sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Koszta pożyczek - bank i firma pozabankowa?

Jak rozkładają się koszta pożyczki konsumenckiej w przypadku banku i firmy pozabankowej? Na co oprócz RRSO należy zwracać uwagę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszta pożyczek - bank i firma pozabankowa?

Profi Credit!
Kredyty do 25tys. zł bez zbednych formalnosci w ok. 1 dzien. Spłacaj pozyczke polecajac nas innym !

Profi Credit : tel. 506 930 248 ; https://lp.proficredit.pl/?prt=MTAxMjYz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszta pożyczek - bank i firma pozabankowa?

proficredit 300% przepłaty

gość lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszta pożyczek - bank i firma pozabankowa?

Często jest tak, że banki oferuję droższe usługi niż firmy pozabankowe. Szczególne jeżeli chodzi o obsługę nowych klientów. Firmy pozabankowe są w stanie pójść na duże ustępstwa w tym zakresie...
Tutaj w tym artykule wydaje mi się, że ta kwestia została dobrze opisana: http://alebank.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=59126:bank-czy-firma-pozabankowa-zalezy-kiedy&catid=862:tylko-u-nas&Itemid=822&Itemid=105.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszta pożyczek - bank i firma pozabankowa?

jeśli chcemy najtaniej to pożyczki społecznościowe, ale tam trzeba się troszkę nawalczyć za nim jakąś konkretną kwotę uzyskamy, mimo to warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszta pożyczek - bank i firma pozabankowa?

a co to sa k o s z t a ???? ja slyszalam ze sa koszty. Koszty zakupu, koszty!!!! Co ci tu tepa glowo mowic o kosztach jak ty nierozumiesz ze ponosisz koszty swego nieuctwa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszta pożyczek - bank i firma pozabankowa?

jesli nie masz noza na gardle nigdy nie bierz pozabankowych, a jesli masz- to tym bardziej. mowie to jako osoba majaca do czynienia z wieloma osobami ktore w parabankach zadluzyly sie po uszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszta pożyczek - bank i firma pozabankowa?

W parabankach lepiej nie brać bo odsetki 300% Tak bynajmniej jest w Kredyt Ok Bierzesz 500 a musisz oddać po miesiącu 1500 Więc lepiej się nad tym dobrze się zastanowić , a po za tym nachodzą cię w domu jak się spóźnisz z ratami Takie hieny czekają tylko na takich naiwniaków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszta pożyczek - bank i firma pozabankowa?


o czym tu debatować w banku jest zawsze taniej, tylko nie każdemu dadzą ze względu na zdolność kredytową.


profi credit nie polecam nawet najgorszemu wrogowi... firma uczciwa, wszystko super, tylko duże ryzyko braku spłat spowodowane dużą przyznawalnością kredytów rekompensują sobie na tych co spłacają... dla przykładu 3000 bierzesz 12000 spłacasz, bo 9000 to jest ubezpieczenie kredytu na które oni ci dają kredyt... widziałem taką umowę więc wiem co mówię (mogłem się pomylić w zaokrągleniach o około 1000 zł. nie więcej, bo raz miałem taką umowę przed oczami)

można też korzystać z darmowych pożyczek rzędu 1000-2000 zł.,
firm jest kilkanaście i pierwsza pożyczka jest na prawdę za 0 zł. ale tylko na 30 dni

a najtańszy jest kredyt hipoteczny wzięty w banku obojętnie jakim, nie wymyślono nic tańszego

koniec....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszta pożyczek - bank i firma pozabankowa?

Tak jak mówi Necron217 warto wziąć pod lupę pożyczki społecznościowe. I to nie tylko wtedy, kiedy chce się pożyczkę wziąć, ale także wtedy gdy chce się zarobić. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że na pożyczkach można zyskiwać, ale w grę wchodzą tylko społecznościowe lub prywatne. Można po prostu zostać inwestorem. Godny uwagi jest chociażby CapitalClub, w którym zyski z odsetek kształtują się na poziomie kilkunastu procent, czyli o wiele więcej niż na lokacie bankowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszta pożyczek - bank i firma pozabankowa?

Maja1 ty chyba za mało wiesz na temat firm pożyczkowych. jak się dobrze nakłamiesz to coś z tego jest, a potem klient jak spotka cie na ulicy to jak cie zwyzywa albo jeszcze gorzej. podam ci przykład: bierzesz 200 a oddajesz 606. To jest na 6 m-cy. Oblicz ile % przepłacasz? powodzenia

gość lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszta pożyczek - bank i firma pozabankowa?

Koszt zaciągnięcia pożyczek w instytucjach pozabankowych łatwo jest oszacować, gdyż zdecydowana większość firm, która zajmuje się ich udzielaniem, posiada na swojej stronie kalkulator rat, pozwalający szybko oszacować ich wysokość. Na pewno przed wzięciem pożyczki prywatnej, warto byłoby się dowiedzieć, czym ona jest. Jej definicja została opisana tutaj: http://www.polskibiznes.info/co-to-jest-pozyczka-prywatna/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org