sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
bilety

Witam.Dla kogo były bilety na film \"Smoleńsk\" wydawane w urzędzie miejskim?Byłam dziś(tj.26.09) po godz.8,biletów brak.Pani w pokoju powiedziała, że było 300-400 biletów.Czyżby znowu,tylko dla elit, a dla zwykłych zjadaczy chleba jak zwykle-\"brak\"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bilety

Witam. Potwierdzam słowa przedmówczyni, po godzinie 8.00 na drzwiach pokoju nr 122 widniała kartka \"brak biletów na film Smoleńsk\". Myślicie ze w 30 minut przyszło do ratusza przynajmniej 150 osób (licząc oczywiście że 1 osoba dostała 2 bilety) i wszystko się rozeszło? Czy może pracownicy UM schowali je \"pod stół\" i rozdali między sobą. Ciekawe czy jest możliwość wglądu do jakiejś listy kto się zgłosił po te bilety. Jeśli komuś kto wejdzie na forum udało się dostać choć jeden bilet to piszcie, będzie chociaż wiadomo, że przynajmniej kilka sztuk było przeznaczonych do rozdania \"zwykłym\" mieszkańcom miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bilety

Ja też byłem po 8.00 i już nie było biletów. To może jak tak duże zainteresowanie to niech wyswietlaja go kilka razy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bilety

Urzędnicy też chcą oglądać pewnie ;))) a i mają rodziny itd...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bilety

Potwierdzam.
Ja też byłam ok. 8.30 i na dole, na drzwiach ruchomych była kartka, że biletów na film \"Smoleńsk\" brak.
Jestem rozczarowana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bilety

Szkoda oczu i słuchu na tak zmyślono propagandę - głupi film , nie ma tam nić ciekawego dziecinada

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bilety

Smsem zapewne jedyna możliwość była zamówienia biletów ;) Prywatne miasto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bilety

jestem vipem,mam bilety kto chce:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bilety

Tośmy se pooglądali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bilety

Kiedy będzie normalnie wyświetlany w Łomży. Chciałbym obejrzeć, a biedakiem nie jestem więc stać mnie na kupienie biletu.

Miłego dnia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bilety

Przewidziałem to już w sobotę...
Zróbcie dochodzenie, a pewnie się okaże iż na seansie sama śmietanka z UM + znajomi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bilety

http://www.tvn24.pl/lomza-smolensk-za-darmo-na-dwoch-projekcjach,679086,s.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bilety

tu macie obiektywny film
http://www.cda.pl/video/677430e



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bilety

Bilety były reglamentowane, trzeba było odkurzyć Legitymacje PZPR to i bilet by się znalazł.



Taki wspomnień czar... coś w stylu PRL - Konsumy!!

W czasach PRL nazwę Konsumy przyjęło Przedsiębiorstwo Gastronomiczno-Handlowe, tworzące sieć sklepów i stołówek dla pracowników Ministerstwa Spraw Wewnętrznych - funkcjonariuszy Milicji Obywatelskiej i Służby Bezpieczeństwa.

--
„Kościół nie lubi owiec, które nie pozwalają się strzyc swoim pasterzom” – Tomasz Becket.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bilety

ZEBY WEJSC TRZEBA BYLO WYSLAC SMS ;) TYLE W TEMACIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bilety

PATOLOGIA LOMZYNSKA SIEGNELA ZENITU.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bilety

Chrzanowski i kolejna porażka.... Połowa biletów dla mieszkańców połowa dla swoich .... Zal mnie ogarnia że mieszkańcy jeszcze nie zrobią z tym porządku tylko czekają na prokuratora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bilety

a co maja zrobic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org