piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Depresja

Do kogo udać sie z objawami depresji? Do psychologa czy psychiatry?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

Na siłownie albo do fitness clubu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

Poradnia Zdrowia Psychicznego na Wyszyńskiego 6.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

duzo magnezu i witaminy B6 i problem znika :-)

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

poproś o fluoksetynę+witaminy PP a problem zniknie w ciągu miesiąca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

Najlepszym lekarstwem jest sport ... powod depresji ? Chlopak?dziewczyna?problemy finansowe ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

Tylko marihuana lecznicza oczywiście.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

tlenoterapia.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

idz do psychologa i to jak najszybciej ,zapise ci leki ,pozatym pij napar z dziurawca i zazywaj persen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

Psycholog i Psychiatra tylko kase wyciagnie i przepisze psychotropy ktore nic niezmienia. Tak jak wyzej napisano. Duzo witamin i sportu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

Psychiatra da proch, a psycholog bedzie siedział i sluchał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

Ani do psychologa, ani do psychiatry. Najlepiej wyciszyć się, odpocząć. Wiem to z autopsji, bo gdy mój mąż zaczynał \"fiksować\", kupiłam mu jedną z tych wędek i wysłałam na ryby :P Wrócił po kilku dniach jak nowo narodziny :)

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

Wez sie za robote to depresia zniknie czlowiek ktory zapierdala w robocie nie ma czasu na depresje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

Jak ja zakupiłem rolety http://www.projekt-wem.pl/rolety/rolety-w-kasetach-warszawa które nie pasują mi do pokoju za grubą kase i depreche mam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

A wiesz z czego wynika ta depresja? Może po prostu warto poszukać źródła problemu w swoim codziennym nastawieniu? Polecam Tobie spojrzeć na stronę https://cud-24.info.pl/. Dzięki niej dostałem wiele odpowiedzi na dręczące mnie pytania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

Widzę wysp znawców tematu, których jedyną radą jest mówienie \"weź się za siebie\" albo \" nie martw się\". To jak ślepemu powiedzieć \"nie martw się i zobacz jaki ten świat jest piękny\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

Najpierw psycholog i leki z apteki bez recepty typu Neurexan, czyli takie, które nie uzależniają i nie otumaniają, ale działają. Psychoterapia jest wspaniałym uzupełnieniem. Ale typowe zamulacze od psychiatry darujmy sobie, no chyba, że problem jest ekstremalny i faktycznie inaczej nie da rady wyjść z depresji a do tego dochodzą myśli samobójcze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

Depresja to jest straszna sprawa. Najlepiej po prostu iść do jakiegoś porządnego psychologa!
____________________________
Pisanie pracy licencjackiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

Tobie zdecydowanie by się przydał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

Najpierw radziłbym Ci się udać do psychologa i jeżeli będzie taka potrzeba to on skieruje Cie dalej do psychiatry, ale w leczeniu depresji i tak niezbędna jest terapia u psychologa/psychoterapeuty. Polecam https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ u nich na pewno znajdziesz odpowiednią pomoc. Lepiej umów się do specjalisty jak najszybciej, jeżeli widzisz u siebie objawy depresji.

Kometka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

Kometka - radził bym ci .... Myślę że w Częstochowie znajdziesz sobie też jakiegoś psychiatrę. Może uda ci się przy jego pomocy określić swoją płeć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

Depresja to jest straszna choroba. Lepiej iść z tym do psychologa. Tak ja to widzę obecnie. Depresja jest straszna!
_____________________________
http://pisaniepracmagisterskich.info.pl/kontakt/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

Depresja to jest straszna sprawa. Najlepiej mieć dobrego psychologa w zanadrzu!
__________________________
Profesjonalna pomoc w pracach dyplomowych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

Jeśli masz objawy depresji, warto skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który może skierować Cię do odpowiedniego specjalisty - psychologa lub psychiatry. Ostateczna decyzja zależy od Twoich potrzeb i preferencji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

Jeśli masz objawy depresji, warto udać się najpierw do psychologa, który przeprowadzi diagnostykę i może zalecić terapię psychologiczną. W przypadku cięższych objawów lub potrzeby farmakoterapii, psycholog może skierować Cię do psychiatry, który może przepisać odpowiednie leki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

Depresja to jest straszna sprawa. Ja po prostu nienawidzę tego złego stanu.
____________________________________
Pisanie prac licencjackich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

Czołem! Ja korzystałem z usług https://pleso.com.pl/ - bardzo mi się podobało, fachowe podejście i w pełni online. Co do tego jaki psychoterapetua - to raczej jest cała poradnia, więc masz do wyboru więcej niż jednego specjalistę, więc na plus. Jeśli zaznaczysz, że chcesz osobę młodą, to wydaje mi się, że bez problemu Ci przydzielą kogoś kto spełnia Twoje wymagania. Choć osobiście polecałbym nieco poszerzyć ten przedział, osoby starsze też potrafią być dobrymi psychoterapeutami i pomóc z wieloma różnymi problemami :) Powodzenia i pozdrawiam - pamiętaj, że pierwszy krok zawsze najtrudniejszy a potem jest z górki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Depresja

Bardzo współczuję... Jeśli będzie potrzeba porozmawiać, to często tu zaglądam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org