niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
samochody specjalne dla oznaczonych rejestracjami BL , B..


samochody specjalne dla oznaczonych tablicami BL , B..

samochód oznaczony tablicami BL,B.. .... :

- nie włącza kierunkowskazu gdy skręca

- gdy ma włączony kierunkowskaz jedzie na wprost

- a gdy ma lub nie ma włączonego kierunkowskazu to nie oznacza że zrobi to co widać

- nie ustępuje pierwszeństwa pieszym na psach dla pieszych = pieszy przeżyje albo nie

- nie ustępuje pierwszeństwa rowerzystom na ścieżkach rowerowych = rowerzysta przeżyje albo nie

- egzaminatorzy z W.O.R.D. po zatrzymaniu kursanta i zakończeniu egzaminu po wjeżdzie przez kursanta za ZNAK zakaz wjazdu kontynuują jazdę \"na zakazie\" bo np 30m dalej jest zjazd na drogę osiedlową lub na parking pod sklep ...[!]

- straż miejska na całodniowych wycieczkach i taxi z klientem jeżdżą 30 km /h nawet gdy nie mają przed sobą nikogo na zasięg wzroku

nie dziwię się że Łomża pustoszeje skoro w tak prostych działaniach w Łomży jest to nie do zrozumienia

staram się jak najmniej korzystać z auta aby nie kląć i nie psuć sobie dobrego humoru i aby nie być walniętym przez BL, B... , gdy kogoś np \"oślepią promienie słońca\" ...

Słońce jest od dosyć dawna i mnie nie przeszkadza ani na wschodzie Polski , ani na zachodzie Francji, a gdy jadę to zawsze widzę drogę

co dnia gdy jadę autem lub przechodzę po pasach proszę : Panie Boże ochroń mnie przed BL, B..

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochody specjalne dla oznaczonych rejestracjami BL , B..

Te wszystkie wymienione przez ciebie \"wykroczenia\" popełniają kierowcy na całym świecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochody specjalne dla oznaczonych rejestracjami BL , B..

w/w temat dotyczy miasta Łomży z ruchem tzw symbolicznym-okresowy,

w/w temat nie dotyczy Paryża

ewentualnych adwersarzy proszę o potraktowanie życia innych użytkowników drogi z szacunkiem

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochody specjalne dla oznaczonych rejestracjami BL , B..

W ruchu drogowym obowiązuje zasada ograniczonego zaufania. Ja korzystając z drogi, ścieżki rowerowej czy chodnika nie wyłączam myślenia i może dlatego nie muszę się wyżalać na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochody specjalne dla oznaczonych rejestracjami BL , B..

na **** na rondzie włączać lewy kierunek jak to robią elki ... nie ogladajta Jutuba drifterzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochody specjalne dla oznaczonych rejestracjami BL , B..

Jazda na kierunku? Mi czasem też się zdarza, jak nie zauważę, że po skręcie \"nie odbił\", każdemu może się zdarzyć.

Za użycie lewego kierunku na rondzie instruktor mnie opierdzielił, że na rondzie się nie używa go. Teraz sama jak jeżdżę to często widzę to zjawisko, najczęściej kierowcy ciężarówek tak robią, ale i osobówki też się zdarzają. Pytanie: po co? Coś się w przepisach zmieniło?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochody specjalne dla oznaczonych rejestracjami BL , B..

W całej polsce jest bardzo podobnie. Mało ześ jeździł i widział.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochody specjalne dla oznaczonych rejestracjami BL , B..

W Łomży jeszcze rowerzyśvi ogarnięci, w Białym wjeżdżają nie patrze, śledzie chyba lubią, jak sie je przerobi na śledzie w puszce

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org