/listwy-karniszowe/ do zawieszenia firan w moim salonie. Czy możecie polecić jakieś konkretne modele?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org