niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wycinka drzew a nowe przepisy

Jak się mają nowe przepisy o ekologii z 1.01.2017 o karach czy opłatach za wycinkę drzew i krzewów w stosunku do głośnej już wycinki 78 dorodnych drzew przy ul.Polowej? czy miasto ma prawo je wycinać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinka drzew a nowe przepisy

Teraz uczepili się ul.Sikorskiego gdzie ma zostać wykarczowanych conajmniej 30 zdrowych drzew..

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinka drzew a nowe przepisy

Pi siaki nie będą rządzić wiecznie. Przyjdzie czas rozliczeń, za drzewa też.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinka drzew a nowe przepisy

Ja rozumiem, że ekologia i drzewa są ważne, ale nie dajmy się zwariować, Łomża i tak jest bardzo zielona chcemy jeździć po szerokich ładnych drogach ?. Ile ludzi rocznie ginie przez to, że jakiś idiota kazał kiedyś sadzić drzewa metr od drogi. Drzewa przy tym odcinku na Sikorskiego są gigantyczne i więcej z nich problemu niż korzyści.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinka drzew a nowe przepisy

To dobrze, że \"Łomża i tak jest bardzo zielona\"? Jest obciachem, pis owską czarną du pą, więc może niech chociaż będzie zielona?

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinka drzew a nowe przepisy

Adamus coś masz z głową ,to nie PiS-u wina a urzędników miejskich którzy są przyrośnięci do stołków.Jak tacy idioci jak ty mendo mają póżniej rządzić to ja dziękuje.Łyso ci .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinka drzew a nowe przepisy

Tak, przeraziłem się :)

Nowe przepisy, o których pisze założycielka tematu wprowadzili wybrani przez Ciebie popaprań cy. Niewiele (albo w ogóle) nie różnią się od Ciebie (bo przeca to Ty ich wybrałeś - pasujecie do siebie). Ale to nie potrwa wiecznie hehe. Przyjdziemy po was...

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinka drzew a nowe przepisy

Tylko że na Sikorskiego do nowego mostu również były wycinane drzewa i władza też była inna , ale co pokolenie to inne priorytety za kilka lat zmieni się rozumowanie i znów wrócą do sadzenia drzewek dokoła ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinka drzew a nowe przepisy

Adamus skąd durniu wiesz na kogo głosowałem,zmień pampers.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinka drzew a nowe przepisy

drzewa są problemem? Jak można być takim idiotą..

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinka drzew a nowe przepisy

Brawo Grzymała ...za te drzewa ktoś musi beknąć, pi-siaki mają w gdzieś głosy mieszkańców a wybory tuż, tuż, niektórzy za mocno uwierzyli w swoje nominacje i przyspawali się do stołków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org