poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
co robić w sytuacji gdy

czekając w aucie na parkingu, obok podjeżdża facet i wysiadając z rozmachem wali drzwiami w twój samochód i idzie sobie jak gdyby nigdy nic..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co robić w sytuacji gdy

zrób mu to samo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co robić w sytuacji gdy

Niech płaci albo policja :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co robić w sytuacji gdy

oklep mu maskę jako rewanż,wiesz o co chodzi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co robić w sytuacji gdy

Prypierdol mu az prykucnie!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co robić w sytuacji gdy

Myślę że to jest jednak problem, też ostatnio miałam podobną sytuację - przyjeżdża se na blm-ach starym trupkiem i wysiadając stuknąl mi w drzwi mojego auta. Zwróciłam mu uwagę czy może nie obijać mi samochodu to przeprosił i się ulotnił w inne miejsce.. Pewnie wiedział co za to grozi.. Na szczęście śladu nie zrobił.
Pod biedronką dziadkowi sturlał się samochód i uderzył ( na szczęście delikatnie ) w auto po przeciwnej str a on grzecznie wsiadł i odjechał..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co robić w sytuacji gdy

tylko w Polsce a szczególnie w Łomży tak rozpaczają potomkowie roztrząsaczy gnoju że im ktoś puknie czy stuknie na parkingu w drzwi czy zderzak. W całej Europie czy to są Włochy czy Francja każdy stuka się na parkingu, rozpycha zderzak od zderzaka i nikt złego słowa nie powie... tu samochody traktują jak relikwie praktycznie a na zachodzie to zwykłe narzędzie pracy jak młotek czy wiertarka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co robić w sytuacji gdy

a kogo to jak zagranicą robią,to jest Polska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co robić w sytuacji gdy

Wez kamień z jednej strony pieprznij a z drugiej wypadnie

gość lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co robić w sytuacji gdy

Zwracam uwagę, by uważał. Niestety często kończy się na awanturze. Nie lepiej sytuacja wygląda przy przedszkolu, gdzie dzieci też z impetem same otwierają drzwi. Przedmówco w wymienionych przez Ciebie krajach zapewne lepiej zarabiają i stać ich na takie praktyki. Mój samochód to moje dobro za moje ciężko zarobione pieniądze i nie mam ochoty, by ktoś mi go niszczył. Ps. Gdzie parkujesz swoje auto, bo jeśli Ci nie przeszkadza, że inni tłuką w samochód to... pewnie wielu oddało by swój nadmar energii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co robić w sytuacji gdy

Dla takich roztrząsaczy gnoju jak madano to nie ma znaczenia (zapewne brak auta lub jakiś parch za 2 tyś). Na zachodzie ludzie pracują kilka miesięcy na dobrej klasy auto, u nas latami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co robić w sytuacji gdy

Zaraz chwileczke, jak ktos ma dobry samochód na którego ciężko pracowal a przyjedzie jakiś palant trupem i nie szanuje czyjejś własności ani czyjejś pracy madano to co nie zwracać uwagi? Co ty pleciesz??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co robić w sytuacji gdy

No właśnie, roztrzasacz gnoju madano pewnie sam tak robi innym i sie nie martwi - na wiosnę dotacje weźmie i Se kupi drugi..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co robić w sytuacji gdy

Autor: gagarin23 Nie jaraj sie tak bo w czasie jazdy moze ci krzak,drzewo,kraweznik itd zarysowac samochod na ktory tyrales pol zycia i co zrobisz wtedy krzaczek wytniesz czy mu uwage zwrocisz .CHlopie to tylko zwykla blacha i po co tyle wyc ,kup sobie najlepiej konia ,lub osla nikt, nic Ci nie zarysuje .Samochod opraw w ramki i patrz sie na niego tak zeby duzo kurzu sie nie zebralo ahahahahahahh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co robić w sytuacji gdy

a twoje drzwi to sie otwieraja maksymalnie pod katem 30 stopni. czy moze otwieraja sie powyzej 90 stopni. Wykorzystaj z cala moca te zalete twoich drzwi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co robić w sytuacji gdy

Bo najlepiej to kupować samochód co ma drzwi otwierane do środka i w tedy nie ma problemu za graniczą na wschodzie już dawno tak jest.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co robić w sytuacji gdy

No tak zapomniałem ze w tym mieście na samochód zbiera się przez całe życie i to całą rodziną. A potem cała ta wieś zakorkowana bo nawet sprzątaczka w urzędzie teraz musi mieć czym do roboty dojechać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co robić w sytuacji gdy

Bo my dotacji nie dostajemy niestety, a szkoda...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co robić w sytuacji gdy

są też tacy którzy przyznają się do winy bez bicia, sami czekają na właściciela żeby poinformować że wyrządził szkodę, tak miała ostatnio moja żona, szacun dla tego pana, niewiele jest takich osób, na szczęście po przepastowaniu nie ma praktycznie śladu więc nie robiliśmy z tego problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co robić w sytuacji gdy

każdy kto wyrządza komuś szkodę jest zobowiązany do jej zadośćuczynienia i można tego od sprawcy żądać

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co robić w sytuacji gdy

Zawsze w takiej sytuacji dzwonię po policję. Każda interwencja policji kończyła się wypłaceniem odszkodowania przez \"wysiadających z gestem\". Po co się szarpać z ludźmi typu \"madano\" czy \"lomzyk\".
Ciekawe czy w obecności policji byliby tacy błyskotliwi jak tutaj przed monitorem.
POZDRAWIAM wszystkich dbających o swoje maszyny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co robić w sytuacji gdy

@madano czyli we Francji i we Włoszech mozna wziać np czyjąś wiertarke i ********ąć nią o ziemie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co robić w sytuacji gdy

Mieszkając w bloku mało kto decyduje się na zakup nowego auta powyżej 80k bo chamstwo i buractwo szybko otłucze ,parkując nie zwracają uwagi czy zajmują dwa a nawet trzy miejsca co to dla nich obicie czyjegoś auta ,przecież \" logiką co nie których tutaj\" auto to tylko młotek który można obić takim tokiem myślenia pewnie obicie mordy ich matek żon córek to też nic takiego bo morda to nie szklanka ... jak ktoś nie szanuje swojej własności to jak ma szanować innych dokoła .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co robić w sytuacji gdy

Autor: ( . ) ( . ) pewnie z szmatka wilgotna latasz codzienie i kurz wycierasz z auta swojego :))))a jak pada deszcz toz parasolem stoisz nad autem hahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co robić w sytuacji gdy

No i właśnie taka sytuacja którą próbowałam przewidzieć przydarzyła sie forumowiczowi że czekając w aucie jakiś burak o rejestracji BLM 23528 mu je uszkodzil i odjechał.. Chamstwo i drobnomieszczaństwo! Przyjeżdżają blm-y szukając tanich zniczy w Łomży więc uważajcie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org