czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tanie, ale nowe opony

2 lata temu kupiłem zimówki używane i nie byłem żadowolony. Nie nadają się już do jazdy. Zastanawiam się obecnie nad zakupem jakiś tanich, ale nowych opon. Chodzi o opony w rozmiarze 205/55R16. Pytanie jakie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie, ale nowe opony

w tym rozmiarze na tanie opony to nie licz. polecam Hankook rs2 w452 cena ok 280 ale to zmienne bo kolega znalazl za 1040 z montarzem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie, ale nowe opony

http://www.oponeo.pl/dane-opony/hankook-i-cept-rs-w442-155-65-r14-75-t/116949981?origin=shopping&gclid=CLTfwZvtm9ACFZQV0wodU7AJzg

tutaj za 146 zł z 2015 roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie, ale nowe opony

On szuka 205/55R16 a ty mu podajesz 14 cali jak dla motorynki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie, ale nowe opony

Te opony są duże, wiadomo, że tanie nie będą. Trzeba było myśleć przy zakupie samochodu, teraz niestety (jeśli zależy Ci na jakości) musisz trochę wydać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie, ale nowe opony

Kup sobie continental wintercontact 2 i bedziesz zap.... po sniegu jak szalony.
Miałem takie dwa lata temu i jezdziłem autem z napedem na jedną oś, po 50cm zaspach. Zderzak działał jak pług. Na prawdę świetne opony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie, ale nowe opony

mam takie kupiłem nowe w grudniu zeszłego roku zrobiłem ze 300 kilometrów max mogę sprzedać 600459541

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie, ale nowe opony

klupas 205/55/16 to są duże opony? haha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie, ale nowe opony

Wejdż na stronę oponeo , niedawno kupowałem do busa za 2 szt 225/70/15 c zapłaciłem
z dostawą 540zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie, ale nowe opony

Cokolwiek firmowego kup i będzie ok :)

--
Masz kasety Video? Przegraj je na DVD!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie, ale nowe opony

16\" to duze koła? Ja mam letnie felgi 19\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie, ale nowe opony

ja kupilem 205 55 16 debicy miesiac temu 800zl na allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie, ale nowe opony

Ja uzywam najtanszych marek jak Haida czy Zeetex. Wszytko znimi ok a przy tak dużym rozmiarze to w stosunku do jakiś firmówek wszytko z nimi ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie, ale nowe opony

Ja uzywam najtanszych marek jak Haida czy Zeetex. Wszytko znimi ok a przy tak dużym rozmiarze to w stosunku do jakiś firmówek można nawet 1000 zł zaoszczędzić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie, ale nowe opony

http://www.biedronka.pl/pl/domowy-warsztat-31-10
widziałem dziś w biedronce na ul. Wyszyńskiego, było jeszcze z 6 szt. w tym rozmiarze, Kormoran z grupy Michelin 205/55R16 SNOWPRO B2 94H - 189 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie, ale nowe opony

Według mnie to jest temat dla specjalisty z tego obszaru tematycznego. Dzięki temu można zaoszczędzić wiele pieniędzy i czasu.

Życie rozmawia za naszymi plecami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie, ale nowe opony

Ja nowe Zeetexy 205/55R16 kupiłem za 140 zł/sztuka to jeżdżę na nich już dwa lata i nic się nie dzieje żebym nie rozwalił jednej to bym nie musiał kupować


____


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie, ale nowe opony

No nie wiem czy warto tak oszczędzać na oponach, to jednak mega istotny element auta, opony są bardzo ważne dla bezpieczeństwa jazdy. Ja tam od wielu lat korzystam z opon Continental i nigdy się na nich nie zawiodłem, powiem Ci, że cenowo też są korzystne, są mega wytrzymałe, starczą na długo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie, ale nowe opony

Tanie a nowe zamówiłam na Allegro. Tam poszukaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie, ale nowe opony

Tanie i nowe? Nie wiem, czy to się da połączyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org