poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szczenięta amstafa

Ktos chce oddać za darmo - jest ogłoszenie na olxie, czy to możliwe?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szczenięta amstafa

Pewnie mieszanka? Za darmo, wątpie. Ja mam takiego pieska i kilka lat temu kosztował kilka stówek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szczenięta amstafa

Tak jest napisane że odda za darmo... Rasowe psy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szczenięta amstafa

Dlatego myślę że to miks skoro za free i dopiero jak urośnie to okaże się jaki to amstaf.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szczenięta amstafa

Niektórzy piszą, że za darmo, a potem jednak i tak chcą opłaty w jakiejś formie, np. zapłata za karmę itp. Także nie ma co się podniecać za wczasu, tylko skontaktować się z właścicielem i dowiedzieć się o szczegóły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szczenięta amstafa

Jak psy nie maja papierow to nie ma prawa ich sprzedawac wedlug przepisow.. A co do czystosci rasy i ewentualnej rekompensaty pienieznej zadzwon i zapytaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szczenięta amstafa

Może się okazać że przyjedziesz na miejsce, wybierzesz psa a pan każe ci najzwyczajniej w świecie zapłacić kilka stówek tłumacząc że nie chcial podawać w ogłoszeniu że NIE za darmo ze względu na urząd skarbowy czy jakiś tam przepis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org