piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Odszkodowanie

Witam, Może orientuje się ktoś gdzie domagać się odszkodowania za zaniedbanie Prokuratury i Policji, Sprawa dotyczy zabójstwa, Prokurator nie dopełniła obowiązków, nie zabrała ciała na sekcję, Policjanci zaś nie zabezpieczyli śladów i jednego świadka odgonili mówiąc żeby nie przeszkadzał, Brat nie żyje a morderca chodzi po wolnosci, zrobiłam mu sprawe za uderzenie brata bo nic innego już nie mozna w tej sprawie zrobić, Bardzo proszę może ktoś coś podpowie, Może miał ktoś podobny problem, Bo od mecenasa to nic konkretnego się nie dowiedziałam,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Zgłoś sprawę do p.Jaworowicz TVP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Pisałam do Sprawy dla Reportera , Blisko Ludzi , Skargę do Prokuratora Generalnego i Prokuratura twierdzi że wszystko odbyło się zgodnie z prawem, A tu nie potrzebna szkoła zeby wiedzieć że zaniedbała Pani Prokurator z Łomży swój obowiązek, Sama założyłam sprawę z powództwa cywilnego o uderzenie dwukrotne to morderca po zeznaniach świadków już powinien zostać aresztowany, A on jest wolnym człowiekiem, Bardzo dziekuję za podpowiedż. Jeszcze własnie do P, Jaworowicz napisze.

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Walcz..
Kurcze co się dzieje.. :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org