czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szkolenia

Witam wszystkich serdecznie, poszukuje firmy, która specjalizuje się w organizowaniu szkoleń. Lokalizacja tych szkoleń nie ma większego znaczenia, bo to będzie szkolenie firmowe i firma organizuje nam transport. Interesują mnie szkolenia z tematyki zamówień publicznych oraz rozliczania projektów unijnych. Czas trwania takiego szkolenia to najlepiej 16 godzin, tylko rozłożonych na dwa dni. Czy braliście może udział w takim szkoleniu? Możecie podrzucić mi jakąś godną polecenia firmę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenia

Byłam kiedyś na szkoleniu z wykorzystywania środków unijnych na poziomie samorządowym, ale to było ponad trzy lata temu. Urząd miasta wybrał wtedy kilka osób spośród chętnych i przeszkolił nas w efektywnym wykorzystywaniu dotacji. Miasto nieco skorzystało, podgoniło zaległe remonty. Szkolenie dla nas trwało pięć dni, ale to była jakaś rozbudowana wersja. Zakwaterowano nas w Wiśle. Szczerze powiedziawszy nie wiem, czy ta firma jeszcze istnieje. Niemniej skorzystałam sporo na tej dodatkowej edukacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenia

Nie wiem czy ta tematyka ale osoba ktora bez problemu może pomóc Maciek 884 002 001 zajmuje się szkoleniami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenia

Proszę o kontakt, 509569618. Może będę mogła pomóc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenia

Nie karmić trolla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenia

Szczerze mówiąc to w w przypadku szkoleń z tego rodzaju tematyki wybór firm godnych polecenia nie jest zbyt duży. W ogóle nie wiem czy na rynku działa zbyt wiele firm oferujących takie kursy. Najlepiej będzie oczywiście poczytać w internecie i zapoznać się z programami kursów. Nie wiem jak bardzo Twój szef jest w sprawę zaangażowany, ale może dobrze by było gdyby zapoznał się z programami osobiście i wybrał ten, który najlepiej odpowiada potrzebom pracowników. W końcu on powinien najlepiej wiedzieć w jakim kierunku powinni być szkoleni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenia

Na rynku działa sporo firm szkoleniowych, bo bardzo dużo osób jest zainteresowanych taką tematyką. W krótkich czasie można dokształcić pracowników i dzięki temu usprawnić działania firmy. Może zacznij od poczytania informacji oraz opinii w sieci na temat danych firm szkoleniowych. Z takich opublikowanych opinii również można wyciągnąć wnioski. Możesz wybrać kilka firm, powiedzmy 3-4 i niech szef wybierze najbardziej odpowiednią. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenia

Szkolenia są spoko, uważam, że warto w nich uczestniczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenia

świąteczny wysyp trolli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenia

Gość ciekawie i szczerze pisuje swoje perypetie na rynku szkoleń, a Ty mowisz, że to troll.


Mnie akurat ten temat interesuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenia

szukaj na grouponie. :) tam jest wiele tanich szkoleń online :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenia

Grupon to raczej kiepskie miejsce na szukanie tego rodzaju szkoleń.
Sporo interesujących treści dot. szkoleń i generalnie planowania kariery znajdziesz na forum 4programmers.net/Forum/Kariera. Ciekawe dyskusje osób z branży.

Jeżeli interesuje Cię tematyka szkoleń związanych z coachingiem, to sprawdź sobie jeszcze ten www.szkolatrenerow-ster.pl/blog. Masz sporo praktycznych informacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenia

Może europrofes? Chociaż tych firm jest naprawdę sporo i na pewno coś znajdziesz dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenia

Szkolenia pozwalają na poszerzanie swoich kompetencji, zależy tez czego one dotyczą. Dobrze jak są związane z wykonywaną pracą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenia

Czy macie jakieś informacje o tym, gdzie znaleźć szkolenia finansowane z unii?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenia

Ja zastanawiam się nad kursem j. hiszpańskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenia

Szkolenia szkoleniami...
A może warto pomyśleć o dobrych studiach podyplomowych?
Sam już wybrałem,może jeszcze ktoś skorzysta i zobaczymy się na uczelni AEH
A póki co polecam
https://podyplomowe.vizja.pl/#_ga=2.163910911.1354249169.1593621008-660832637.1593621008

Szukasz bezpłatnego konta bankowego? Sprawdź!
http://open.produktyfinansowe.pl/e/lead/1562/?source=lt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenia

Dobre szkolenia na pewno się przydadzą. Tak ja to widzę!
__________________________
Prace licencjackie z informatyki - cena

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenia

Dobrego nauczyciela można znaleść na https://buki.org.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenia

A mało to jest firm szkoleniowych? Zdaje mi się, że chyba jest ich aż za dużo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenia

Bardzo dobrą opcją jest szkolenie organizowane przez https://unitedsky.eu/pl/ . Tutaj będziecie mogli zdobyć wiele nowych umiejętności, tym bardziej, że szkolenia prowadzona są przez bardzo dobrych specjalistów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenia

Bardzo dobrą opcją jest szkolenie organizowane przez https://unitedsky.eu/pl/ . Tutaj będziecie mogli zdobyć wiele nowych umiejętności, tym bardziej, że szkolenia prowadzona są przez bardzo dobrych specjalistów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenia

Ja wszelkie szkolenia robię przez internet. Jednak nie zastąpi to szkolenia stacjonarnego. Niestety, takie szkolenia stacjonarne sporo kosztują.
____________________
www.adaso.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenia

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem testów psychologicznych. Jeżeli chcecie sprawdzić swoje predyspozycje zawodowe, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę https://proficompetence.com/ . Sam z niej skorzystałem i bardzo mi to pomogło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org