sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

Poradnik jak zostać gwiazdą fitness :

1. zrób fotki i podrasuj je w photoshopie
2. ściskaj się pasem aby mieć wąską talię
3. wmów wszystkim że masz rację o tym co mówisz nawet jak jej nie masz
4. opowiadaj w kółko że przygotowujesz się do zawodów i wybieraj bardzo odległe daty (np. w styczniu - październik itp)
5. koniecznie zrób kursy kilkudniowe (trenera, dietetyka, mistrza gry w gumę, szermierza itp.)

A tak na poważnie szkoda że nowo otwierająca się siłownia i to z dużym potencjałem zainwestowała w trenera który nie ma pojęcia o tym co robi i dostał zakaz wejść do innych klubów. Sugeruje trochę więcej skromności dla pani trener, więcej ćwiczyć mniej gwiazdować bo nic nie osiągnęłaś w tym sporcie i raczej nic nie osiągniesz bo widać po tobie ze nie masz zapału do tego co robisz.
szkoda ze będziesz psuła klimat i powietrze więc radzę zainwestować w dobry antyprespirant bo ludzie chcą ćwiczyć w dobrych warunkach a nie wdychać smrody pani trener. Myślę że po niedługim czasie właściciel podziękuje ci za twoją pracę tak jak zrobili inni właściciele klubów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

a gdzie to novum otwarto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

Chyba Ty i po to założyłaś (eś) nick aby o tym napisać? Może lepiej by tak było prosto w oczy? A może konkurencja, co? Skoro masz informacje o zakazie wejść do innych klubów to dużo wiesz....Brzydko tak pod kimś dołki kopać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

o rany rozszyfrowałem mnie ! właśnie po to założyłam ( łem ) ten nik aby to napisać dobry jesteś widzę że reprezentujesz poziom pani trener . Wiesz co ? brzydko to oczerniać inne cluby i trenerów za plecami jak robi to pani Ms . Olimpia Głupoty :)
Najlepiej niech wypowiedzą sie ludzie co mają pojęcie albo sami wcześniejsi pracodawcy było by ciekawie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

Coś tu ktoś plecie jak W lecie.
Jakby coś powiedział a nie wiadomo o co chodzi.
Albo napisz wprost w czym problem albo nie pisz wogole

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

Chodzi chyba o reklamę jakiejś nowej siłowni, w której trenerką jest kobieta, ale autorka posta nie podała adresu.
_____________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

Po co takie wątki zakładać? Masło maslane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

oj oj a co to chyba co niektórym nerwy puszczają ,pieniążki po inwestowane a tu jeszcze dwie sieciówki się będzie otwierało i to w stokrotce ona wszystkich pogodzi ,trzymajcie sie mocno panowie gymów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

Chyba ty jeśli brak Ci cywilnej odwagi aby to powiedzieć owej pani prosto w twarz to świadczy to tylko i wyłącznie o pewnym poziomie.A ja nie mam nic wspólnego z żadną siłownią. Łatwo jej wylać żale anonimowo, ale w cztery oczy już trudniej, co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

Chyba kogoś żal z dup. ściska.!!!haha
A co racja to racja skoro jesteś taki specjalista to czemu nie powiesz tego prosto w twarz tylko ukrywasz się na anonimowym forum.
Skoro tak bardzo zazdrościsz ze komuś się powodzi to zrób sobie te kursy i działaj a nie oczerniasz innych. Skoro to wszystko taki proste.
Dobrze ze są kursy bo są siłownie gdzie
Pracują trenerzy bez matury i bez kursów. To dopiero jest Poziom wiedzy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

Lepszy trener bez matury niz smrod z dziury ;-)

Tak powaznie to zycze tej Pani jak najlepiej ale pewne jest ze predzej czy puzniej poleci gdzies indziej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

Żenada...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

Autorze wątków twój poziom jest poniżej krytyki. Coś nabaknales, w jakąś tam osobę na tym forum medialnie uderzyles ((zapewne adresat wie że o nim mowa).
Osobiście nie mam nic wspólnego z łomżyńskiej siłowniki Ale się ciesz ze się otwierają. Konkurencja Plus coraz wyższy poziom świadczonych usług dla klientów wyjdzie na plus. Wg. Mnie o trenerze nie świadczy papierek a jego wiedza, zaangażowanie,podejście do ćwiczącego, doświadczenie zawodowe.
Wg mnie najlepszy trener sto ten który spełnia swoje pasje.
Jeśli prawda jest ze się otworzą nowe siłownie tzw. Sieciowymi to tylko N Plus. Mniejsze bezrobocie bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Ble

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

Macie tu zdjecie Pani trener? To ocenie czy sie nadaje na gwiazde fitness :)

To wszystko wina Tuska!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

ble

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

całkowita racja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

temat został założony dla ludzi co znają sprawę a więc proszę o nie wypowiadanie się ludzi co nie mają o niej pojęcia . Temat nie ma na celu nawet w najmniejszym stopniu robić anty reklamę dla nowo powstającej siłowni w mieści ma tylko na celu zwrócenie uwagi na ludzi którzy nie mają honoru i kręcą sie po siłowniach po czym opuszczają je z hukiem i potem obgadują za plecami właścicieli jak tam było im źle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

co do mówienia prosto w oczy to już nie długo powie im to sporo ludzi co o nich myśli ten post miał trafić z informacją do ogółu aby większe grono ludzi się dowiedziało o naszej pani \"trener\" co nic nie osiągnęła a zachowuje sie jak by pozjadała wszystkie rozumy . pozdrawiam i zapraszam do tematu bez głupich komentarzy typu \" cywilna odwaga itp \"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

Głupie i szczeniackie to są Twoje zagrywki, bo jeśli zakładasz temat na forum, a nie idziesz bezpośrednio do tych których to dotyczy to świadczy to tylko o Twojej mieliźnie umysłowej, zaprzeczasz sama sobie najpierw stwierdzasz że po to założyłaś wątek aby wypowiedzieli się Ci którzy mają o tym pojęcie a w następnym poście że jednak chodzi o to żeby trafić do ogółu..Totalna głupota. Jeśli to ma dotyczyć osób związanych z tym bezpośrednio to otwórz usta i powiedz co myślisz im prosto w twarz i nie wylewaj szamba na forum skoro jesteś tchórzem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

kolejny raz mówię ! już nie nie długo wszyscy wam to powiedzą . od tego jest forum aby nagłaśniać takie praktyki takich trenerów co nie mają pojęcia o tym co mówią co robią i to że ona sie tam znalazła to nieporozumienie :)
niech napisze co osiągnęła bo z tego co wiem ja i reszta ludzi w temacie to miała już dawno wystartować . w jednej siłowni opowiadała że przygotowuje sie do zawodów w kwietniu w drugiej siłowni mówiła że listopad teraz w trzeciej siłowni mówi że też sie przygotowuje do zawodów . nie róbcie z ludzi idiotów . Jak już chcecie zarabiać na kimś kasę to poprzyjcie swoją wiedzę tym co osiągnęliście a nie głupimi gadkami ! Kolejny raz mówię więcej ćwiczyć a nie gwiazdować na każdym kroku . pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

szkoda że w temacie nie wypowiedział sie właściciel siłowni w której pani trener zaczęła swoją przygodę ze sportem razem ze swoją ekipą Dronbo bo to że kazał wam sprzątać to wasza wersją którą opowiadacie a prawda jest zupełnie inna o której chyba zapomnieliście a szkoda ale na szczęście są ludzie w tym mieście którzy wiedzą jak było prawda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

To się w końcu kuźwa zdecyduj czy chcesz to nagłaśniać czy mają tylko zainteresowani się do tego odnieść, bo jak narazie to tylko siejesz ferment a reszta jest bez składu i ładu...Dużo wiesz o całej pani trener i z dala śmierdzi konkurencją i zawiścią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

wszyscy wiedzą czym tu z daleka śmierdzi i z pewnością nie są to fiołki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

Zalatuje mi tu jakimś niespełnionym marzeniem pracy w w/w siłowni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

O kolejna osoba której coś zalatuje :)

Mam bardziej ambitne marzenia niż praca na siłowni. Chciałem po prostu ćwiczyć w normalnej atmosferze a nie patrzeć na trenerów którzy wędrują z siłowni na siłownię.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

Zamknij oczy i nie patrz, ewentualnie zmień siłownię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

A kim Ty jesteś autorką Tego wątku? Właścicielem siłowni? Trenerem? Klientem? Zawodnikiem?
Piep...sz głupoty, zaczynasz wątek nie kończąc go, nie rozwijac.

Autorce wątku życzę powodzenia.
Trenerce sukcesów w pracy.


ZAMYKAM TEN DEBILNY WATEK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

Totalna prawda cieżko będzie ćwiczyć na siłowni gdzie będzie ta Pani ,,TRENER\" ona nie ma zielonego pojęcia o tym sporcie. Z tego co słyszałem i widziałem dużo ludzi jej nie lubi i negatywnie wypowiada sie na jej temat. Tak ze CORSO strzał w kolano.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

Oj tam, oj tam. Ona po prostu jest!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

A może by tak o trenerach najbardziej lubianych w Łomży ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

Autor: Czysta Siła (---.146.137.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)

Autor: Siłacz123 (---.146.137.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)

Zbieżność? Tyle w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

2 konto było założone po to o z pierwszego konta nie mogłem dać komentarza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

Ktoś wspomniał o sieciówce, która rzekomo ma się otworzyć w galerii Stokrotka? Może więcej informacji? Skąd takie info? Jaka sieć siłowni zainteresowała się, by otworzyć swój gym w Łomży?




No pain, no gain.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

No ma się otworzyć. Na początku przyszłego roku. Pure jatomi będzie. Podobno ponad 2000m2 M być.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

Czy to już potwierdzone info? Czy to oficjalne stanowisko Pure Jatomi? Czy tylko zwykłe pogłoski?




No pain, no gain.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

Sorry za spam, ale chcę coś sprostować.

Pisałem do przedstawicieli Pure Jatomi i żadna siłownia w Łomży póki co z ich inicjatywy nie powstaje, a szkoda. Proszę zatem nie rozsiewać zasłyszanych plotek :)




No pain, no gain.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

Co się wystraszyles ze ci biznes padnie? 😊niby do jakich przedstawicieli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

Nie prowadzę takiego biznesu :) W ogóle nie prowadzę żadnego, tak na marginesie, po prostu byłem ciekaw, czy w końcu siłownia z prawdziwego zdarzenia powstanie w Łomży, ale cóż, trzeba czekać dalej ;)
Wystarczy napisać na fanpage do Jatomi Fitness i tam Ci odpowiedzą. Mi odpisali, że w chwili obecnej nie planują otwarcia żadnej siłowni w Łomży, ale jeżeli coś się zmieni, to na pewno będą informować na szerszą skalę:)




No pain, no gain.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co myślicie o nowej siłowni i trenerach którzy znalezli tam azyl tylko ciekawe na jak długo

a to nie chodzi o żaden jatomi niedługo zobaczycie zupełnie inną sieciówkę właśnie w białymstoku bedzie niedługo otwarcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org