czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ponowna podwyżka śmieci w Łomży

Łomżyniacy czy chcecie kolejnej podwyżki śmieci z początkiem 2017 roku???chyba nie,podwyżka za podwyżką!niedawno była jedna a już następna itp itd,sprzeciwmy się temu,kto na to zareaguje jak nie my,zaplanujmy do końca roku co z tym zrobić i od nowego roku działajmy bo nie wiem jak wy ale ja sprzeciwiam się podwyżce i niemam zamiaru płacić więcej!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponowna podwyżka śmieci w Łomży

młody w kampanii wyborczej coś tam bąkał o obniżce podatku na śmieci,
a teraz jest podwyżka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponowna podwyżka śmieci w Łomży

jak wydają kasę na nagrody i inne głupoty, to muszą pożniej ludzi młócić i przykręcać śruby a im ciągle mało i mało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponowna podwyżka śmieci w Łomży

Za to macie kolorowe światełka na ratuszu i zabawa z fajerwerkami będzie w sylwestra. Może ktoś dresy dostanie. Ja np dostanę 500+ a wy k#rwa do roboty wracajcie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponowna podwyżka śmieci w Łomży

Powinno się obciążyć za zadłużenia kilku milionów poprzednich zarządców długów za śmieci w Czartorii , a nie obywateli zwykłych ,których podwyżkami się obarcza , co nie są winni tych długów w milionach . Powinno się komisję powołać i obciążyć tych co tego długu narobili .

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponowna podwyżka śmieci w Łomży

Najbardziej winni afery śmieciowej osadzają obecnie stanowiska zarządów innych spółek śmieciowych. CBA wzięło się za tzw. słupy i nic im nie zrobią, a wy głupie lemingi oczekujecie sprawiedliwości :D

Pisać sobie o podwyżce możecie. Nie zmieni to jednak faktu, że płacić będziecie.
Jak płacić nie będziecie dojedzie was policja, dojedzie was skarbówka... a najwyższy sąd wyda wyrok nakazowy :D

I tyle się naszczekacie :D

Gdybyście posiadali choć odrobinę wiedzy co się w tym mieście wyrabia, rzucalibyście się z hubala masowo :D

NoOfeNz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponowna podwyżka śmieci w Łomży

TAMTEGO PANA KIEROWNIKA WYSYPISKA POWINNI POCIAGNAC DO ODPOWIEDZIALNOSCI ! NECH TERAZ PŁACI 6 MLN ZŁ.!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org