niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wypadek z udziałem Szydła

Jaka partia takie pojęcie o lotnictwie i poruszaniu się w ruchu lądowym :) jednym słowem pechowcy :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek z udziałem Szydła

do przesady kazdemu z nas moze sie takie cos przytrafic

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek z udziałem Szydła

dobrze ze nie walnęli w brzozę bo auto by na pół przecięło a i tak towarzysz Kaczynski stwierdzi: \"to wina Tuska\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek z udziałem Szydła

zastraszyli chłopaka i tyle!

zasadnicze pytanie :
CZY TO BYŁA KOLUMNA POJAZDÓW UPRZYWILEJOWANYCH ?

CZY UŻYWALI JEDNOCZEŚNIE SYGNAŁÓW ŚWIETLNYCH I DŻWIĘKOWYCH ?

niektórzy twierdzą, że ie było SYGNAŁÓW DŻWIĘKOWYCH !
... jeżeli, tak było, to nie mieli prawa WYPRZEDZAĆ NA PODWÓJNEJ LINII CIĄGŁEJ - BEZPOŚREDNIO PRZED SKRZYŻOWANIEM .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek z udziałem Szydła

same informacje sa bledne, polskie media w wiekszosci podaja, ze wypadek byl w Oswiecimu, a media niezalezne i izraelskie, ze to bylo w Izraelu, na tajnej delegacji, bo zadnych informacji o wyjezdzie nie bylo. Podsumowujac, nie jestesmy pewni, czy to bylo w Polsce, a wy dochodzicie szczegulow tego zdarzenia. Warto czerpac informacje z kilku zrodel. Pozdrawiam myslacych.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek z udziałem Szydła

Był to kolejny nieudany zamach ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek z udziałem Szydła

Teraz jest pretekst by zmienić rządową flotę.
Wszystkie TICO-a pójdą pod młotek.Okazja!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek z udziałem Szydła

Są informacje świadków mówiące o tym, że kolumna jechała bez sygnału dźwiękowego, co oznacza, że nie była uprzywilejowana, a jeśli tak, to dlaczego wymuszała pierwszeństwo ?

____________

Zestresowany, poturbowany i przesłuchiwany w nocy przyznał się do winy. Przyznał, że skręcał w lewą stronę i uderzył w auto, które chciało go wyprzedzić. Warto tu dodać, że audi premier Beaty Szydło wyprzedzało go na linii ciągłej, którą namalowano na jezdni tuż przed skrzyżowaniem ulic Powstańców Śląskich z ul. Orzeszkową. Sprawę przejęła Prokuratura Okręgowa w Krakowie. Problem w tym, że pojawiły się nieścisłości: śledczy mówią co innego niż naoczni świadkowie wypadku. Ci ostatni twierdzą, że nie słyszeli, aby kolumna rządowych aut jechała na sygnale dźwiękowym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek z udziałem Szydła

Dziwne że mgły i brzozy nie było ... ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek z udziałem Szydła

była brzoza ... Audi na niej

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org