czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kosmetyki Oriflame

Witam.jestem konsultantka Oriflame.jezeli ktoś byłby zainteresowany zakupem kosmetyków czy Wy czy Wasi znajomi to zapraszam.piszcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyki Oriflame

Te kosmetyki to sie nadaja na smietnik. Moim zdaniem Nic nie warte.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyki Oriflame

Wcale nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyki Oriflame

Dziadostwo jak Avon dno i wodorosty a za bycie konsultantka marne grosze. Znajdź normalna robotę

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyki Oriflame

ktoś jeszcze to sprzedaje? I kupuje???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyki Oriflame

Komuś mogą odpowiadać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyki Oriflame

Widocznie ktoś okupuje skoro istnieją



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyki Oriflame

Niektórzy kupują. Ale ja też przejechałam się na kosmetykach kupowanych w ten sposób. Uczulały mnie, szybko się \"psuły\", no i jakość niestety nie dla mnie. Osobiście wolę sprawdzone produkty, od znanych mi firm takich jak np. Indigo. Tym bardziej, że można zamówić u nich tutaj https://www.indigo-nails.com/pl,produkty-spa,probki-balsamow-i-kremow.html próbki balsamów i kremów, przetestować i dopiero wybrać coś dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyki Oriflame

ja bardzo lubię kosmetyki tej marki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyki Oriflame

Ja również

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyki Oriflame

Witam wszystkie osoby, które sa zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sklepu z suplementami i kosmetykami, to polecam Wam stronę https://thegloow.com/pl/13-suplementy-dla-kobiet , na której ofertę internetowego sklepu TheGloow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org