sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KOBIETY NA PROTEST

CZY W ŁOMZY SIĘ UDA?
https://www.facebook.com/events/1659773451018196/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Faktycznie, to co chcą wprowadzić to jakiś zamordyzm. Wszędzie dookoła można - a w PL nie będzie można. Wpiszcze sobie w Google \"klinika aborcyjna\" wyskoczą takie w Austrii, Słowacji czy Czechach. Ale w Polsce trzeba wprowadzić zamrodyzm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Wy chyba własnych dzieci nie macie,ze tak pier..... i cudze chcecie mordować! Stop aborcji!! To nie zamordyzm tylko zabijanie dzieci!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Wiedzieliście, że na lekcjach religii w pewnej szkole w Łomży, Pani katechetka wpaja dziewczynkom, że śmiertelnym grzechem jest aborcja dziecka poczętego poprzez gwałt?

Czy w Łomży odbędzie sie 3 pazdziernika strajk na ulicach miasta? Czy ktos to organizuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

W czasach w których obecnie żyjemy każda kobieta ma możliwość ustrzec się przed niechcianą ciążą, jest mnóstwo sposobów na to i nie trzeba wykonywać skrobanek na życzenie, ale nie oznacza to też aby całkowicie zakazać aborcji, są czasem przesłanki do jej wykonania i całkowity zakaz to będzie tragedia dla nieuleczalnie chorych dzieci, które nie będą w stanie normalnie funkcjonować na tym świecie, a rodzice będą zmuszeni patrzeć jak dziecko umiera w męczarniach, krótko po urodzeniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Hrabia John, nie, nie chcemy mordować cudzych dzieci, bo nikt nie ma prawa decydować o ciele i życiu kobiety, a tym bardziej jakiś stary pisowski złodziej, wspierany przez wszędobylski kościół katolicki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

\"W czasach w których obecnie żyjemy każda kobieta ma możliwość ustrzec się przed niechcianą ciążą\"

Bzdura. Zapominasz o czynnikach ekonomicznych oraz o niewiedzy. Zapominasz o ciąży z gwałtu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Na pewno może ustrzec się przed ciążą z gwałtu, może :
a) nie wychodzić z domu po zmroku,
b) ubierać się w sposób właściwy, aby nie prowokować mężczyzny
c) nie uczestniczyć w zabawach, koncertach itp,
d) nie spożywać alkoholu, bądź innych używek
e) ostatecznie może nosić ze sobą paczkę prezerwatyw

Dziewczyny macie jakieś inne pomysły?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Nie odnosiłam się do ciąży z gwałtu z prostego powodu, w takim wypadku uważam że tu nie ma sensu dyskusja i każda kobieta ma prawo zdecydować co z tym zrobić.Miałam na myśli kobiety będące w stałym związku a nie dzieci z gwałtów, związków kazirodczych czy nieuleczalnie chore.A czynniki ekonomiczne to bzdura, wyboru jest mnóstwo, najtańsze pigułki kosztują kilkanaście złotych, w porównaniu z utrzymaniem dziecka z niechcianej ciąży to żaden wydatek, a niewiedza? To może najpierw trzeba coś wiedzieć na temat seksu że to nie tylko przyjemność ale i odpowiedzialność, a nie potem lamentować że na teście ciążowym są dwie kreski?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Jestem za tym aby aborcja była - na przykład kobieta zgwałcona , płód który zagraża życiu kobiety , wykrycie w płodzie choroby nie uleczalnej , to powinna obejmować za zgodą kobiety czy powinna być aborcja . Pozdrawiam ---POWINNI TYLKO DECYDOWAĆ KOBIETY I MATKI

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Tylko wady genetyczne nie dające szans na przeżycie dziecku i wtedy gdy ciaza zagraża życiu matki, wtedy tak, jestem za.
Żaden inny powód nie jest warty życia dziecka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Jak zwykle trzeba temat zastępczy jakiś podrzucić. Wiadomym jest, że nic się z ustawą nie zmieni.
Ale ile piany się narobi. I o to chodzi.

Miłego dnia!

Ps. Dziewczyny idźcie i protestujcie, ale jakiś masz zróbcie bo ruch na świeżym powietrzu to samo zdrowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Każda kobieta powinna mieć prawo decydować o swoim ciele. Jeżeli nie chce dziecka to nie pokocha go nigdy a wtedy i matka i dziecko będą nieszczęśliwe. W moim mniemaniu jeżeli coś nie ma i nie miało nigdy świadomości czy nie oddycha samo to nie jest człowiekiem a tylko zbitkiem komórek które dopiero mogą coś uformować. Analogiczna sytuacja - czy jajko to kura? Nie, to tylko żółtko, białko i skorupka a więc zbitek różnych substancji a nie oddzielny organizm. Żółtka nie można zabić, więc dlaczego w ogóle dyskutujemy o aborcji jak o morderstwie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Żółtka nie można zabić.

Ale żeby nie to jajko nie byłoby kury, nieprawdaż?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Lewackie poj#by jak zobaczą, że ktoś maltretuje zwierze, zaraz podnoszą szum, jak tak można... gdzie ten człowiek ma serce... itp. A jak wyskrobać dzieciaka (czyt. zabić), to bez żadnych skrupułów. Ot moralność Dulskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Kobitki moje kochane, poprę protest razem z wami, ale pod jednym warunkiem .

Po proteście poddacie się Eutanazji , wszystkie co do jednej .

Przecież to też wasz wybór i decyzja będzie .

I mniej was będzie bolało niż skrobanka !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Witam w tym temacie .
W żadnym wypadku nie można czynić zła. W żadnym.
Albo tak albo siak.
Aborcja to pięknosłowie określające mordowanie nienarodzonego człowieka. Jak ktoś uważa inaczej jest niedouczony ,głupi albo świadomie nie dopuszcza do siebie tej prawdy by na potęgę używać swych organów do przyjemności zmysłowych bez konsekwencji moralnych ,prawnych i fizycznych w postaci urodzenia i wychowania dziecka.
Pytanie dalsze ,czy poczęte w akcie gwałtu dziecko ma być zamordowane (abortowane) i odpowiedz oczywista,że nie ! Bo mordować nie można i tyle. Chyba nie trzeba tu wywodzic sie nad kwestią czy morderstwo jest złe czy dobre ?
Temat ogromny,trudny w dyskusji ,ale sprawda dla ludzi douczonych jest jasna,a krzyczą te osoby ,co chciałyby chyba seksu bez żadnych konsekwencji.
Pozdrawiam ludzi inteligentnych,mądrych,prawych i dobrych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Druga moja propozycja dla zwolenniczek aborcji .

W wypadku tracicie rękę lub nogę , jub co gorsze jedno i drugie. Tak bywa niestety.

Poddajcie się eutanazji !!!

Przecież jesteście kalekami, niezdolnymi do samodzielnego funkcjonowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Protest jest w dobrej sprawie, aczkolwiek nie w ten sposób. Tylko dziewczyny narobicie sobie problemów w pracy - lepiej wyjść na ulice w wolnym czasie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Serio? A co z matką, która została zgwałcona, poniżona, maltretowana, jest psychicznym wrakiem i do tego jest w ciąży z zwyrodnialcem i musi urodzić jego dziecko?
Nosić pod sercem 9 miesięcy dziecko zrodzone w gwałcie, nienawiści ?
Patrzeć na to dziecko z obrzydzeniem i widzieć w nim geny tego kto ją zgwałcił, tego którego nienawidzi zapewne całą sobą i nigdy nie otrząśnie się z tego koszmaru?

Co z córką, którą zgwałcił ojciec, którego kochała, ufała, przypuśćmy ma lat 16, 17? Musi urodzić jego dziecko, jak ma się czuć taka dziewczyna?

Kobieta, która wie, że urodzi dziecko chore, upośledzone? I nie chce tego dziecka, bo nie zamierza spędzić przy jego łóżku reszty swojego życia, patrząc na jego cierpienie?

Rozumiem, że takie kobiety pragną przyjemności cielesnych bez żadnych konsekwencji.
Śmiechu warte!
Każdy człowiek odpowie za swoje czyny przed Bogiem.
Niech każdy decyduje o sobie i się nie wtrąca w życie innych i w ich moralność.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Misia2 w końcu zrozumiałaś o co chodzi :) gratulacje! Właśnie o to, że jeżeli taka osobą będzie chciała poddać się eutanazji to się podda i guzik ci do tego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Karla2016.

Dla wszystkich przytoczonych przez Ciebie przypadkach jest wyjście .

Po co masz żyć zmaltretowana poniżona, być psychicznym wrakiem i do końca życia patrzeć na urodzonego zwyrodnialca.

Po co ma cierpieć córka zgwałcona przez ojca i urodzić dziecko z kazirodczego gwałtu ?

Na to wszystko jest lekarstwo! EUTANAZJA !

Nie będziesz cierpiała i nie będziesz musiała przeżywać dożywotniej traumy .

No chyba że, po skrobance otrząśnież się szybciutko i zaczniesz się normalnie pu....ać z rozpaczy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Nie będę dyskutowała z osobą, która ma nierówno pod sufitem, a jej lekarstwem na wszystko i jedynym argumentem jest eutanazja:) podejrzewam tu jakiś fanatyzm, ale to tylko przeczucia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Karla2016

Moja dobra rada na dobranoc i spokojny sen.
Zapoznaj się z Ustawą anty aborcyjną a dopiero później zabieraj głos w dyskusji. Coś gdzieś słyszałaś , ale co i gdzie to już nie wnikasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

tak myśłałam, w łomży gdybyśmy wyszły z protestem dostałybyśmy w twarz.Od konserwatywnych facetów , od księzulków, od tych wszystkich katoli którzy co niedziela kładą na tacę. Ale na szczęście jest nas trochę - tych świadomych,myślących które wiedzą że MOJE CIAŁO należy do mnie, mogę z nim robić co chcę i to tylko I WYŁĄCZNIE moja sprawa.Jeśli będę chciała będę miała 5tkę dzieci,jeśli będę chciała to usunę.To moje ciało, moje życie , moja wolnośc i będę robiła to co będę chciała.I NIKOMU NIC DO TEGO.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Każdy ma prawo do własnych poglądów a nazywanie kogoś głupim i niedouczonym to brak kultury i szacunku dla drugiego człowieka. Zastanawiam się w jakim wieku są przeciwniczki aborcji w szczególnych okolicznościach bo łatwo zajmować takie stanowisko w sprawach które nas już nie dotyczą i decydować o tym co jest właściwe dla innych.
Ja właśnie jestem osobą której ten temat już nie dotyczy i uważam że nie mam prawa decydować za za te wszystkie kobiety które mogą znaleźć się w dramatycznej sytuacji. Protestująca przeciw aborcji babcia po prostu mnie śmieszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Dlaczego sądzisz że lepiej jest usunąć dziecko niż urodzić i popełnić samobójstwo?

W tym przypadku zabijesz tylko siebie. a dzieckiem znienawidzonym przez Ciebie ktoś się zaopiekuje. Ty nie będziesz cierpiała, a dziecko będzie szczęśliwe że może żyć.

Tak się nieda, nie ? Bo najprościej jest się wyskrobać, a później jakoś to będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Rozwala mnie, jak piszecie, że macie prawo decydować o swoim ciele. Bo dziecko nie jest waszym ciałem. Tak po prostu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Hrabia John, nie, nie chcemy mordować cudzych dzieci, bo nikt nie ma prawa decydować o ciele i życiu kobiety, a tym bardziej jakiś stary pisowski złodziej, wspierany przez wszędobylski kościół katolicki.
=====
A czy ten ,,pisowski stary zlodziej,, cie zaplodnil??? czy zrobil to twoj sex-partner????
dlaczego wtedy kiedy sie ,,seksownie stosunkowalas,, nie decydowalas o swoim ciele i pozwolilas aby jego nasienie polaczylo sie z twoim jajeczkiem i zaczęlo sie nowe zycie w twoim ciele. Rikitiki to i owszem ale efekt tego w postaci ciazy to juz nie jest milosc - t0 sie nazywa niechciana ciaza. Madrzy ludzie to nie robia niechcianych ciaz, bo wiedza ze trzeba byc odpowiedzialnym do konca. Nastepna sprawa w dzisiejszych czasach wszechobecnej informacji seksualnej, o metodach i sposobach zaspokajania potrzeb seksualnych, o metodach i sposobach zapobiegania ciazy - to tylko jakis debil, ktory nie ma zdolnosci rozumienia slowa pisanego i mowionego - nie potrafi sie dowiedziec, ze stobunek seksualny kobiety i mezczyzny moze zakonczyc sie ciaza w odpowiedniej fazie cylku miesiaczkowego kobiety. Panie nie powinny zwolywac sie na demonstracje przeciwko zakazowi aborcji - ale powinny informowac swoich sex partnerow o tym ze nie chca zajsc w ciaze i zadawac im wczesniej pytanie - co zrobia zeby tej ciazy unikneli. Ciaza nie robi sie sama - bez udzialu mezczyzny. Pytajcie swoich partnerow, mezow - jak beda przyjmowali fakt ze jest ciaza. Zapytajcie ich czy podejma razem z wami obowiazki rodzicielskie??? Czy okaza sie klamcami i tylko was wykorzystaja???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

ia to nie dotyczy Ciebie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Sytuacje gwaltu, przemocy, nie upowazniaja do aborcji. Wiesz kochana ile kobiet w czasie wojny zostalo zgwalconych przez sowietow i niemcow, ile dzieci sie urodzilo?? i zyja do dzis. Przestan tak wybierac - kto wg ciebie ma prawo do zycia a kto nie!!
Moim zdaniem potrzeba jest wieksza edukacja seksualno-moralna dla chlopcow i mezczyzn. Bo to ze kobieta nosi w sobie jajeczko - to jeszcze nic. Dopiero udzial plemnikow mezczyzny powoduje, ze powstaje ciaza. Uczcie swoich synow zeby umieli prowadzic odpowiedzialne zycie seksualne. Zeby umieli nie tylko byc extra-jebakami ale tez ojcami i mezami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Czy w Łomży naprawdę nie ma myślących kobiet? Nikogo nie interesuje jakie prawa chcą nam zabrać? i do czego to wszystko może doprowadzić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

są , całkiem sporo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

rolsen a kto dal ci te prawo???? twoim naturalnym prawem jak kazdego czlowieka jest zyc juz od momentu kiedy twoi rodzice polaczyli plemnik z jajeczkiem. A moze szkoda ze twoja mama miala prawo do urodzenia ciebie-potencjalnego mordercy. Uzywaj ze swoim kochasiem prezerwatywy itp oraz mozgu a nie bedziesz musiala walczyc o to zebys mogla za kazdym razem sie skrobac. Wyskrobia ci w koncu te psiute i facet zostanie z niczym. Albo jeszcze gorzej - moga w tym rozpedzie wyskrobac ci mozg. A moze wcale nie bylo by to takie zle.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

ia... o matko i córko i wszyscy święci...

mam znajomą która urodziła córkę z zespołem Downa, wiedziała o tym , nikt jej nie nakazywał wykonania aborcji, miała WYBÓR i urodziła... wiecie ile kosztuje czasowo i materialnie terapia chorego dziecka by funkcjonowało w miarę normalnie...? Nie żeby przeżyło w ośrodku (co też kosztuje) ale żeby mogło jako tako same się sobą zająć wtedy gdy rodzice odchodzą. Czy nasze państwo wspiera rodziny z takimi dziećmi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Zabić dziecko pod pretekstem aborcji , fajna rzecz.

No jasne, chorym dzieckiem przecież nie pochwalicie przed koleżankami i rodziną , prawda?

A ile czasu i pieniędzy pochłania opieka nad chorym dzieckiem, ani z koleżankami niema kiedy się spotkać , ani po sklepach pobiegać , ciągle tylko ten bachor i ten bachor.

Lepiei zabić niż tak żyć . Tym bardziej żę to tylko aborcja a nie zbrodnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Musisz być starą panną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Wyobraź sobie pool że nie jestem starą paną . Mało tego , jestem jeszcze w stanie rodzić dzieci , a nawet urodzę niebawem i nigdy nie dokonała bym mordu na własnym dziecku, zgodnie z prawem czy też nie. To tak o mnie, skoro byłeś ciekaw mojego statusu życiowego.

Przeraża mnie Wasze wygodnictwo i egoizm !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Poziom waszej dyskusji, argumentów ,stylistyki jest na tak żenującym poziomie ,że człowiek myślący ma problem ze znalezieniem szansy na wytłumaczenie wam o co naprawdę walczymy... Proszę ,przeczytajcie ze zrozumieniem i zastanówcie się o co w tym wszystkim chodzi ( na pewno nie o dostęp do skrobanek na życzenie .....)


Jeśli wejdzie w życie projekt „Stop aborcji”:
 kobieta nie będzie mieć prawa do przerwania ciąży nawet, gdy będzie ona skutkiem gwałtu lub kazirodztwa – bez względu na wiek kobiety lub dziewczynki, a za przerwanie ciąży może otrzymać większą karę, niż gwałciciel,
 będzie musiała urodzić nawet wówczas, gdy rozwijający się płód będzie obciążony wadami wrodzonymi - włącznie z tymi, które spowodują jego śmierć przy porodzie lub niekończące się cierpienie,
 nie będzie mogła poddać się aborcji nawet wtedy, gdy będzie to zagrażać jej zdrowiu i życiu – na przykład w przypadku ciąży pozamacicznej,
 w przypadku poronienia może być oskarżona o spowodowanie śmierci płodu, a więc narażona na przesłuchania, postępowanie sądowe, a nawet karę więzienia,
 za dokonanie aborcji kobiecie grozi kara więzienia od 3 miesięcy do 5 lat.
Projekt przewiduje karę za narażenie płodu także dla osób, które według organów ścigania mogły się do tego przyczynić: dla mężów, braci, ojców, matek, ale przede wszystkim dla lekarzy. To znaczy, że:
 zwiększy się liczba aborcji, wykonywanych przez osoby bez kwalifikacji, w warunkach zagrażających życiu kobiet,
 lekarze nie będą ryzykować podejmowania działań medycznych w trakcie ciąży, na przykład operacji mogących usunąć wady rozwojowe płodu,
 lekarze, z obawy przed pomówieniami i ryzykiem, nie będą wcale lub przynajmniej znacząco rzadziej kierować kobiety na badania prenatalne, przez co nie zostanie wykrytych wiele schorzeń i wad płodu, którym można zapobiec w czasie trwania ciąży,
 ograniczony lub zakazany będzie dostęp do wielu środków antykoncepcyjnych,
 ograniczony zostanie dostęp do wiedzy medycznej i edukacji związanej z rozr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Dlatego dostęp do uzasadnionej aborcji powinien zostać i funkcjonować tak jak to wygląda obecnie w konkretnych sytuacjach jest dozwolone usunięcie ciąży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

rolsen - a na koncu tej listy powinien znajdowac sie zapis:
- obowiazkowa wazektomia dla ojcow co najmniej 2 dzieci.
koniec kropka.
wasze protesty to żenada i tchorzostwo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

rolsen a skąd ty takie bzdury wytrzasnęłaś ?

Od razu widać że nie masz najmniejszego pojęcia o Ustawie, tylko kopiujesz bzdury propagandowe aborcjonistów .

Ustawa wygląda zupełnie inaczej niż to przedstawiacie .

Poprostu,propagujecie coś co pozwoli wam się bzykać bez konsekwencji i odpowiedzialności.

Z byle kim, byle gdzie i byle jak , aby tylko zaspokoić swoje popędy.

Ot i całą prawda o aborcjonistach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

A tutaj tak w skrócie, o w/w Ustawie. Obejrzyj rolen, co by rozjaśniło Ci sie w aborcyjnej łepetynie.

https://www.youtube.com/watch?v=_EwycHZBSrw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Nie jestem żadną aborcjonistką, nie bzykam się na prawo i lewo , pojęcia o ustawie to chyba nie masz Ty , dalej nie widzę z waszej strony żadnego konkretnego argumentu , ani cienia myślenia , przecież to nie jest walka o aborcje bo tak mi się podoba , tylko o prawo do aborcji w naprawdę uzasadnionych przypadkach....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

rolsen

Nikt nie oskarża Cię o to że jesteś tym czy tamtym, absolutnie.

W uzasadnionych przypadkach to prawo pozostaje.

Ale tylko w uzasadnionych !!

Nadal proponuję wgłębienie się w Ustawę, zamiast powielania bzdur.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Państwo chciałoby już nie tylko wychowywać ludzi, ale i dorosłych. Jednak Panowie rządzący nie powinni byc od ustalania ludziom czegokolwiek. Prawda jest taka, ze czlowiek z natury im ma więcej zakazów tym bardziej będzie chciał je ominąc. To tak samo jak z zakazem posiadania broni - ludzie ktorzy chca jej uzyc i zdobyc to i tak to zrobia, tylko Ci prawi obywatele nie bede mogli sie przed tym obronic. Wracaja do wlasciwego tematu... Osoby, ktore zechca to zrobic, i tak to zrobia, tylko bedzie jak zawsze kwitł czarny rynek oraz ten zagraniczny. Co mozna zobic? Tu wszystko jest kwestia wychowania czlowieka, kwestia tego co wpaja sie w szkolach, a nie kwestia zakazów, nie od tego powinno byc panstwo. Co najwyzej moze nam zapewniac bezpieczenstwo, od reszty - won ;)

To wszystko wina Tuska!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Misia 92 - ale kto Ci kaze to robic? To tak jakbys miala pretensje do np. zlodzieja ze on ukradl cos ze sklepu. Moze przejdz sie do wiezień i zacznij sie dziwic, jak tak mozna?! Ludzkiej natury nie zmienisz, ale nie mozesz komus czegos zakazywac na sile. Ok, dochodzimy tu jednak do punktu, w ktorym tzreba ocenic czy to jest karalne, w koncu nawiązałem do wiezniow. Gdzie jest ta granica? Na pewno tam gdzie jest zagrozenie zycia samej matki i samego dziecka. Zabieranie zycia zanim ciezka choroba sama je zabierze... a wiecj dalej dochodzimy do tego, ze cos takiego jak Eutanazja rowniez w chodzi w gre! Wg mnie jak najbardziej, ale to rozmowa na inny temat. Mimo wszystko cała ta nagonka chyba nie do konca ma odzwierciedlenie w faktycznej sytuacji, bo... podobno ustawa przewiduje skrajne przypadki ;)

To wszystko wina Tuska!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOBIETY NA PROTEST

Wy chyba własnych dzieci nie macie skoro tak mówicie. 1.Płód ? To przejdzcie się z taką kobietą ciężarną na wizytę usg. To maleństwo się rusza, bierze rączkę do buzi, jego serduszko bije. Waszym zdaniem to tylko płód ? Dla mnie to dziecko już od samego początku! I nie chodzi tu o żadne kwestie religijne ale o zwykle matczyne odruchy. Skoro kobieta widząc na usg takie maleństwo nadal chce je zabic to najwidoczniej nie zasługuje na to aby nazywać ja matka ani kobieta.
2. Dziecko z gwałtu ? Czemu nie szukacie zemsty na gwalcicielu i to jego śmierci ? Czemu za czyn zwyrodnialca chcecie karać niewinną istotę ? Uważacie ze to normalne i sprawiedliwe ? Dziecko nie jest niczemu winne więc zemsty szukajcie na tym kto Wam zawinił.
3. Dzieci chore? a skąd macie pewność ze lekarz się nie myli i ze dziecko na pewno urodzi się chore ? znam osobiście przypadek gdzie lekarz zalecił koleżance usunięcie bo stwierdził wady dziecka.Na szczęście poszła do innego lekarza i okazało się ze tamten się mylił.Usunelaby zdrowe maleństwo. Zresztą ile dzieci rodzi się zdrowych a potem po iluś latach zaczynają chorować . nikt nie zna przyszłości. Idąc tym tokiem myślowym zaczniecie zabijać kilkuletnie dzieci bo \"przecież zachorowaly\" .
Jak ktoś słusznie gdzieś zauważył w Polsce nie robi się średniowiecze lecz Sparta gdzie słabsze jednostki mają być eliminowane...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org