sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bóle miesiączkowe

Mam bardzo uciążliwe i bolesne bóle menstruacyjne. Zastanawiałam się jak temu zaradzić, oprócz łykania tabletek przeciwbólowych. Znalazłam fajny artykuł na http://no-spa.pl/no-spa.html i chyba zacznę używać tego leku. Korzystacie z niego? Napiszcie, czy faktycznie wam pomaga w takich bólach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóle miesiączkowe

Mi nie pomaga, to po pierwsze. Po drugie, lepszy jest ibuprofen albo paracetamol na bóle miesiączkowe (wg mnie). Po trzecie, wpisy sponsorowane są na tyle przejrzyste, że może warto zmienić taktykę i nie zaśmiecać forum? Już byś poczekał/a na kilka odpowiedzi zanim zaczniesz sprzedawać swój produkt ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóle miesiączkowe

Zamienię miesiączkę na golenie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóle miesiączkowe

Pogadaj z moim szwagrem on dobrze z tego leczy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóle miesiączkowe

No spa jest do bani. Trzeba po prostu to przeżyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóle miesiączkowe

Jakie leki Wam pomagają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóle miesiączkowe

Nospa
Pyralginum
ewentualnie w niektórych przypadkach Ketonal. Jednak staram sie nie nadużywać bo takie przyjmowanie tabletek jak cukierków również super nie jest.

Kilka porad na bolesne miesiączki znajdziesz tutaj;
https://miesiaczka.net.pl/bardzo-bolesne-miesiaczki/
Czesto pomaga antykoncepcja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóle miesiączkowe

Ja to się raczej nie bardzo na tym obszarze tematycznym znam... Raczej nie będę mógł pomóc...

Nad to, co w sennych rojeniach uwije,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóle miesiączkowe

Ja polecam Nimesil - lek na receptę

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóle miesiączkowe

U mnie też się sprawdzał. No i oczywiście leżenie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóle miesiączkowe

Mi dopiero antykoncepcja przyniosła odczuwalną ulgę. Lekarz mi belarę przepisał i teraz już nie muszę brać ciągle przeciwbólowych co też nie jest dobre i mi średnio pomagały.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóle miesiączkowe

Tabletki antykoncepcyjne potrafią pomóc na bóle związane z miesiączkami, także ustabilizować rwane cykle, może odwiedź ginekologa https://ranking.abczdrowie.pl/s/ginekolog np. jednego z tych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóle miesiączkowe

Może Pani dostać na receptę Ketonal w tabletkach lub przyjmować tabletki antykoncepcyjne które zniwelują dolegliwości. Jednak mimo wszystko właśnie warto w tej sprawie wybrać się do ginekologa, ponieważ przyczyn może być wiele, nawet jakieś polipy czy torbiele. Lepiej to sprawdzić https://ranking.abczdrowie.pl/s/Ginekolog/%C5%82om%C5%BCa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóle miesiączkowe

Polecam udać się do ginekologa, czasami nawet dobrze dobrane tabletki antykoncepcyjne mogą wpłynąć na poprawę samopoczucia w trakcie miesiączku. Z domowych sposobów polecam miętę, ma działanie rozkurczowe, a także ciepły termofor.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóle miesiączkowe

W takiej sytuacji jeśli ból jest bardzo uciążliwy i powtarzający się najlepiej idź do jakiegoś dobrego ginekologa, na pewno coś doradzi https://ranking.abczdrowie.pl/s/Ginekolog/%C5%82om%C5%BCa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóle miesiączkowe

mojej żonie nospa pomaga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóle miesiączkowe

Moja żona zawsze bierze nospę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóle miesiączkowe

s.p.i.e.r.d.a.l.a.j trollu

Imię (nazwa) użytkownika: wolskimateusz
Posty: 1
E-mail: zuzameduza123@o2.pl

Imię (nazwa) użytkownika: sebastianskorupa
Posty: 1
Imię: sebastian
E-mail: staszekptaszek123@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóle miesiączkowe

Odrobina seksu pomaga niektorym paniom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóle miesiączkowe

Szczerze wątpię ;) Jak mnie boli brzuch i mam okres to ani myślę o seksie, tylko marzę o tym, żeby się zawinąć w kłębek z termoforem i schować pod kołdrę. No ale nie zawsze się tak da niestety. Wtedy ratuje się tabletkami przeciwbólowymi i rozkurczowymi vemonis femi, już po jednej tabletce ulga jest wyraźna i mogę wrócić do codziennych aktywności.

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóle miesiączkowe

różnie kobiety mają, wszystko kwestia organizmu. moja kobieta akurat podczas okresu to się zawsze zwijała z bólu i też dlatego zaczęła brać pigułki belara które pomogły zminimalizować dolegliwości menstruacyjne, przez co nie musi sie faszerować lekami przeciwbólowymi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóle miesiączkowe

Ja brałam Nospę i mi pomagała. Teraz zmieniłam tabletki antykoncepcyjne i już te miesiączki nie są takie intensywne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org