niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MOSiR czeka to co PUB pod ratuszem

Zarządzanie w taki sposób to brak pojęcia. Z resztą w mojej opinii ta dyktatura potrwa tyle co pub pod ratuszem :-)


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOSiR czeka to co PUB pod ratuszem

5550 zł odszkodowania plus koszty sądowe ( ile?)
i \" ... to nie problem bo MOSiR ma oszczędności.\"

kto zwalniał i zawinił , niech płaci teraz ze swojej kieszeni ,
czy MOSiR to prywatny folwark?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOSiR czeka to co PUB pod ratuszem

halo halo... pan dyrektor powiedział że to z oszczędności.... ciekawe jak to jest możliwe skoro spółka generuje tylko straty. Żeby były oszczędności panie derektorze to trzeba mieć zyski, podstawy ekonomii się kłaniają ale widać na Giełczyńskiej nie nauczył się zarządzania bo to prywatne natomiast jak widać DOSKONALE radzi sobie z wydawaniem publicznych....
polecisz z tego stołeczka polecisz i nie tylko ty jeszcze troszkę a my będziemy patrzeć jak spadacie s tych stołeczków.
Zapamiętajcie ludziki, derektorem się bywa człowiekiem się jest, ty i tobie podobni szybko zapominacie o tej zasadniczej różnicy.
ja mam czas i zaczekam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOSiR czeka to co PUB pod ratuszem

politykier zanim zaczniesz mówić o ekonomii to dowiedz się najpierw na jakich zasadach taka firma jak MOSiR działa. Ta firma nigdy nie będzie rentowna i nie takie jest jej założenie. Miasto zakłada jakiś budżet na rok z przeznaczeniem na działanie MOSiRu i jeżeli dyroktor zwiększy dochody z czegoś lub utnie gdzieś koszty to wtedy powstają oszczędności i stąd słowa, że mosir ma oszczędności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOSiR czeka to co PUB pod ratuszem

obawiam się, że trafiłeś (-aś) kulą w płot gdyż albowiem doskonale znam zasady funkcjonowania instytucji tego typu... widzę jednak, że jesteś jedną z osób z otoczenie tego człowieka, która ma chyba jakieś niebywałe korzyści z jakichś powiązań jak mniemam... lecz prawdę mówiąc mam to w głęboko w \"D\" jeżeli tak jest. Obserwuję jednak dość uważnie to co się dzieje w tym mieście po \"dobrej zmianie\" i z przykrością stwierdzam, a mniemam, że nie jest to tylko moja opinia, i to co się dzieje na zjeździe (warunki pracy - słuchy chodziły, że od samego początku po objęciu stołka - są skandaliczne, a w niektórych przypadkach podobno - były przypadki mobbingu- później jak widać chyba były to prawdziwe pogłoski ale jak wszyscy wiemy nikt lub prawie nikt z młodych pracowników nie wychyli.
Tak czy inaczej brednie jakie opowiada dyrektor tego ośrodka opisane w artykule na 4lomza dają nie tylko mnie ale i innym mieszkańcom do myślenia, powołanie na stanowisko dyrektora w skandalicznych warunkach, sposób prowadzenia, kręcenie wynikami finansowymi w sposób w którym wykazuje się jedynie wzrost przychodów nie podając równocześnie znaczącego wzrostu wydatków, teraz sprawa jednoznacznie przegrana w sądzie i te żałosne tłumaczenie... i zwalanie winy na sąd! Obudź się i przejrzyj na oczy.
od siebie tylko dodam na zakończenie mych wypowiedzi w tym temacie, że ze zniecierpliwieniem czekam na koniec rządów dobrej zmiany i stanę w pierwszym rzędzie patrząc jak lecą stołki... czekam i mam czas już niedługo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org