wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ważne informacje

Witam,nawiązując do tematu jestem starą mieszkanką Łomży i znam bardzo dobrze sytuację tej Pani.Prawda wygląda trochę inaczej:
Po pierwesz dlaczego Pani \"Śliwka\" nie napisała jak naprawdę się nazywa czyli Pani D......wska
Po dugie nic nie wspomina o synu z którym mieszka Artur D.-młody chłopak pracuje na pewno pomaga matce,co prawda sporo pije i siedzi cały czas maszynach-sporo osób kojarzy gościa wysoki chudy zawsze w kapturze,dlatego że wielu ludziom kasę wisi
Artur jak tylko spotkam ciebie na maszynach lub w barze zrobię zdjęcie rzeby udowodnić wszystkim że to nie czcze pisanie-POMÓŻ MATCE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

czy oby na pewno chodzi Ci o p. Joannę Śliwka z ul. Wiejskiej 5A ?

sama mówiła : ...czworo dzieci: dwójka starszych jest za granicą, młodsi w Polsce, najmłodszy studiuje w Białymstoku...

... i o tym czwartym dziecku ( młodszym) cisza, nic nie wiadomo ?


GDZIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ DZIECI za rodziców ?
ta Pani, jak jest w trudnej sytuacji życiowej - ubóstwo ect...

MOŻE POZWAĆ SWOJE DZIECI O ALIMENTY !!!

WŁAŚNIE POWINNO SIĘ DOTRZEĆ DO DZIECI TEJ PANI,
aby one świadczyły obowiązek alimentacyjny na przyszłość,

tu coś nie teges, ma ambicję, nic od dzieci nie chce ,
a od nas, od społeczeństwa weżmie ?
... jest z kogo kasę ciągnąć, to trzeba od tego zacząć !

... dlaczego my mamy w tym wypadku pomagać, na siłę zastępować powinności potomstwa ?

jakby była osobą samotną, to jak najbardziej TAK , ale TU ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Dokładnie tak Pani \"Joanna Śliwka\" a tak naprawdę D.......wska mieszka w domu z synem Arturem D. Prawdą jest
że dwoje jej dzieci najstarszych jest za granicą, najmłodszy jest w Białymstoku studiuje tam,chłopak świetnie rysuje i wykorzystuje swój talent.
Ale średni syn Artur mieszka z matką stary dom na senatorskiej 30

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Nie piszę tego żeby zrazić ludzi, pomagajmy innym jak najwięcej kobieta z synem mieszją w fatalnych warunkach ale po trochu są sami sobie winni,myślę żr gdyby znaleźli jakąś inna stancję w godziwych warunkach mieszkaniowych to mops czy prezydent na pewno by pomogli.Bądźmy szczerzy ludzie z małymi dziećmi tułają się nie mając mieszkań a tutaj dzieci moga do siebie zabrać za granicę albo niech syn Artur przestanie rozwalać pieniądze i znajdzie stancję dla mamy.
Pomagajmy innym a tej Pani sugeruję pomoc rzeczową nie pieniężną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

https://www.google.pl/maps/@53.1771577,22.0851635,3a,75y,195.27h,101.78t/data=!3m6!1e1!3m4!1sTi1JbRZFIyFK-BW_7SdWXw!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

https://www.google.pl/maps/@53.1771029,22.0852844,3a,75y,231.19h,79.69t/data=!3m6!1e1!3m4!1sbyXqhmLu3gwsTb7ZMulXcw!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

czyżby to tu teraz mieszka z synem , za darmo od 4 lat , za zgodą właścicieli przebywających w USA?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Tak tutaj mieszkają.Podłe warunki mieszkaniowe w poprzednim miejscu też w podobnych warunkach mieszkali na Dwornej naprzeciwko kościoła Panien,nie znam numeru i tam podobnie było
Więc po co się pchali w gorsze bagno.A wcześniej rzeczywiście mieszkali całą rodziną na Wiejskiej.Szkoda mi tych ludzi lecz sami sobie są winni,mało zaradni liczacy tylko na litość innych ludzi no i oczywiście na nasz \"kochany\"MOPS który za słabo motywuje ludzi wolą dać zasiłek i po sprawie
Pani D.......wska z synem Arturem D. apeluje w ich imieniu może ktoś ma do wynajęcia jakąś oficynę czy coś podobnego.Ile ludzie by nie dali im pieniędzy to i tak nie zmieni ich sytuacji za kilka miesięcy jak kada się skończy znów poczytamy o nich w gazetach itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje


Zatem dobrze, że są ludzie, którzy mogą i chcą pomagać innym.

Jednak zarówno do potrzebujących, jak i darczyńców trzeba apelować o rozsądek. Bezmyślne kupowanie dobrego samopoczucia czy wizerunku nie jest potwierdzeniem dobroci serca.

Z drugiej strony „żerowanie\" na litości i poczuciu winy innych ludzi jest zwyczajną nieuczciwością, najbardziej tracą ci, którzy potrzebują prawdziwej pomocy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Stara Łomżynianka akurat nie znasz do końca sytuacji tej Pani jezeli ta Pani ma nazwisko Śliwka i tylko jej młodsi synowie maja przyznane nazwisko po ojcu gdy zginął śmiercią tragiczna wiec moje zdanie jest ze najpierw trzeba sie dobrze dowiedzieć,a pozniej oczerniać! Tej Pani z tego co mozna wywnioskować,ze chodzi o jakikolwiek w lepszym stanie lokum.. niż pieniądze.

No i jezeli ten syn jest taki jak piszesz to zamiast mu robić zdjęć( co jest karalne publikowanie bez czyjeś zgody) to przemów mu do rozsądku zeby nie tracił pieniędzy na maszyny i alkohol co watpię ze pomoże..

Moim zdaniem każdemu sie powinno dać szanse,że każdy ma swój rozum to zrobi co uważa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

nie ma tu co kogo oczerniać, ale też nie dajny się kupić na wymuszoną \" litość\" , jak kobieta wcale nie taka \"stara\" - 63 lat ? całe życie na zasiłkach , czy się mylę ?
starsze osoby pracują , ( chyba, że zdrowie nie pozwala )
... w ogóle , czy ona gdzieś w swym życiu jakąkolwiek pracą się parała ?

z tego co czytam, to raczej zawsze się \" ślizgała\" , jak nie kwaterunek, to pomoc dobrych ludzi w kwestii mieszkaniowej,

... i nie obchodzi mnie \"poryw serca dobrych ludzi\" , ich datki - prywatna sprawa - ale czy my jako społeczeństwo, w tym konkretnym przypadku powinniśmy pomagać ?

jak to prawda, to czy musimy wyręczać jej dzieci ?

SĄ LUDZIE CHORZY, NIEPEŁNOSPRAWNI, BEZ ZAPLECZA RODZINY - z mniejszym przebiciem do mediów, a wymagają większej pomocy ...

...synek . jak piszą ludzie pracuje, z mamą mieszka a kasę ma na ....

... gdzie inne dzieci ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

speech - bardzo mądrze piszesz, zgadzam się w stu procentach. Również uważam identycznie i popieram Twoje racjonalne myślenie w tym przypadku. Nie dajmy się zwariować!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

POMAGAĆ TRZEBA LUDZIOM NAPRAWDĘ POTRZEBUJĄCYM !

ALE ZAWSZE TRZEBA PAMIĘTAĆ , BY DAWAĆ WĘDKĘ, A NIE RYBĘ !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Popieram pomaganie ale uważam, że w tym przypadku przede wszystkim dzieci są zobowiązane do pomocy matce. Czworo dzieci a matka marznie w domu.... Bez komentarza..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Ile by im nie dali to i tak synek na maszynach przegra. Trzeba go leczyć od uzależnienia. Łatwo jest jechać na cudzych plecach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Co sądzicie o grupie ludzi dla których zasiłek z opieki to patent na całe życie?

tych, którzy potrafią kombinować i wiedzą jak się ustawić, by żyć na koszt innych podatników ... bywa i tak, że w jednej rodzinie już tak działa i trzecie pokolenie.
Rodzi się więc pytanie: czy mieszkańcy, każdego dnia ciężko pracujący i płacący podatki, powinni w nieskończoność utrzymywać tych, którzy pracą nie chcą się zhańbić, a z korzystania z zasiłków zrobili sobie sposób na życie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Znam przypadki, że osoby nie powinny korzystać z zasiłków a robią to i jeszcze śmieją się w twarz tym którzy pracują i czasem mają nawet mniej niż ci z wyżebranych zasiłków i nikt tu nie mówi o ludziach chorych i naprawdę potrzebujących pomocy, bo ci często są zbyt honorowi, żeby po taką pomoc się udać, tu mowa o typowych pasożytach żyjących na koszt ludzi pracujących.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

w tych czasach nie wiadomo co jest prawdą a co nie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

http://4lomza.pl/index.php?wiad=44060

Czaban walczy o lokal komunalny dla p.Śliwki, bo ta pomimo, że mogła pomieszkać kilka miesięcy w dobrych warunkach, czystym i ciepłym pomieszczeniu opuściła Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Łomży.
\"Wróciła do straszliwie zaniedbanego domu, m.in., dlatego, bo chce razem z synem spędzić święta. Z synem, który przyjeżdża do niej z Białegostoku, gdzie studiuje. Ma ją także odwiedzić w najbliższy weekend. \"

... a średni syn Artur ?
... a może jeszcze na święta zjedzie pozostała dwójka dzieci z zagranicy ?

Długa kolejka po komunalne „M”
http://4lomza.pl/index.php?wiad=38541
Ponad sto nazwisk łomżan starających się o przydział mieszkania komunalnego widnieje na projekcie nowej miejskiej listy „osób uprawnionych do zawarcia umowy najmu komunalnego lokalu mieszkalnego”. Listę utworzono na podstawie ponad pół tysiąca zgłoszeń, jakie wpłynęły do ratusza w ciągu ostatnich 6 lat. Kiedy „szczęśliwcy” z nowej listy mieszkania dostaną tego nie wie nikt. Póki co realizowana jest jeszcze lista, która powstała w 2008 roku. Ze 105 nazwisk jakie na niej widniały na komunalne mieszkania czeka jeszcze 9 rodzin.

Mieszkania komunalne w Łomży dla najbardziej potrzebujących
http://mieszkaniakomunalne.com.pl/aktualnosci/mieszkania-komunalne-w-lomzy-dla-najbardziej-potrzebujacych/
Na mieszkania komunalne w Łomży czeka 500 rodzin


Dać p. Asi lokal komunalny poza kolejnością ( tylko kto będzie póżniej opłacał czynsz najmu ?) - jak właśnie ona jest najbardziej potrzebująca i w najtrudniejszej sytuacji, biedna 63 letnia kobieta z czwórką dzieci, które jej nie pomagają .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Speech jakby nie było jesteś człowiekiem, chyba rozumną istotą? Nie wierzę że nie ma w tobie krzty człowieczeństwa i odrobiny empatii do drugiego człowieka, który jest biedniejszy. Pytasz kto będzie płacił? Przy tak niskiej emeryturze ta pani by dostała dotację, niech nawet dostanie chociażby lokal socjalny w którym czynsze są dużo niższe, a warunki lepsze od tych gdzie postanowiła wrócić. Nikt nigdy nie wie co mu pisane, ty także.Każdy czlowiek może poważnie zachorować, stracić dorobek życia, źródło utrzymania i sam ze zdrowego, samodzielnego człowieka może stać się osobą zależną od innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Ja całe życie pracowałem i już jestem dobrze zaopatrzony na starość czy też na wypadek choroby.

SĄ LUDZIE CHORZY, NIEPEŁNOSPRAWNI, BEZ ZAPLECZA RODZINY I W O WIELE TRUDNIEJSZEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ !
jakby była osobą samotną, to jak najbardziej TAK , ale TU ?
POMAGAĆ TRZEBA LUDZIOM NAPRAWDĘ POTRZEBUJĄCYM !

tu coś nie teges, ma ambicję, nic od dzieci nie chce ,
a od nas, od społeczeństwa weżmie ?
.. dlaczego my mamy w tym wypadku pomagać, na siłę zastępować powinności potomstwa ?
ta Pani, jak jest w trudnej sytuacji życiowej - ubóstwo ect...

MOŻE POZWAĆ SWOJE DZIECI O ALIMENTY !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

De. i nie pisz bzdur, są ludzie którzy już mieszkają w lokalach komunalnych, otrzymują też \"dotacje\", zapomogi ect,
a mają duże zaległości w opłatach np czynszu.

CO BĘDZIE PÓŻNIEJ, A TAK ZA ROCZEK, DWA ?
też będziecie na nią zbierali ?

całe życie na utrzymaniu społeczeństwa, darczyńców czy MOPSu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Pisałeś po części już to samo wcześniej, nie masz nic więcej do dodania? To znam. Dobrze że jesteś zabezpieczony na przyszłość, ale wyobraź sobie w naszym \"cudownym\" kraju zachorujesz bardzo poważnie ( czego ci nie życzę) a NFZ okaże się że nie refunduje leczenia które będzisz musiał pokryć z własnej kieszeni a często są to miliony ewentualnie leczenie za granicą, starczy ci wtedy na te leczenie, nie zwrócisz się do fundacji czy obcych o pomoc? To że ludzie mieszkają w lokalach komunalnych często je dewastując i nie płacąc czynszu to fakt, ale nie znaczy że robi to każdy, nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

znów jedziesz tanim populizmem,
ewentualnie leczenie za granicą, co by było, jakby tak wszyscy chcieli się leczyć za granicą w najdroższych i najlepszych placówkach, najdroższe , dostępne na świecie leki ect.... kogo stać, niech się leczy tam gdzie chce i na ile go stać, smutne ale prawdziwe,
przecież jest \"dobra zmiana\" PiS ci pomoże, a gdzie mają się leczyć ci co są mniej zaradni i nie mają przebicia w mediach, by nagłośnić swoją sprawę?
jak jest tak żle z naszą narodową medycyną, zlikwidować państwową Służbę Zdrowia , po co opłacać ZUS :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

To nie o to chodzi że ktoś leczy się za granicą bo ma taki kaprys, tylko że musi bo w Polsce nikt się nie chce podjąć leczenia i często jedynym ratunkiem jest leczenie poza granicami kraju. Gdzie mają się leczyć Ci co są mniej zaradni itp? Często są pozostawieni samym sobie i często umierają w otoczeniu najbliższych i to jest smutna prawda. Znam przypadek ciężko chorego dziecka, genetycznie chorego, któremu NFZ odmówił refundacji leczenia, z powodu tego iż jego przypadek był odosobniony ze względu na wiek nie refundowano leczenia gdyby zachorował kilka lat później to i owszem. I co rodzice mieli patrzeć jak bezduszne przepisy uśmiercą ich dziecko, bo w ich statystykach nie miało prawa w tym wieku na to zachorować?Los chciał inaczej- choroba dopadła i jak zwykle pomogli obcy ludzie....Czasem byś pomyślał że świat nie jest tylko czarno-biały i nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć i nawet z pomocą rodziny sprostać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

smutne ale takie jest życie niestety -)

a takich przypadków jest w Polsce dziesiątki tysięcy, pytanie tylko KTO i na JAKICH zasadach ma tam się leczyć, jak każdy przypadek, to insza inszość,
Kto , bardziej \" zasługuje \" na takie leczenie i KOGO wspierać? jakie przyjąć kryteria ?

uważam, że takie rzeczy niestety nie mogą być i nie będą nigdy dostępne dla wszystkich potrzebujących - smutne, ale prawdziwe ,

trzeba być realistą, osobiście gdybym nawet ciężko zachorował leczyłbym się u nas w kraju, ewentualnie jakby była jakaś szansa na poprawę, nie wydałbym więcej jak ok 1 miliona PLN na swoje leczenie ( a mam w aktywach trochę więcej i sam na to zapracowałem ) nie ryzykowałbym CAŁEGO dorobku życia, by wsadzić to wszystko w leczenie, bez gwarancji wyzdrowienia, trudno - ale nie rujnowałbym życia całej rodzinie, żonie i dzieciom, zostawiając ich w długach ect...

... łatwo jest prosić innych o pomoc i za czyjeś leczyć się w luksusowych warunkach, każdy by tak chciał, poszukać sobie na końcu świata jakiś renomowany, ekskluzywny ośrodek dla bogaczy, (a niech oni płacą, jak ich stać na najlepszą opieką, najlepsze, najnowsze technologie )
i próbować znaleźć sponsorów .

_____________

a tak nawiasem mówiąc:
De. tak tu gardłowałaś za pomocą tej pani, to ile już pieniążków sama wysłałaś i gdzie, na jakie konto ?
( bo nr. konta raczej nie ma, to co było w jednym z artykułów, to była tylko propozycja prezesa z Zambrowa i ogólny nr Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Starszych i Niepełnosprawnych ) ciekawe ile osób tam wpłaciło ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Coś ci powiem kto chciał ten pomógl w ten czy inny sposób, ta pani mieszka w naszym mieście, nie trudno ją znaleźć i pomoc nie polega na tym aby się chwalić, kto, gdzie, kiedy ile i jak, nie robi się tego pod publiczkę. Mówisz że wydał byś tyle i tyle na własne leczenie i ok twoja sprawa, ja natomiast rozumiem rodziców, matki, ojców którzy w obliczu strasznej tragedii robią wszystko aby pomóc swojemu dziecku i uchronić je od śmierci,nikt przecież nie zmusza do pomocy osoby które nie chcą tego robić, ale też nikt nie ma prawa zabraniać robić tego innym nazywając ich \"naiwniakami\" jak ty to uczyniłeś w stosunku do osób które zdecydowały się pomóc owej Pani, nie oceniaj ludzi,nie dałeś nikomu tych pieniędzy więc nic ci do nich.
Ps.Wyżej już ci napisałam że często leczenie za granicą jest ostatnią deską ratunku, nie kaprysem, nie rozumiesz? Gdyby twoje dziecko zachorowało, a leczenie w Polsce nie miałoby szans powodzenia to byś mu odparł:\"Przepraszam Cię córko, czy synu, ale nie poproszę o kasę obcych ludzi, nie zwrócę się do fundacji abyś wyzdrowiał i nie wydam więcej na Twoje leczenie niż milion? Trudno jak przeżyjesz to ok, jak nie to nie\" Dla mnie to chore każdy rodzic kochający swoje dzieci w trakcie takiego nieszczęścia poruszy niebo i ziemię aby zachować je przy życiu i zrobi wszystko, takie jest moje zdanie i ja szanuję takich ludzi i bardzo im współczuję czasem niewyobrażalnych tragedii...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

ty pewnie dotarłaś i ją znalazłaś w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Łomży, czy też na Senatorskiej :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Nie za dużo byś chciał wiedzieć? Ciekawość to pierwszy stopień do piekła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

nie dziwi mnie to teraz twoje odwracanie kota ogonem, bo co innego możesz napisać chwalipięto ?

haha tak się dowartościowujesz tą niby charytatywną pomocą , robisz z siebie samarytankę, to się pochwal , jak jest czym :)

ale ty tylko dużo krzyczysz pod publiczkę i się przechwalasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Raczej ty do tej grupy się zaliczasz pisząc ile czego posiadasz...Mnie twoje zdanie nie interesuje, a osoby które mnie znają i moi przyjaciele wiedzą jaka jestem i to ich opinia na mój temat jest dla mnie ważna, a nie postronnych osob z forum które mogą tylko gdybać na mój temat zupełnie mnie nie znając...Niby inteligentny? Czyżby tylko niby? Skoro nie pojmuje że w życiu nie wszystkim a tym bardziej wśród obcych należy się chwalić, chyba że ktoś coś robi oczekując poklasku, a nie sam z siebie.
A jak widać po niektórych:\" Bogactwa mądremu służą, nad głupim panują\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

aleś ty upierdliwa :)

co w tym temacie napiszesz ?

http://4lomza.pl/index.php?wiad=44060

Czaban walczy o lokal komunalny dla p.Śliwki, bo ta pomimo, że mogła pomieszkać kilka miesięcy w dobrych warunkach, czystym i ciepłym pomieszczeniu opuściła Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Łomży.
\\\"Wróciła do straszliwie zaniedbanego domu, m.in., dlatego, bo chce razem z synem spędzić święta. Z synem, który przyjeżdża do niej z Białegostoku, gdzie studiuje. Ma ją także odwiedzić w najbliższy weekend. \\\"

... a średni syn Artur ?
... a może jeszcze na święta zjedzie pozostała dwójka dzieci z zagranicy ?

Długa kolejka po komunalne „M”
http://4lomza.pl/index.php?wiad=38541
Ponad sto nazwisk łomżan starających się o przydział mieszkania komunalnego widnieje na projekcie nowej miejskiej listy „osób uprawnionych do zawarcia umowy najmu komunalnego lokalu mieszkalnego”. Listę utworzono na podstawie ponad pół tysiąca zgłoszeń, jakie wpłynęły do ratusza w ciągu ostatnich 6 lat. Kiedy „szczęśliwcy” z nowej listy mieszkania dostaną tego nie wie nikt. Póki co realizowana jest jeszcze lista, która powstała w 2008 roku. Ze 105 nazwisk jakie na niej widniały na komunalne mieszkania czeka jeszcze 9 rodzin.

Mieszkania komunalne w Łomży dla najbardziej potrzebujących
http://mieszkaniakomunalne.com.pl/aktualnosci/mieszkania-komunalne-w-lomzy-dla-najbardziej-potrzebujacych/
Na mieszkania komunalne w Łomży czeka 500 rodzin


Dać p. Asi lokal komunalny poza kolejnością ( tylko kto będzie póżniej opłacał czynsz najmu ?) - jak właśnie ona jest najbardziej potrzebująca i w najtrudniejszej sytuacji, biedna 63 letnia kobieta z czwórką dzieci, które jej nie pomagają .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Ty jesteś upierdliwy a nie ja! Jątrzysz, szukasz dziury w całym, tych którzy pomogli wyzywasz od naiwniaków! Wszyscy na forum są dla ciebie ludźmi gorszej kategorii których non stop wyzywasz, poza kilkoma wyjątkami nawet ktoś kto raczy odwiedzić forum spoza Łomży jest zbluzgany przez ciebie aby się tu nie wypowiadał, ogarnij się człowieku.Spójrz najpierw w lustro i odpowiedz sam sobie kim ty jesteś?! A dzieci tej pani nie mnie oceniać, niech one same sobie zrobię rozrachunek i odpowiedzą jakimi są dziećmi,ja nie jestem od tego.Ja swojej matce bym pomogła i nie zostawiła samej sobie. Piszesz o lokalu poza kolejnością? Co ty bredzisz ta kobieta czeka na niego ok 30 lat, więc chyba to nie jest poza kolejnością? A miasto i władze są od tego aby takim ubogim pomóc, pochylić się nad losem potrzebujących,oni są dla tych ludzi, a nie na odwrót i niech o tym nie zapominają!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Odnalazłaś i kontaktowałaś się z nią, chociażby przy okazji jak jej pomocy udzielałaś, to pewnie się i nagadałaś ?
powiedz nam , na którym miejscu w tej kolejce, po lokal komunalny jest obecnie p. Asia ?
też tego nie wiesz ? to o czym ty z nią rozmawiałaś ? haha

ktoś tą listę układał, były jakieś kryteria

:)))) Co ty bredzisz ta kobieta czeka na niego ok 30 lat, kłamczucho !
a ja czytałem, że
lista, która powstała w 2008 roku. Ze 105 nazwisk jakie na niej widniały na komunalne mieszkania czeka jeszcze 9 rodzin. - czyżby ona była jedną z tych 9 rodzin?

Osobiście nie mam nic przeciw , jak właśnie ona jest najbardziej potrzebująca i w najtrudniejszej sytuacji, biedna 63 letnia kobieta z czwórką dzieci, które jej nie pomagają .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Lista powstała, ale chyba najpierw nosi się podanie, co? Klepiesz trzy po trzy jak potłuczony, a lista jest układana alfabetycznie, nawet kuźwa tego niewiesz..Zanim zaczniesz kogoś wyzywać od kłamców to weź rozpęd i pier.olnij baranka w ścianę, może oprzytomniejesz..A jak jesteś ciekaw jej sytuacji to do niej idź i się dowiedz i jak masz odrobinę cywilnej odwagi to jej przyznaj że to ty jesteś tym największym jątrzycielem z forum! Zapewne się ucieszy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Dla takich jak ty po tej ohydnej nagonce na tą kobietę nie należą się żadne informacje, jedynie możesz sobie znaleźć artykuł z połowy tak listopada i dowiesz się że nawet minęło już 30 lat.A jak masz śmiałość po tym wszystkim to idź i porozmawiaj i zadaj nurtujące cię pytania, a nie szukasz taniej sensacji!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

kręcisz coś kłamczucho !
ty tego nie wiesz, bo i skąd , jak tam nie byłaś, chwalisz się tylko jak i z tą pomocą :)


Na opublikowanym przez ratusz projekcie nowej listy osób uprawnionych do komunalnego mieszkania w Łomży widnieją 102 nazwiska ułożone w kolejności alfabetycznej.
Listę utworzono na podstawie ponad pół tysiąca zgłoszeń, jakie wpłynęły do ratusza w ciągu ostatnich 6 lat.


ALFABETYCZNIE, TO LISTA UPRAWNIONYCH tzn ZAKWALIFIKOWANYCH !

Na obecnej liście są osoby, które są w najtrudniejszej sytuacji lokalowej. Ich warunki mieszkaniowe oceniała specjalnie powołana przez miasto komisja mieszkaniowa. Na podstawie jej obserwacji sporządzono listę rankingową, na której uszeregowano chętnych na mieszkania komunalne w Łomży. Teraz według najnowszej listy będą przydzielane lokale dla najbardziej potrzebujących.

LISTY RANKINGOWEJ NIE SPORZĄDZA SIĘ ALFABETYCZNIE - tylko wg jakiś kryteriów !

nie kręć kłamczucho !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Rankingową i owszem na podstawie sytuacji życiowej, rodzinnej i materialnej, a nazwiska są na niej alfabetycznie i nie ma tu nic do rzeczy czy ktoś jest chętny czy nie, jeśli nie spełnia wymagań na liście się nie znalazł, proste jak drut. Kończę z tobą dyskusję w tym temacie bo jakby rzec w dvpie byłeś i góvno widzialeś a rzucasz się jakbyś pozjadal wszystkie rozumy, tylko jeden dvpą uciekł.Gubisz się człowieku zapytałeś się na którym miejscu na liście jest owa pani więc ci odparłam że jest tworzona alfabetycznie..Nie rzucaj się nadaremnie jak coś w przeręblu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

haha
nosiła podania już 30 lat temu i do tej pory nie dostała lokalu, może jednak nie jest osobą najbardziej potrzebującą ,
no chyba, że jest tak jak ty piszesz , lista kolejkowa jest sporządzona alfabetycznie :))) a ona składała to pod innym nazwiskiem, może zaczynającym się na literę Z - nic dziwnego, zawsze będzie na końcu kolejki hahah co za bzdury !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

aleś ty babo głupia ,
haha to tak jakby ułożyć listę rankingową najlepszych sportowców np w tenisie ziemnym i podawać to w kolejności alfabetycznej hahaha

jak spełniasz kryteria, to kolejność też musi jakaś być !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Witam.
Szanowni Państwo na początek może napiszę jak Miasto Łomża Przydziela Mieszkania.
Otóż w pierwszej kolejności są Rodzina Znajomi,Znajomi Znajomych.
Mój wujek na mieszkanie czeka już 27 lat dosłownie 27 lat i zawsze jest to samo jest Pan już pierwszy na liście i tak jest ROK W ROK
Więc nie mówcie mi iż mieszkanie dostaje się bo ty pierwszy Alfabetycznie złożyłeś wniosek,takich rodzin jak mój wujek w Łomży są setki.
To taka moja pierwsza uwaga.
Następną uwagą jest to co Mają Dzieci do Rodziców się PYTAM.
To że ta Pani ma dzieci nie znaczy że one mają chęć jej pomagać lub muszą to robić.
A może faktycznie jest Zdana tylko i wyłącznie na SIEBIE.

Wielkim Niezadowolonym proponuję aby sami zamieszkali w jakimś Ośrodku to zobaczą jak tam jest fajnie miło ciepło i PATOLOGICZNIE.

Zapraszam tam wszystkich.

A Pani Łomżyniako jak cię żal za dupe ściska i cie coś boli to wystosuj Pismo Protest a nie oczerniasz Ludzi.
A co ciebie BABO obchodzi jej syn że Pije gra na maszynach.
Jakim prawem podajesz Adres zamieszkania Nazwiska to jest KARALNE Łomzynianko.

Wkurwia mnie takie wasze Myslenie.

Wiadomo jest bieda trzeba pomóc ot i cały TEMAT.

Nawyki patrzę pozostały co niektórym jeszcze z KOMUNY.

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Spiczka ale ty jesteś denny lista jest sporządzana nazwiskami alfabetycznie ale to nie oznacza że mieszkania potem z tej listy są przydzielane po kolei,jest weryfikacja bo to nie oznacza że ktoś kto był 10 lat temu biedny i miał trudną sytuację życiową w domu 4 dzieci na utrzymaniu to 10 latach nadal tak ma, dużo mogło się zmienić, ale ja rozumiem że tępe głowy pewnych przyziemnych spraw nie ogarniają a baby poszukaj gdzieś u siebie w chałupie jeśli od ciebie jeszcze nie uciekła. Już chyba prościej dla ciebie nie można, pojął że najpierw jest podanie, potem oczekiwanie na odpowiedź z urzędu,potem weryfikacja, lista i nadal czekanie?! Czasem do usran.j śmierci!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Marcin skvrwysyństwa, zawiści, zazdrości, sprzedawczyków na świecie niestety nie brakuje i tego nie wyplenisz..Często Polak Polaka by w łyżce wody utopił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Weryfikacja zawsze jest ta sama RODZINA ZNAJOMI,ZNAJOMI ZNAJOMYCH i nie pirdol mi tu głupot bo znam co najmiej 10 osób którzy dostali Mieszkania po ZNAJOMOŚCI.A nie ze względu na warunki i czas oczekiwania.

Nie bądz ***** smieszny człowieku każdy w Łomży wie jak to działa nie WYBIELAJ.

I NIE OŚMIESZAJ SIĘ CZŁOWIEKU JAKIMIŚ TAM PSEUDO PROCEDURAMI.

MASZ ZNAJOMOŚCI MASZ MIESZKANIE TYLE W TEMACIE.

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

W Łomzy są Układy i Układziki nie masz chodów nie masz NIC.
Bez znajomości nie położą cie do Szpitala bo nie ma miejsca dla ciebie wpompują ci glukozę i jesteś zdrowy,masz znajomości masz i szpital sam byłem tego świadkiem miesiąc temu jak około 10-osób zostało odesłanych a jedna Pani weszła i rozmowa doktora KASIA ZAŁATWIŁA PROSZĘ NA ODDZIAŁ chcesz wiecej przykładów proszę bardzo mój dobry znajomy pracował na budowie przyszła zima pracy nie ma bieda nie menel nie PATOLOGIA poszedł do mopsu dostał 150 zł zasiłku zadzwonił do Cioci do Wrocławia gdzie ciocia w mopsie tamtejszym jest Dyrektorem no i co dostał Zasiłek Docelówkę prawie 2000 zł i nie ma układów chcesz wiecej człowieku TO JEST CZUBEK GÓRY LODOWEJ

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

MORZE JUŻ CZAS NAJWYŻSZY ABY PAN KACZYŃSKI ZIOBRO I CBA SIĘ ZA TO WZIEŁO.

Niech to będzie w końcu NORMALNY PRAWORZĄDNY KRAJ

A NIE UKŁADY KOLESIOSTWO I PIENIĄDZE.


TEGO ŻYCZĘ DLA OBECNEGO RZĄDU ZRÓBCIE WRESZCIE Z TYM WSZYSTKIM PORZĄDEK.

TRZYMAM KCIUKI .

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Wiem że po części to co piszesz jest prawdą, skorumpowanych urzędników powinno się wskazywać palcem jeśli się było świadkiem nadużyć i to w jakimś stopniu by rozwiązało sprawę. Ja osobiście znam 3 rodziny które dostały mieszkania bez łapówki, jedna czekała 26 lat, dwie pozostałe niewiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

No i widzisz Kolego 26 lat czekania na Lokal a ja znam rodzinę co ma Bogatego i Wpływowego wujka i mieszkanie dostali po 2-latach chociaż mieszkali na stancji w kamienicy wujka 3 pokoje kuchnia łazienka przedpokuj.Ojciec matka jedne dziecko.

Gdzie tu sprawiedliwość.

Mi nie chodzi o te kobietę z Postu czy jej sie należy czy nie mi chodzi tylko o zasady

KAŻDY POWINIEN BYĆ RÓWNY WOBEC PAŃSTWA PRAWA

OT I TO WSZYSTKO.


POZDRAWIAM SERDECZNIE ŁOMŻYNIAK w 10 Pokoleniu.

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Jak już to koleżanko;) Nie ma sprawiedliwości na świecie i o tym raczej każdy wie, a że każdy powinien być równy wobec państwa i państwo powinno byc dla ludzi a nie na odwrót to jest jasne jak słońce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

Koleżanko ehheh Przepraszam za błąd.
Zgadzam się z tobą w 100%
Niestety mentalności Ludzi szybko się Nie zmieni.

Pozdrawiam Serdecznie.

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ważne informacje

speech. Wal nastepnego klina i ciesz sie zyciem ciesz ,bo tylko myslisz zeby inni mieli mniej, lec po pustaki i stawiaj kolejny poziom bo sasiad juz jest wyzej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org