piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sygnał MUX 8

CZY w Łomży już można odbierać nowe kanały TV

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sygnał MUX 8

można

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sygnał MUX 8

a jakie? i jak można je skonfigurować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sygnał MUX 8

klikasz szukaj na pilocie i same się znajdą :)

--
Wesele na VHS lub Blu-ray? Nie masz jak odtworzyć? Przerób je na DVD!
http://przegrywanie.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sygnał MUX 8

Można , jeśli jest antena na Olsztyn , Białystok nie łapie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sygnał MUX 8

Przy wyszukiwaniu Mux8 trzeba uwzględnić dwa istotne parametry nadawcze: zakres VHF - kanał 12 i polaryzację pionową sygnału. Zatem ci, którzy pozmieniali dawne anteny na różne wynalazki-nowinki oznakowane durnym napisem \"antena cyfrowa - DVB-T\" (antena nie rozróżnia fali modulowanej cyfrowo od analogowego) odbierające tylko w zakresie UHF mogą mieć teraz problemy i konieczność przebudowy instalacji tak, żeby uzyskać z niej również odbiór w zakresie VHF i na dodatek w polaryzacji pionowej.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sygnał MUX 8

Wszystkie muxy dla Łomży są nadawane z obiektu na szosie zambrowskiej.
Szczegóły na emitel.pl
2 grudnia ruszają kolejne programy wp i metro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sygnał MUX 8

Ja odbieram na zwykłej antenie pokojowej z czasów jak nie było tv cyfrowej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sygnał MUX 8

http://tech.wp.pl/jak-odbierac-kanaly-na-nowym-multipleksie-mux-8-6057037461189761a



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sygnał MUX 8

...a jak, fanko, ma się fajfus u szwagra twojego..?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sygnał MUX 8

A mieszkaniec bloku...korzystam z anteny blokowej ( lub kablówki) sam nie wiem jakiej instalacji antenowej używa perspektywa na KS ANNY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sygnał MUX 8

Perspektywa nic nie używa, sygnał w sieci rozprowadza Multimedia i programy TV naziemnej DVB-T także o ile ktoś ma podpisaną umowę i płaci..., nie ma jednego, dobrego sposobu na odbiór sygnału, w różnych miejscach potrzebne są najróżniejsze rozwiązania dla zapewnienia optymalnego odbioru, są miejsca gdzie wystarczy przysłowiowy kabelek, w innych niezbędna będzie antena/anteny zewnętrzne, nawet w blokowiskach poza kablówką

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sygnał MUX 8

Szczerze powiedziawszy to jakos przestala mnie interesowac oferta kablowki .. na programach sa co raz slabsze ramowki i zastanawiam sie do nowego roku nie przedluzac umowy. Teraz opcji jesli chodzi o alternatywe jest kilka .. w sumie ogladanie tv przez internet nie jest zlym pomyslem jednak nie mam przystosowanego telewizora do tego celow. Antena dvb-t odpada ze wzgledu na slaby zasieg - testowalem jedna pozyczona od znajomego. W takim razie pozostaje tylko satelita .. jednak tutaj tez mam problemy jesli chodzi o wybor antenty satelitarne . Bede potrzebowal kupic konwerter sygnalu oraz talez .. na miescie ceny sa zaporowe wiec zaczalem szukac czegos w sieci. Po przejrzeniu kilku ofert eltrox.pl wydaje sie byc dobrym wyborem. Moze podpowiecie ktory konkretnie talerz wybrac ( ofert https://www.eltrox.pl/tv-i-multimedia/telewizja-satelitarna/anteny.html ) Nie chce mi sie pytac po innych forach dlatego mam nadzieje, ze ktos mi pomoze. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sygnał MUX 8

Tu masz wszystko jak odbierać i jaką antene wybrać http://montaz-anten.pl/jak-odbierac-nowe-kanaly-telewizji-naziemnej-mux8-w-pasmie-vhf/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sygnał MUX 8

Tu masz wszystko jak odbierać i jaką antene wybrać http://montaz-anten.pl/jak-odbierac-nowe-kanaly-telewizji-naziemnej-mux8-w-pasmie-vhf/ najlepiej kup antene kierunkową zamiast siatkowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sygnał MUX 8

Głupoty...

Po pierwsze obecną antenę musisz rozpolaryzować (koszt około 10zł w serwisie),
potem trzeba poszeżyć wszelkie instalacje prowadzące do telewizora o kabel HDMI aby przez nkego szedł sygnał. Jeśli będzie się cjeło to ustaw połączenie na dane binarne z obliczaniem SHA256 i jeśli będzie ok to mkżesz wszystko zabezpieczyć plastrem jeślk nke to potrzebujesz najprawdopodobniej modgfikacji dostrojenia nośnej na szerokości kilku QRS-ów, jak chcesz to mój 5 letni syn ustawi wwzystko od ręki.



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org