niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kino w Łomży

Jakie macie wrażenia po otwarciu kina w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino w Łomży

Bardzo przyzwoite kino jak na warunki średniej wielkości miasta. Nowoczesne wykończenie wnętrz, wygodne fotele, bardzo dobrej jakości dźwięk. Ekran w dużej sali mógłby być nieco większy. Ogólnie pozytywnie.

---
http://www.geodezjalomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino w Łomży

POZYTYWNE wrażenie sale super siedzenia wygodne bar super wyposażony no może poza jednym ;) brak alkoholu a przecież i do szkół daleko i kościoła w pobliżu brak. Myślę że by się przydal jeszcze tylko drink bar i było by ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino w Łomży

Super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino w Łomży

genialne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino w Łomży

Jeśli by ktoś przedrinkował to i policja daleko jechać by nie musiała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino w Łomży

Naturalnie pieszo by przyszli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino w Łomży

mnie bardzo martwi tylko jedno wejście na sale kinową. Nie daj co ale w razie pożaru jak tyle osób zdoła szybko opuścić tą sale . A co gdy pożar odetnie drogę do tego wyjścia?. Dawniej na sali było kilka wejść . Z góry i z boku teraz jest tylko jedno i to z boku takie rozwiązanie bardzo mnie się nie podoba i nie daje poczucia komfortu bezpieczeństwa. Takie jest moje zdanie.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino w Łomży

Fajnie, że kino otworzyli. Jest przynajmniej gdzie iść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino w Łomży

Jeśli chodzi o poziom kina w Łomży to raczej słabo to wygląda.. no, ale niech będzie. Lpeszy ryc niż nic.

http://www.ostro-video.pl/sprzet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino w Łomży

A mi się podoba to kino. Nie mam nic do zarzucenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino w Łomży

Kino jest super. Jedyny minus i to dość mocny, to brak parkingu. Jak było stare kino to miało tylu widzów, że starczyło parkingu. A teraz jest fajny obiekt i przyciąga wielu widzów i ten brak wyszedł szybko. Pracownicy i klienci pobliskiej poczty mają czasami problem z wjechaniem i wyjechaniem z parkingu pocztowego. Może z tyłu za kinem jest miejsce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org